حسن روحانی رئیس جمهور ایران مشخص 41 سال پس از انقلاب اسلامی در تهران در میدان آزادی در روز سه شنبه.

عکس: ایران ریاست جمهوری/زوما پرس

رئیس جمهور ایران حسن روحانی به دنبال تجمع برای حمایت از رهبری این کشور در سالگرد انقلاب 1979 اصرار ایرانیان به نوبه خود در اعداد بزرگ به رای دادن در انتخابات مجلس در هفته آینده و تقویت دولت به عنوان آن را در برابر آمریکا

“انتخابات یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی” آقای روحانی گفت: در یک سخنرانی در تهران در میدان آزادی در روز سه شنبه خواستار انقلاب یک “انتخاب” از مردم ایران است. “اجازه دهید به نوبه خود ما را به عقب در صندوق های رای است.”

ایرانیان در حال رفتن به پای صندوق های رای در فوریه. 21 به انتخاب یک نماینده مجلس جدید است. یک مشارکت بالا خواهد بود گرفته شده به عنوان نشانه ای از اعتماد به نفس در کشور ایجاد مواجه است یکی از بزرگترین موج نارضایتی مردمی پس از انقلاب بیش از مشکلات اقتصادی و اشتباه سقوط یک اوکراین هواپیمای مسافربری که منجر به کشته شدن تمام 176 نفر در هیئت مدیره.

تهران را انکار اولیه که جت شد سیم توسط یک ایرانی, موشک موجب خشم سراسر کشور با بسیاری از آنکه دولت دروغ است.

ایرانیان در حال حاضر در تلاش برای مقابله با اقتصاد زور زدن تحت وزن از تحریم های ایالات متحده. در سراسر کشور تظاهرات در ماه نوامبر در برابر دولت را در مدیریت اقتصادی کشور شکسته شد توسط دولت سرکوب چپ که چند صد نفر از معترضان کشته شدند.

شنبه رویداد مشخص 41 سالگرد انقلاب اسلامی که اتفاق افتاده پس از آیت الله خمینی سرنگون کردن سلطنت سیستم و تشکیل جمهوری اسلامی است.

عکس: عابدین taherkenareh/شاتر

آقای روحانی قبلا با انتقاد از شورای نگهبان, یک محافظه کار بررسی صلاحیت بدن برای رد صلاحیت نمرات همکار خود را میانه رو و اصلاح طلبان برای انتخابات پیش رو. در پاسخ به disqualifications بسیاری از ایرانیان را به نام تحریم از رای اصلاح طلبان انتخاب کرده اند به ارائه یک لیست از نامزدها برای انتخابات در تهران. آقای روحانی در ادامه به فراخوان برای مشارکت توده.

“این خوب است به انتقاد از, اما نمی تواند منفعل” آقای روحانی گفت: با توجه به semiofficial Mehr news agency. “انتخابات و صندوق های رای دهی هستند نجات دهنده ما.”

در مواجهه با خشم نهفته در خانه و افزایش تنش با ایالات متحده در ایران ایجاد کرده است در تلاش برای به تصویر کشیدن قدرت در وحدت ملی.

داخلی پخش رسانه ای نشان داد هزاران نفر از مردم با تجمع در شهرها و شهرستانها در سراسر کشور حمل بنر جمهوری اسلامی بنیانگذار آیت الله روح الله خمینی (ره) و سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال قاسم سلیمانی که شد کشته در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ماه ژانویه است.

انقلاب 41 سالگرد که نشانه بیمارستانها در حال تمام شدن شاه در سال 1979 پس از آیت الله خمینی از تبعید همزمان با 40 روز عزای عمومی برای ژنرال سلیمانی—یک روز مهم در شیعه الهیات.

آقای روحانی برای سخنرانی در میدان آزادی در تهران در روز سه شنبه.

عکس: رئیس دفتر جزوه/شاتر

صدها نفر از عراقی ها نیز جمع آوری شده در بغداد روز سه شنبه به سوگواری ابو مهدی al-Mohandes بالا شیعی شبه نظامی فرمانده که کشته شد کنار ژنرال سلیمانی در آمریکا اعتصاب.

آقای روحانی سرمایه گذاری مقدار زیادی از سرمایه سیاسی در 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان. به عنوان توافق است foundered در پی رئیس جمهور تهمت خروج در سال 2018 آقای روحانی را از دست سیاسی نوسان در داخل کشور و چهره رشد انزوا در آخرین سال ریاست جمهوری خود.

مرتبط

  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید جنگ با ایران بود ‘نزدیک تر از شما فکر می کنید’ (Feb. 4)
  • ایالات متحده به نظر می رسد برای حفظ فشار بر ایران به عنوان تنش سرد (Jan. 20)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن جدید تیم امنیت ملی و سریع کار ایران اعتصاب (Jan. 9)

این تظاهرات به مناسبت انقلاب آمد و پس از ایران روز یکشنبه موفق به قرار دادن یک ماهواره در مدار پس از راه اندازی آن بر روی موشک است که ایالات متحده می گوید: بخشی از تهران را بالستیک-موشک های برنامه است.

ایالات متحده می گوید: ایران موشک آزمایش را نقض 2015 سازمان ملل متحد قطعنامه ای که تماس در تهران را به خودداری از هر گونه فعالیت بر روی موشک های طراحی شده برای تحویل سلاح های هسته ای.

ایران و پاسداران نیز در روز یکشنبه رونمایی از جدید موشک بالستیک به نام Raad-500 با توجه به رسانه های دولتی. این موشک جدید وزن نیمی از آنجا که مشابه Fateh-110 اما آن محدوده 120 کیلومتر دیگر در مجموع حدود 300 مایل است.

وزیر خارجه آمریکا, مایک Pompeo روز سه شنبه گفت: این ماهواره راه اندازی شد راه را برای ایران به پیشبرد آن بالستیک-موشک های برنامه است. “ایالات متحده ادامه خواهد داد برای ساخت و پشتیبانی در سراسر جهان برای مقابله با رژیم ایران را بی پروا موشک بالستیک فعالیت و ما ادامه خواهد داد برای تحمیل فشار زیادی بر رژیم برای تغییر رفتار خود را” آقای Pompeo در بیانیه ای گفت.

نوشتن به Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su