در ایران تندروها برخورد با دولت در مبارزه شامل Coronavirus

ایران و پاسداران بسیج است برای ضد عفونی کردن خیابان های شهرستان از جمله در تهران بالا برای محدود کردن گسترش coronavirus.

عکس: روزبه Fouladi/زوما پرس

مواجه با کمبود تجهیزات پزشکی و وخیم تر شدن coronavirus شیوع حکومت ایران است در پایین ترک خورده hoarders انباشت ماسک و مواد ضد عفونی کننده.

در عین حال روز یکشنبه یک جوانان بازوی سپاه گفت: آن را آماده به ارسال یک محموله از آن بد-لوازم مورد نیاز به عنوان کمک های انسان دوستانه برای مردم در ایالات متحده آمریکا

روز قبل از آن فرمانده سپاه پاسداران سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال حسین سلامی تا به حال دست تکان داد خاموش نامشخص ارائه از رئیس جمهور تهمت به کمک ایران در مبارزه با Covid-19 به عنوان “فریب و دروغ است.”

“من به آنها می گوید که اگر مردم آمریکا نیاز به کمک ما آماده برای کمک به. اما ما نیاز به کمک خود را,” او گفت:.

پیشنهاد کمک به ایالات متحده نشان می دهد که چگونه ایران را تندرو به رهبری این کشور رهبر معظم آیت الله علی خامنه ای و پاسداران کشور برتر نیروی امنیتی را در لحظات کلیدی مشغول به کار در صلیب اهداف با کشور دولت منتخب است که تلاش برای مهار یکی از مرگبارترین در جهان شیوع کروناویروس جدید.

دولت در روز سه شنبه به شدت رد اخیر تبلیغات حرکت توسط مقامهای ایرانی گفته است که ایران نیاز به تجهیزات پزشکی بیش از هر کشور دیگری است و با محدودیت در پروازها و حمل و نقل تنها راه برای به دست آوردن چنین منابع خارج از کشور خواهد بود با قاچاق کالا و ارز.

“ما کاملا در یک موقعیت برای ارسال تجهیزات پزشکی و لوازم به هر کشور دیگری” سخنگوی وزارت بهداشت کیانوش Jahanpour گفت: ایرنا دولت آمریکا ،

Covid-19 کشته شده است تقریبا از 2900 ایرانیان ششم-کمترین ملی مرگ و میر در جهان است. ایران به ثبت نام بیش از 44,000 موارد این بیماری با حدود 3000 نفر روزانه در روزهای اخیر. این ویروس نیز آلوده کرده است چند مقامات ارشد دولتی و بیش از 20 نمایندگان مجلس.

آقای خامنه ای و دیگر ضد غربی تندرو را تبلیغ این نظریه که Covid-19 می تواند یک آمریکایی ساخته شده سلاح جنگ بیولوژیکی.

“من نمی دانم که آیا این اتهام واقعی است اما وقتی چنین اتهام چه نوع منطقی فرد خواهد به شما اعتماد به او را به پزشکی؟” آقای خامنهای گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در اوایل این ماه گفت: ایران باید رد ارائه می دهد کمک از آمریکا

دولت جمهوری اسلامی ایران به رهبری رئیس جمهور ایران نیست اظهار نظر به طور مستقیم بر روی آقای خامنهای بیان شده است اما سعی در کم ارزش کردن جنگ بیولوژیکی ادعا می کنند.

مربوط تصویری

ویدئوها نشان می دهد نمازگزاران در تلاش برای شکستن به یک حرم و ترافیک در کشور, با وجود محدودیت های مسافرتی. وال استریت ژورنال را Sune راسموسن توضیح می دهد که چرا برخی از ایرانیان نیست پس خود را به دولت مشاوره در coronavirus. Photo: Mehdi Marizad/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“شما می بینید که آمریکا خود را صدمه خواهد شد توسط این ویروس بیش از دیگران” معاون وزیر بهداشت برای, تحقیقات و فناوری رضا Malekzadeh گفت: در اوایل این ماه با توجه به semiofficial خبرگزاری ایسنا. “این بسیار بعید است که این یک جنگ بیولوژیکی.”

پس آقای خامنه ای در سخنرانی که با توجه به موقعیت خود نکرده اند و علنا اختلاف فرانسه پزشکی سازمان پزشکان بدون مرز و یا پزشکان تا به حال آن اجازه کار در ایران لغو. آن را تا به حال وارد این کشور در هفته گذشته.

لغو شد روشن نشانه ای از دخالت ایران تندروها و یک نتیجه مستقیم از آقای خامنه ای, سخنرانی در مورد این ویروس احتمالا در حال طراحی شده توسط آمریکا گفت: میثم Behravesh یک تحلیلگر اطلاعاتی سابق و مشاور سیاست امنیتی در ایران است. انقلابی گارد هوش بال تصویب بازدیدکننده داشته است توسط سازمان های خارجی.

Basirat یک سایت خبری متعلق به پاسداران سیاسی وزارت فرار یک داستان هفته گذشته متهم MSF از سفر به ایران برای بررسی علائم میان ایران Covid-19 بيمار به طراحی یکی دیگر از ویروس و یا مواد مخدر است که تنها بر ایرانیان.

MSF گفت: آن دریافت هیچ کمک از دولت و برنامه ریزی شده بود را به 50 تخت بادی درمان واحد و نه فرد اضطراری تیم به استان اصفهان است. این سازمان گفت که “شوکه شده” است که آن سفر شده بود لغو شد.

مشاور وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: ظرفیت این کشور نیروهای مسلح کافی بود و وجود دارد بدون نیاز به خارجی حضور اما در نشانه ای از دولت ایران ردی از موقعیت های مختلف از گارد آقای روحانی گفت: ایران باید با پذیرش کمک های خارجی—اگر تنها به عنوان یک ژست حسن نیت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

می تواند coronavirus بحران باید یک تحول تاثیر در کشورهایی مانند ایران است ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

فرانسه و آلمان اعلام کرد که روز سه شنبه برای یک تجارت ویژه مکانیزم آنها ایجاد کرده بودند به کار در اطراف تحریم های ایالات متحده و حفظ برخی از تجارت با ایران به پایان رسید معامله 14 ماه پس از اینکه به طور رسمی تاسیس شده است.

این سه کشور گفت: معامله درگیر صادرات کالاهای پزشکی که در حال حاضر در ایران, اما هیچوقت به یک ارزش برای معامله و یا می گویند که آیا اتحادیه اروپا برنامه ریزی شده به مرحله تا کمک های خود را برای کمک به این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر.

در همین حال آیت الله خامنه ای نیز شنود گذاشته از ایران مسلح به نیروهای مسلح ، ژنرال محمد باقری یک فرمانده سپاه به رهبری یک نظامی پاسخ در موازی با دولت خود مبارزه است.

گارد است که در تلاش برای بازگرداندن یک تصویر مخدوش شده توسط اشتباه داونینگ از اوکراین مسافر در ماه ژانویه به انجام آنچه در آن به نام “دفاع بیولوژیک دریل” در 300 مکان در سراسر کشور است.

در حالی که نیروهای مسلح به رهبری انقلابی گارد ضد عفونی برخی از مکان های عمومی, آموزش به نظر می رسد بیشتر یک تبلیغ فشار با کاروان نظامی رانندگی را از طریق شهرستانها همراه با سخنرانی های عمومی توسط فرماندهان.

ایران است گفت: این امر با استفاده از وزارت دفاع در تولید تجهیزات برای تولید کیت های آزمایش و تجهیزات حفاظت شخصی.

عکس: روزبه Fouladi/زوما پرس

آقای باقری هفته گذشته اعلام کرد که از 2000 تخت بیمارستان صحرایی خواهد باز در تهران ظرف 48 ساعت و Baghiyyatollah al-Azam بیمارستان نظامی در تهران در حال حاضر پذیرفته 1,000 Covid-19 بيمار. بسیج های شبه نظامی داوطلب گروه که ارائه شده برای ارسال ماسک و مواد ضد عفونی کننده به آمریکا هم ساخته شده یک تلفن همراه coronavirus آزمایشگاه تست به گزارش خبرگزاری تسنیم.

گارد نیز بسیج است صدها نفر از هزاران نفر از اعضای بسیج برای ضد عفونی کردن خیابان و گفت: این امر با استفاده از وزارت دفاع در تولید تجهیزات برای تولید کیت های آزمایش و تجهیزات حفاظت شخصی.

ایران از سوی مقامات غیر نظامی را به دادگاه تجدید نظر به شهروندان به ماندن در خانه و جلوگیری از جمعیت. اما در هفته گذشته پاسداران سازماندهی یک مراسم تشییع جنازه برای یک فرمانده. صدها نفر از عزاداران معلوم شد برخی از پرتاب خود در برابر تابوت.

صحنه های از صفوف و خطرات بهداشتی در آنها مطرح شده—درخواست وزارت بهداشت سخنگوی آقای Jahanpour به صدای جیر جیر: “تصاویر را برای خود صحبت می کنند. شما فقط باید به گریه.”

نوشتن به Sune انگل راسموسن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de