ایرانیان رای دادن در انتخابات پارلمانی جمعه و مقامات از رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای در پایین اما التماس شهروندان را به نشان می دهد به طوری که آنها می تواند در برابر انتخابات با ادامه حمایت ایران از انقلاب اسلامی 1979.

اما پس از یک سال شکست برای کشور رای دهندگان ناامیدی و خشم در سیستم حاکم و ناتوانی خود را برای بهبود زندگی خود را – که منجر به یکی از مهمترین و بدون زرق و برق مبارزات در حافظه اخیر است. نامزدهای’ رتبه شده اند پاکسازی از هزاران معتدل و اصلاح طلب در صدای و مشارکت مردم است که انتظار می رود در پایین ترین سطح خود ،

“من به انتخابات گذشته است ، چگونه می تواند من را مهر تایید بر این رژیم در عملکرد ؟ ” می پرسد یاسر, یک راننده تاکسی در تهران که تلفن همراه کسب و کار رفت و مجسمه نیم تنه. به طور فزاینده ایرانیان استفاده از کلمه “ناامیدی” در مورد وضعیت اقتصادی و عار برای سیاست است.

بسیاری از ایرانیان “می خواهم این رژیم به اصلاحات خود را, اما آنها متوجه می شوند که آن را نمی, می گوید:” فریده Farhi یک ایران متخصص به تازگی بازنشسته از دانشگاه هاوایی است. “پس ناامیدی دقیقا کلمه حق چون شما گیر در یک سیستم شما نمی دانید که چگونه به تاثیر در جهت مثبت است.”

لندن

هنوز هم وجود دارد هیچ کمبود مؤمنان واقعی در ایران انقلاب آماده به بازیگران برگه های رای به صورت تندرو و محافظه کار نامزدها در روز جمعه انتخابات پارلمانی.

اما نیز وجود دارد که تعداد فزاینده ای از ایرانیان که ناامیدی بی تفاوتی و خشم در حکم سیستم – و آن تکرار ناتوانی در بهبود زندگی خود را از طریق صندوق های رای – به رهبری یکی از مهمترین و بدون زرق و برق مبارزات انتخاباتی در حافظه اخیر است.

مشارکت در یک طرفه مسابقه – نامزدهای’ رتبه شده اند پاکسازی از هزاران معتدل و اصلاح طلب صدای – انتظار می رود که در پایین ترین سطح خود ،

مقامات از رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای در پایین اما التماس شهروندان را به نشان می دهد به طوری که آنها می تواند برابر – همانطور که در گذشته انتخابات با ادامه حمایت مردمی ایران در سال 1979 انقلاب اسلامی و حاکمان آن.

“انتخابات را خنثی امریکا بد نیت” آیت الله خامنه ای گفت:, و اضافه کرد که رای گیری شد و یک وظیفه دینی می دانند. “ضعیف مجلس را منفی تغییر این دوره از ایران برای مبارزه با دشمنان است.”

اما ایران در وضعیتی وخیم از یک annus آنوس مشخص شده توسط خشونت آمیز تظاهرات خیابانی بیش از سوخت افزایش قیمت ها در ماه نوامبر گذشته میان گاز گرفتن “حداکثر فشار” کمپین تحریم های ایالات متحده. اعتراضات متوقف شد تنها با یک سرکوب وحشیانه که در سمت چپ چند صد مرده است.

ضربات دیگر شامل ترور توسط ایالات متحده از ایران قدرتمند به طور کلی در ماه ژانویه و پس از مختصر پوشش از پاسداران تصادفی سقوط اوکراین jetliner که کشته و 176 نفر سرنشین و موجب بیشتر ضد رژیم شد.

رد 7,296 نامزدها (از جمله 80 نشسته قانونگذاران) از 15,000 استفاده شود که به مسابقه 290 کرسی در مجلس نشان می دهد سطح بالایی از اضطراب با ایران حاکمان تحلیلگران می گویند و نشان دهنده عزم به ترک هیچ شانسی در آخرین لحظات اصلاح طلب موج.

ابزار تغییر

آن را نیز نشان می دهد تا چه حد به عنوان جمهوری اسلامی را تکامل می یابد و پس از چهار دهه برای آن انتخاب نهادهایی مانند مجلس و حتی ریاست جمهوری شده اند eviscerated به عنوان ابزار تغییر دهید.

یکی از نتایج ممکن است متحد حکومت های تندرو که در هر تنظیمات قبلی – تحت ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد, به عنوان مثال – و نه تنها موفق به حل مشکلات ایران اما اغلب آنها را بدتر.

“من به انتخابات گذشته است ، چگونه می تواند من را مهر تایید بر این رژیم در عملکرد ؟ ” می پرسد یاسر, یک عروسی راننده تاکسی در 40s خود را کار کرده است که برای ایران نسخه از بارگذاری در تهران پس از تلفن همراه خود را کسب و کار ورشکسته در بحبوحه نوسانات ارز.

“تحریم ها را فلج ما. بله آمریکا مقصر است اما چگونه در مورد فساد داخلی می گوید:” یاسر. “من هیچ شکی نیست [رژیم] سقوط خواهد کرد دیر یا زود. اجازه دهید فراموش نکنید قربانیان نوامبر تظاهرات. آنها را برای ما نمی تواند بیرون رفتن [پشتیبانی] رژیم که کشته شدن آنها در روز روشن است.”

که نمایش تکرار توسط Shirin یک دانشجوی زبانشناسی کاربردی در 20s خود را که نشسته در یک کافه در مرکز تهران که در آن در دیگر شهرهای ایران میزان مشارکت در انتخابات است و انتظار می رود به عنوان کم به عنوان 20 ٪ تا 30٪. در سراسر کشور رهبران ایران امید برای 50 ٪ نشان می دهد پشتیبانی می کند.

“من نمی توانید ببینید هر آینده ای روشن اما من می توانید ببینید این رژیم [خروج] هر زمان به زودی هم می گوید:” شیرین که قصد مهاجرت به کانادا. “من نمی اتلاف زندگی من دیگر اینجا نیست.”

“ناامیدی” اشاره کرد

این احساسات را تنها تر و گسترده ایرانیان به عنوان استفاده از کلمه “ناامیدی” بیشتر و بیشتر خود را در مورد وضعیت اقتصادی و عار برای سیاست است.

“در هر مقطع زمانی که در آن یک احتمال وجود دارد برای تصمیم گیری در یک سیستم جامع تر تصمیم گیری ساخته شده بود در جهت محرومیت – صراحت – [که] باعث می شود پایه های رژیم حتی کوچکتر می گوید:” فریده Farhi یک ایران متخصص به تازگی بازنشسته از دانشگاه هاوایی است.

نازنین طباطبایی/وانا/ایسنا

پارلمانی ایران نامزد شرکت در انتخابات رویداد در تهران, Feb. از 18 سال 2020 است.

“ناامیدی می آید از این سوال که چه آرزوی می گوید:” خانم Farhi. بسیاری از ایرانیان “می خواهم این رژیم به اصلاحات خود را, اما آنها متوجه می شوند که آن را نمی, و آن را به طور مداوم نشان می دهد که آن را نمی تواند.”

“بگو اگر آن را نمی تواند اصلاحات را چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم؟’ و آنها بدانند که هر چیزی که می خواهید انجام دهید ممکن است منجر به خشونت بیشتر و بی ثباتی” او می گوید. “پس ناامیدی دقیقا کلمه حق چون شما گیر در یک سیستم شما نمی دانید که چگونه به تاثیر در جهت مثبت است.”

حسن روحانی رئیس جمهور اشاره کرد تا آنجا که او هشدار داد که شورای نگهبان 12 عضو بدن است که دامپزشکان نامزدها که آن را به حال رفته بیش از حد در جلوگیری از بسیاری از کمتر-hard-خط صدای.

“بزرگترین خطر برای دموکراسی و حاکمیت ملت بر می آید آن روز که انتخابات تبدیل به یک تشریفات, هنگام انتخاب ساخته شده است در جایی دیگر” آقای روحانی گفت: Jan. 27.

از دست دادن کنترل کرد ؟

رئیس جمهور شد, سرزنش, توسط حضرت آیت الله خامنه ای که روز بعد گفت: “وقتی به شما می گویند که انتخابات طراحی شده است که مردم به طور طبیعی کاهش یافته است.”

رهبر ایران خواستار بر ایرانیان به رای ملت خود و برای “امنیت” – حتی اگر آنها نمی شخصا دوست دارم او – گفت: ایران و دشمنان “اگر چه آنها می ترسند از ما موشک های آنها بیشتر مرعوب جمهوری اسلامی حمایت کنند.”

اما گذشته می گیرید gambits برای افزایش میزان مشارکت رای دهندگان در حال استفاده نمی شود. انتخابات قبلی ایران شده اند قابل توجه برای چه سیاسی فضا را برای انتقاد باز و محدودیت های اجتماعی کاسته شد در هفته قبل از روز انتخابات, برای کمک به اطمینان رای دهندگان.

نه این زمان.

“من انتظار یک بیت از شل شدن … برای باز کردن فضای بلکه آن است که دقیقا مخالف می گوید:” یک جانباز تحلیلگر سیاسی در تهران که خواسته نمی شود به نام. “آنها در حال محکم کردن آن تا آنها نمایش بسیار کمی برای تحمل هر گونه مخالفت. آنها دستگیری دانش آموزان آنها در جستجو و حمله به برخی از روزنامه نگاران و خانه.

“من فکر می کنم آنها بسیار نگران قضاوت این امنیت گرفتن سخت تر. آنها احساس نمی کند و آرام است که آنها در کنترل کامل” تحلیلگر می گوید.

“رژیم می داند که تصمیم سازان می دانم که مردم مشتاق در مورد انتخابات است. … آنها درد و رنج” او می گوید. “این ناامیدی و سردرگمی و ناامیدی در مورد آینده است نه محدود به طبقه متوسط و طبقه پایین آن افزایش یافته به وفاداران – افرادی که همواره آماده برای رای دادن.”

او اشاره می کند که مدت mostaza’fin, “مظلوم” که مدت طولانی است که lionized در ایران انقلابی گفتمان به ندرت مورد استفاده قرار گرفته رسما از آن دسته از مردم در اعتراض به شرایط بد اقتصادی در اوایل سال 2018 است.

مؤمنان

هنوز هم وجود دارد هیچ کمبود از مؤمنان که پاسخ رهبر تماس بگیرید. در میان آنها Roghayyeh یک معلم مدرسه ابتدایی در 20s خود را که می پوشد یک چادر و نمی توانید صبر کنید برای کمک به یک پیروزی تندروها و محافظه کاران است. او می خواهد برای تضعیف و یا حتی استیضاح – آقای روحانی چه کسی او را مقصر می داند برای ساده لوحانه موافقت خود را برای یک محکوم هسته ای و برای فلج کننده تحریم های ایالات متحده.

“من رفتن به رای دادن ؟ بدون شک اما اجازه دهید همه چیز را مخلوط کنید. ما باید اقتصادی. زندگی تبدیل شده است واقعا سخت است. اما این هیچ ربطی به اصول اولیه انقلاب می گوید:” Roghayyeh به عنوان او را هل می دهد دختر او را از پرسه زن در دوران اخیر طرفدار رژیم مارس.

“این تنها به دلیل سوء مدیریت از اصلاح طلبان” او ادعا میکند. “مردم ساخته شده یک اشتباه در رای دادن به روحانی. نگاهی به توافق هسته ای. هرگز اعتماد آمریکایی که یکی از اصول اولیه انقلاب است. اما روحانی را تحت فشار قرار دادند و به ما که در آن ما هستند. من مطمئن هستم که یک انقلابی مجلس البته تغییر خواهد کرد.”

سامان – یک پاک تراشیده, جین, پوشیدن دانشجوی پرستاری – نیز رای, هر چند او می گوید شورای نگهبان “بدرفتاری” اصلاح طلبان با رد بسیاری از که “فقط به بهانه ای برای دشمنان به نوبه خود به بلندگوها و بگو: نگاه در ایران وجود دارد هیچ دموکراسی وجود دارد.'”

“رهبر ما به تازگی گفت: اگر ما تبدیل شدن به قوی هیچ دشمن می تواند ما را شکست می گوید:” سامان صحبت در ماه مارس در هفته گذشته به مناسبت 41 سالگرد انقلاب است. “بدون شک ما در یک لحظه از بحران است. بنابراین تنها راه حل این است که رای دادن.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im