حسن روحانی رئیس جمهور ایران روز یکشنبه خواستار آن است که آمریکا و بازگشت به ایران که از آن کناره گیری کرد و در سال 2018 است.

عکس: atta kenare/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ایران حاضر به مذاکره با آمریکا تا زمانی که واشنگتن خود را حفظ کمپین “حداکثر فشار”—حتی اگر رئیس جمهور تهمت است دوباره انتخاب رییس جمهور حسن روحانی روز یکشنبه گفت.

آقای روحانی مبارز سخنان تحکیم ایران را سخت خط در یک چهره با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که تنها چند هفته پیش آورده واشنگتن و تهران را به آستانه جنگ.

“این باعث می شود تفاوت که خواهد بود که بعد از [آمریکا] دولت آقای روحانی گفت: در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در پایتخت ایران. “ایران هرگز مذاکره تحت فشار است.”

او خواستار آن است که آمریکا و بازگشت به 2015 هسته ای که رئیس جمهور تهمت ترک در سال 2018 به ایران عملیات نظامی در خاورمیانه است.

رئيس جمهور ایران که جدا شده در داخل کشور در میان زنان ایران را نزدیک به سقوط و آسیب های اقتصادی از تحریم های ایالات متحده گفت که او هنوز هم به حمایت از رهبر معظم انقلاب علی خامنه ای. آقای روحانی گفت که او دو بار در خواست آقای خامنهای اگر او تا به حال بهتر نامزد برای این کار از رئیس جمهور ایران بود اما خواست به ماندن بگیرید.

“به من گفت: رهبر معظم انقلاب: اگر شما فکر می کنم برای برخی از دلیل است که شخص دیگری و یا دیگر دولت می تواند به کشور خدمت بهتر من آماده برای ترک,'” آقای روحانی گفت.

از آرشیو

فیلم از یک بشر-حقوق بشر به نظر می رسد برای نشان دادن پلیس با شلیک گاز اشک آور در برخی از معترضان در تهران. تظاهرکنندگان جمع شده در بخش هایی از ایران پس از نظامی اعتراف کرد به تیراندازی کردن یک هواپیمای جت مسافربری به اشتباه چیزی مقامات قبلا رد شده است. عکس: آسوشیتد پرس

آقای روحانی تهدید به استعفا شد و پس از ورود ارتش ایران به اشتباه به ضرب گلوله یک اوکراین شرکت هواپیمایی مسافری در ماه ژانویه با دولت برخورد با نظامی این کشور بیش از اینکه به اعتراف مسئولیت.

آقای روحانی روز یکشنبه برای اولین بار اذعان کرد که شنیده ام در مورد موشک امکان پذیر است که علت سقوط هواپیما را یک روز پس از حادثه. او گفت که او رسما اطلاع داده تا تقریبا سه روز بعد.

رئیس جمهور صحبت کرد که ایران آماده برای انتخابات مجلس در روز جمعه که برای استقرار در تلاش است به تجمع بزرگ مردم در انتخابات برای تقویت خود در برابر افزایش نارضایتی داخلی.

پس از سقوط اوکراین jetliner ایرانیان به خیابانها برای محکوم کردن آنچه آنها گفته بودند دروغ خود را به رهبران. این تظاهرات به دنبال اقتصادی مربوط به تظاهرات هفته قبل لرزاند که ملت باعث مرگبار سرکوب توسط نیروهای امنیتی که در آن صدها نفر از معترضان کشته شدند.

اگر چه آقای روحانی انتقاد ایران محافظه کار شورای نگهبان برای رد صلاحیت بسیاری از هموطنان خود را میانه رو و اصلاح طلبان از در حال اجرا در انتخابات گفت: ایرانیان به سر به پای صندوق های رای.

طولانی دم بحران بین واشنگتن و تهران تشدید کرده به تازگی زیر ماه از سخت تحریم های ایالات متحده است که باید با چکش اقتصاد ایران اما موفق به تغییر آن استقرار نظامی در خاورمیانه است.

تنش به اوج خود رسید در ماه ژانویه با یک رویارویی نظامی مستقیم در زمانی که ایالات متحده کشته شدند ژنرال قاسم سلیمانی ایران برجسته ترین فرمانده نظامی و مهندس پشت ایران شبکه ای از شبه نظامیان متفقین. ایران در پاسخ به شلیک بیش از ده موشک در عراق پایگاه نظامی مسکن نیروهای ایالات متحده. هیچ کس کشته شد.

در حالی که واشنگتن می گوید ایران این است که نیروی اصلی مسئول برای بی ثبات کردن خاورمیانه و آقای روحانی گفت: صلح و ثبات غیر ممکن است و بدون ایران کمک کند.

او اضافه کرد که اگر عربستان سعودی متوقف آن در تجاوز به یمن که در آن ریاض شده است مبارزه با ایران حمایت حوثی ها برای بیش از پنج سال در ایران کار می کنند با آن به دنبال صلح در منطقه است.

بیشتر خاورمیانه, اخبار

  • اسرائیل می گوید حماس هدفمند سربازان خود را در “دام عسل’ حمله سایبری فوریه 16 سال 2020
  • نیروهای ایالات متحده در درگیری در سوریه پس از برخورد با Pro-نیروهای رژیم فوریه 12 سال 2020
  • فلسطینی با رهبر محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح در U. N. 11 فوریه سال 2020
  • ایران آماده نبرد رهبری خواستار حمایت از انتخابات آزمون 11 فوریه سال 2020

هرچند که در نظر آمد به عنوان دو عربستان خلبانان گم شده بودند بعد از ظهر شات خود را جت جنگنده بیش از یمن استان جوف در روز جمعه.

مقامات ایالات متحده را متهم به ایران از مسلح کردن شورشیان با موشک و هواپیماهای بدون سرنشین تکنولوژی—شارژ تهران رد می کند.

این shootdown از عربستان هواپیما دارای پتانسیل برای تعمیق خصومت به عنوان یک آتش بس را تهدید به سقوط. حمله به عربستان هواپیما باعث تلافی جویانه حملات هوایی توسط ائتلاف به رهبری عربستان سعودی روز شنبه که به گفته سازمان ملل متحد کشته شدن به عنوان بسیاری از 31 شهروندان است.

نوشتن به Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im