برنامه هسته ای ایران است که در ریشه بدتر شدن اصطکاک بین تهران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. پرچم ایران در مقابل بین المللی انرژی اتمی در مقر آژانس در وین. عکس: لئونارد foeger/ایسنا

تهران—رییس دادگاه عالی تایید حکم اعدام برای یک شهروند ایرانی متهم به ارائه آمریکا با جزئیات در مورد برنامه هسته ای ایران در ریشه تنش میان تهران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

امیر Rahimpour دریافت بزرگ “پرداخت” را به اتهام جاسوسی برای آژانس اطلاعات مرکزی این semiofficial خبرگزاری تسنیم گزارش داد سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی عنوان کرد و گفت شنبه. “خدا او را مجازات او به زودی,” او گفت:.

آقای اسماعیلی نمی ارائه هر گونه حمایت از مدرکی برای اتهامات علیه آقای Rahimpour. ایالات متحده نمی بلافاصله در واکنش به اعلام.

ایران در گذشته نیز دستگیر و اعدام نمرات اتهام جاسوسی که در آن گفت: مشغول به کار بودند برای قدرت های خارجی. این بازداشت 17 شهروندان ایرانی در ماه جولای به اتهام جاسوسی برای آمریکا, نقاشی ملامت از رئیس جمهور تهمت که رد اتهامات به عنوان “کاملا نادرست است.”

آن را بلافاصله روشن که آیا آقای Rahimpour در میان افراد دستگیر شده پس از آن.

ایالات متحده در تلاش است تا به اجبار ایران به مذاکره مجدد با تسلیت و عقب آن حضور نظامی خود را در خاورمیانه پس از اعمال تحریم های اقتصادی زیر واشنگتن خروج در سال 2018 از چند جانبه ایران.

تهران و واشنگتن به عقب کشیده از آستانه جنگ در ماه گذشته پس از ایالات متحده آمریکا به کشته شدن یک فرمانده ایرانی در عراق تحریک حملات تلافی جویانه در پایگاه های خود در عراق مسکن سربازان آمریکایی.

ایران سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی اعلام کرد و گفت تهران به زودی اجرا یک مرد به اتهام جاسوسی برای سازمان سیا. عکس: حامد Ataei/آسوشیتد پرس

روز سه شنبه اعلام می آید پس از یک زندانی مبادله در ماه دسامبر بین تهران و واشنگتن ارائه شده است که نادر دیپلماتیک باز بین دو دیرین دشمنان. ایران منتشر شد Xiyue وانگ یک شهروند آمریکایی و پرینستون دانشجوی دکتری محکوم به 10 سال زندان به اتهام جاسوسی در حالی که آمریکا آزاد یک استاد ایرانی برگزار شد در آمریکا به اتهام نقض تحریم.

ایران هنوز بیش از یک دوجین خارجی زندانیان از جمله حداقل چهار آمریکایی بسیاری از آنها در جاسوسی و یا امنیت اتهامات مرتبط با آن نشده است علنا حمایت شواهد.

وزیر امور خارجه استرالیا Marise Payne در ژانویه فشرده با همتای ایرانی او جواد ظریف به انتشار بریتانیا-استرالیا دانشگاهی کایلی مور-گیلبرت. خانم مور-گیلبرت در حال گذراندن 10 سال حبس به اتهام جاسوسی خانم Payne او گفت: روزنامه گاردین.

فرانسه نیز به تازگی تحت فشار تهران به انتشار دو فرانسوی شهروندان برگزار شد پس از ژوئیه 2009 که در پاریس می گوید در سلامت بد است.

ایران وزارت امور خارجه در هفته گذشته گفت: فرانسه از جمله فشار عملکرد هیچ نتیجه ای. “ما مطمئن هستیم که بدون حقوق خواهد بود, تجاوز” سخنگوی وزارت امور خارجه عباس موسوی گفت.

نوشتن به Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de