ایران محافظه کاران برنده انتخابات پس از کم سابقه مردم در انتخابات

ایرانیان رای دادند در Lorzadeh مسجد ايستگاه در جنوب تهران در روز جمعه. مشارکت 43% پایین بود از 62 درصد در سال 2016 رای و کمترین ها در جمهوری اسلامی سابقه.

عکس: روزبه Fouladi/زوما پرس

تهران—ایران محافظه کاران برنده رانش زمین در این کشور انتخابات پارلمانی تقویت تندروها مخالف دیپلماسی با غرب است. اما در یک رکورد کم مردم در انتخابات پرداخته عمومی ملامت به ایجاد تماس برای وحدت در صورت افزایش تنش با ایالات متحده

اذعان به شکست nonconservative جناح معتدل رئیس جمهور حسن روحانی روز یکشنبه به نام جدید نمایندگان برای نشان دادن نه فقط کسانی که رای دادند اما همه ایرانیان.

“صرف نظر از نتیجه و تمایلات سیاسی از کسانی که انتخاب کنیم با تشکر از مردم به خاطر حضور” آقای روحانی گفت: با توجه به ایرنا دولت آمریکا ،

محافظه کار جناح برنده 221 از 290 کرسی ایران در مجلس قانون گذاری از 83 در آخرین انتخابات در سال 2016 به گزارش خانه ملت مجلس اخبار سرویس. اصلاح طلبان و میانه رو از دست های خود را شمارش کاهش یافته و به 20 کرسی از 121 در انتخابات گذشته پس از هزاران نفر از کاندیداهای رد صلاحیت شده. مستقل موفق به کسب 38 کرسی در حالی که سهم کرسی به دست آورد های زنان بدون تغییر باقی مانده است در 17 خانه ملت گفت.

نتایج نبودند روشنی-پیروزی محافظه کار ایجاد. وزیر کشور عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: رسانه های دولتی روز شنبه که روز جمعه انتخابات شاهد حضور 43 درصد از 62 درصد در سال 2016 رای و کمترین ها در جمهوری اسلامی سابقه.

ایران از تأسیس تا به حال اقدام به امن قوی مردم در انتخابات است که ارائه شده اند اندازه گیری از مشروعیت در میان اعتراضات مردمی در خانه بیش از آن در دست زدن به اقتصاد توفان تحریم های ایالات متحده.

جرم رد صلاحیت متوسط و کاندیداهای اصلاح طلب و تلاش رهبری برای پوشش تا نقش خود را در تیراندازی کردن اوکراین هواپیمای درخواست تماس برای تحریم انتخابات جمعه.

شیوع کروناویروس در ایران نیز به احتمال زیاد نگهداری می شود برخی از مردم به دور از مراکز رای دهی. ایران وزارت بهداشت و درمان روز یکشنبه تایید هشتم coronavirus مربوط به مرگ در این کشور در میان 43 مورد تأیید. در بخش مرکزی شهرستان قم منبع از شیوع و یک سنگر و استحکامات از محافظه کار استقرار تنها 43 درصد از رای دهندگان ثبت شده بازیگران برگه های رای.

رهبر معظم انقلاب علی خامنه ای روز یکشنبه متهم به قدرت های خارجی با استفاده از این ویروس در تبلیغات خود را برای تضعیف ایرانیان از رای گیری در تلاش برای تضعیف جمهوری اسلامی است.

ابراز “قدردانی” برای ایرانیان که رای آقای خامنه ای گفت: ایران در انتخابات “نفی دشمن ادعا می کنند که دین در برابر آزادی و دموکراسی است.”

“این تبلیغات منفی آغاز شده از ماه قبل از انتخابات و افزایش هرچه که به انتخابات نزدیک شد. و در دو روز گذشته با بهانه بیماری و ویروس خود را در رسانه ها نمی فرصتی برای منصرف کردن مردم از شرکت در انتخابات گفت:” با توجه به تلویزیون دولتی.

برای چند دهه, انتخابات شده است یک ابزار مهم برای دولت ایران برای به تصویر کشیدن مشروعیت در داخل و خارج از کشور. ضعیف مردم در انتخابات خواهد بود به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک حمله در برابر رهبری اما نمی مادی تاثیر توانایی خود را به حکومت آن را به عنوان مناسب می داند و یا برای سرکوب مخالفت های مردمی.

“صرف نظر از نتیجه و دیدگاه های سیاسی از کسانی که انتخاب کنیم با تشکر از مردم به خاطر حضور” آقای روحانی گفت: با توجه به ایرنا دولت آمریکا ،

محافظه کار پیروزی سیمان یک monthslong ظهور جناح شده اند که مخالف آقای روحانی تلاش برای باز کردن ایران و تقویت تعامل خود را با کشورهای غربی و به ویژه 2015 چند جانبه ایران.

خود را افزایش سوخت شده است در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مبارزات انتخاباتی از حداکثر فشار بر تهران است. ایالات متحده در خارج از توافق هسته ای در سال 2018 و reimposed سخت تحریم های اقتصادی بر ایران در تلاش برای اجبار ایران به مذاکره جدید ایران و عقب نظامی خود را از نفوذ در خاورمیانه است. آمریکا نیز کشته شدن ایران برجسته ترین فرمانده نظامی سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال قاسم سلیمانی در عراق در ماه ژانویه است.

پارلمان ایران قدرت محدود هستند به عنوان رهبر است که حرف آخر را در تمام امور دین و دولت از جمله سیاست خارجی است. اما نمایندگان مجلس با تصویب معاهدات بین المللی تصویب قوانین ملی و می تواند فشار دولت توسط impeaching وزیران.

حتی با سهم بیشتری از میانه رو و اصلاح طلبان خروجی مجلس مطرح کرد چالش های بزرگی برای آقای روحانی. اخیرا جهانی ضد ترور-تامین مالی بدن در لیست سیاه ایران برای شکست آن به تصویب ضد پول شویی قانون با توجه به مقاومت در پارلمان به تلاش های دولت برای فشار آن را از طریق. مجلس تحت سلطه تندروها نیز خواهد شد کمتر احتمال دارد تا به یک توافق جدید هسته ای آمریکا که در واشنگتن گفت: هدف آن دستیابی به آن با سیاست تحریم و می تواند فشار برای تهران به ترک ایران پیمان منع گسترش.

قابل توجه محافظه کاران موفق به کسب 30 کرسی در تهران به گفته تلویزیون دولتی برخورد توجهی به اصلاح طلبان و میانه رو که تا به حال موفق به کسب کرسی در پایتخت در سال 2016 انتخابات است.

شهر تهران است که پایه ترین کشور لیبرال و سکولار حوزه شاهد کمترین میزان مشارکت در کشور با 25.4%.

آقای فضلی وزیر کشور گفت با توجه به شرایط کشور از جمله coronavirus شیوع سقوط هواپیما و ناآرامی های سیاسی به طور کلی مردم در انتخابات بود “کاملا قابل قبول است.”

سابق شهردار تهران محمد باقر باقر قالیباف افزایش یافت و به بالای محافظه کار لیست در تهران موقعیت او به عنوان انتظار می رود به عنوان پیشتاز برای تبدیل شدن به آینده مجلس یک موقعیت است که همراه با یک صندلی در شورای عالی امنیت ملی.

آقای باقر قالیباف یک پراگماتیست محافظه کار است که رئيس جمهور برای اجرا دو بار است که یک فرمانده سابق با روابط قوی به پاسداران. پیروزی خود را نشان می دهد که گارد رو به رشد نقش بیش از چند سال گذشته در سیاست ایران.

نوشتن به Sune انگل راسموسن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im