ایران رای در یک انتخابات که در آن مردم در انتخابات بزرگترین سوال

رای دهندگان پر کردن برگه های رای برای انتخابات مجلس در یک مرکز رای دهی در تهران در روز جمعه.

عکس: مریم رحمانیان برای وال استریت ژورنال

تهران—ایران تمدید رای گیری ساعت در آن انتخابات پارلمانی روز شنبه به عنوان محافظه کار استقرار اقدام به امن قوی مردم در انتخابات در چهره محبوب بی اعتمادی در خانه و افزایش تنش با ایالات متحده

نتایج نهایی انتظار می رود به بیش از آخر هفته و به احتمال زیاد ارائه محافظه کار و نامزد سهم بیشتری از کرسی از 290 عضو مجلس قانونگذاری پس از هزاران میانه رو و اصلاح طلبان رد صلاحیت شدند. اما از آن است که به اندازه مردم در انتخابات است که بیشتر در ذهن برتر ایران رهبری آن را به عنوان کمک می کند تا به ارائه یک معیار مشروعیت پس از اصلاح طلبان ،

“رای گیری وظیفه دینی است” گفت: رهبر معظم انقلاب علی خامنه ای او به عنوان بازیگران اولین رای گیری از روز زنده در تلویزیون دولتی. در ابتدا برنامه ریزی شده در 6 p. m. به وقت محلی انتخابات بودند بعد تمدید تا 8 بعد از ظهر

این کشور استقرار مواجه است بزرگترین چالش در دهه بیش از آن در دست زدن به اقتصاد توفان تحریم های ایالات متحده.

روحانی خود را برگزار کارت شناسایی در یک مرکز رای دهی در تهران.

عکس: مریم رحمانیان برای وال استریت ژورنال

تهران با استفاده از زور برای سرکوب اعتراضات گسترده در ماه نوامبر خروج صدها نفر مرده به گفته گروه های حقوق. بیشتر اعتراضات پس از ایران تلاش برای سرپوش گذاشتن بر نقش آن در تیراندازی کردن اوکراین مسافری خطوط هوایی در ماه ژانویه, کمک به سریع تماس در برخی از محله های به تحریم انتخابات جمعه.

ظهر حدود 7.5 میلیون دلار از ایران را حدود 58 میلیون واجد شرایط رای دهندگان تا به حال رأی گیری مشابه شماره به سال های گذشته, به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از وزیر کشور عبدالرضا رحمانی فضلی عنوان کرد و گفت. که ترجمه را به حدود یک مشارکت 13 درصد ولی معمولا میدارد و بعد از آن در روز. مردم در انتخابات در سال 2016 انتخابات پارلمانی شد 61.64%.

در جنوب تهران در نزدیکی خانه رئیس جمهور سابق محمود احمدی نژاد یک دژ محکم برای محافظه کاران رای دهندگان به انتظارنشسته بودند تا در خارج از مراکز رای دهی البته در آنچه به نظر می رسد تعداد پایین تر از انتخابات قبلی است.

“من آمده ام به رای دادن به خاطر کشورم شهدا و عشق به رهبر. ما نمی خواهیم کشور را به سقوط به دست دشمن” آهنگ ربابه Assadollahi, یک 70 سال گفت.

شیوع کروناویروس است به احتمال زیاد به نگه داشتن بسیاری از مردم در خانه. ایران, مقامات بهداشت و درمان در روز جمعه تایید کرد دو بیشتر مرگ و میر آوردن تعداد کل مرگ و میر در ایران به چهار. در مجموع 18 مورد تایید شده است در ایران اما مقامات گفتند آنها هنوز در حال تحقیق در مورد چگونگی این بیماری ممکن است رسیده اند کشور است. این نیز روشن نیست که چگونه گسترده شیوع ویروس در ایران.

آهنگ ربابه Assadollahi, مرکز رای گیری در شهر تهران است. ‘من آمده ام به رای دادن به خاطر کشورم شهدا و عشق به رهبر گفت: 70 سال.

عکس: مریم رحمانیان برای وال استریت ژورنال

حتی اگر مردم در انتخابات کم است جمعه در انتخابات است و انتظار می رود برای تقویت دست در ایران محافظه کاران است. آنها در مخالفت با دیپلماسی با کشورهای غربی و کمتر احتمال دارد به تصویب یک قرارداد جدید به منظور محدود کردن برنامه هسته ای ایران که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: تحریم ها به معنای رسیدن.

یک محافظه کار تصاحب قوه مقننه همچنین ممکن است مانع نسبتا متوسط جمهور حسن روحانی برای او باقی مانده دوم و نهایی مدت و مجموعه ای از تن برای 2021 انتخابات ریاست جمهوری. خروجی مجلس شده بود توسط اصلاح طلبان و میانه رو.

برای تحکیم حمایت محافظه کار و نامزد بیش از نیمی از حدود 16,000 ثبت نام نامزدهای رد صلاحیت شده قبل از روز انتخابات. اکثر اصلاح طلبان و میانه رو و disqualifications sapped جمعیت بهره رای و سوخت خواستار تحریم.

رسانه های دولتی نشان داد سابق اصلاح طلب رئیس جمهور محمد خاتمی کسی که پیوسته خواستار تحریم, بازیگران رای خود را در تهران. آن آمد با وجود ممنوعیت رسانه ملی از نشان دادن تصویر خود را در آنچه که به احتمال زیاد تلاش برای جلب رای دهندگان لیبرال به دنبال مثال خود و رای بیش از حد.

کاظم Alimadadi 30 سال صاحب کسب و کار رای در تهران. “ما باید برای مراقبت از دیگران و نه برای خود ما, مزایای,” او گفت:.

عکس: مریم رحمانیان برای وال استریت ژورنال

تلویزیون دولتی نشان داد یک میزبان از دیگر مقامات مصاحبه برگه های رای از جمله Brig. ژنرال امیر علی حاجی زاده, فرمانده سپاه به نیروی هوافضا و بسیاری از ایران و موشک های بالستیک. “هر رای یک موشک شلیک در قلب آمریکا” ژنرال حاجی زاده گفت.

رهبر ایران حرف آخر را در همه امور از دولت و دین و روحانیت بدن باید قدرت بیشتری از کشور را انتخاب موسسات. اما ایران با تصویب قوانین و بودجه و می تواند تحت فشار قرار دادن هر دولت با مسدود کردن قانون و یا تماس با وزرا برای استیضاح.

به عنوان تحریم های ایالات متحده باید کتک اقتصاد ایران, سوخت تورم و به ویژه آمار درآمد ایرانیان برخی از رای دهندگان ابراز امیدواری کرد که مجلس آینده تغییر خواهد کرد سیاست های اقتصادی و توزیع بهتر کشور ثروت است.

Amirhossein Ahsanpour که رای در تهران گفت: مجلس آینده باید با ایستادگی در برابر آمریکا قلدری.’

عکس: مریم رحمانیان برای وال استریت ژورنال

“حرکت آنها به سمت سرمایه داری. ما باید برای مراقبت از دیگران و نه برای خود ما مزایای گفت:” کاظم Alimadadi 30 سال صاحب کسب و کار.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم که نتایج این انتخابات را تحت تاثیر قرار روابط بین ایالات متحده و ایران است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

برخی از رای دهندگان گفت: خروجی مجلس به دولت اجازه داد برای تبدیل شدن به بیش از حد متکی به کشورهای خارجی گفت: “آنها امیدوار بودند که آن را به یک خط سخت تر با غرب است.

“آنها نمی استفاده ایران از منابع بالقوه اقتصادی و قابلیت” گفت: Amirhossein Ahsanpour 25 ساله صاحب کسب و کار رای گیری در یک مسجد در جنوب تهران. او گفت: ایران در معاشقه غرب در سال های گذشته تا به حال منجر به ایالات متحده در حال حرکت به کشتن یکی از مهمترین و محبوب ترین فرماندهان سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال قاسم سلیمانی در یک حمله هوایی هدفمند در ماه ژانویه است.

“مجلس آینده باید با ایستادگی در برابر آمریکا قلدری” آقای Ahsanpour گفت. “ما از دست حاجی قاسم به دلیل زمان قانونگذاران کمی طرفدار غرب.”

نوشتن به Sune انگل راسموسن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de