ایران, جملات محیط زیست از جمله یک شهروند آمریکا به زندان

مراد Tahbaz آمریکا-Iranian زیست محکوم به 10 سال زندان توسط دادگاه در ایران جمعه

عکس: هیچ اعتباری

ایران محکوم هشت محیط زیست به زندان های طولانی جملات بسیاری از آنها را به اتهام تبانی با آمریکا, آخرین سرکوب فعالان و دوگانه اتباع در میان افزایش تنش ها با غرب و نهفته ناآرامی در خانه.

شش مرد و دو زن از جمله شهروند آمریکایی مراد Tahbaz, صادر شد احکام زندان از بین چهار و 10 سال سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی. این جملات آخر او اضافه کرد: اما در او نیست و جزئیات را از اتهام تبانی.

محیط زیست دستگیر شدند در اوایل سال 2018 به اتهام جاسوسی, نقشه کشی, انتقاد از حقوق بین المللی سازمان.

به طور جداگانه ایران منتشر شد یک شهروند آلمانی به عنوان بخشی از یک زندانی مبادله یک ایرانی احمد خلیلی بود که بازداشت شده در آلمان به اتهام نقض تحریم های ایالات متحده.

“این ملی آلمان دستگیر شد و در ایران خیلی وقت پیش شده بود محکوم به سه سال از آنجا که او دستگیر شد و برای عکاسی و فیلمبرداری یک سری از مناطق ممنوع” آقای اسماعیلی گفت: با توجه به قوه قضاییه خروجی اخبار Mizan آنلاین. او نمی ارائه اطلاعات بیشتر است.

وزارت امور خارجه آلمان نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مرتبط

  • روحانی می گوید هیچ مذاکره با آمریکا در حالی که حداکثر فشار’ کمپین در (Feb. 16)
  • ایالات متحده به نظر می رسد برای حفظ فشار بر ایران به عنوان تنش سرد (Jan. 20)

ایران پاسداران و وزارت اطلاعات که سابقه زندانی کردن فعالان و دوگانه اتباع اتهام جاسوسی برای قدرت های خارجی بدون ارائه مدارک و شواهد از جرائم. ایران در اوایل این ماه تایید حکم اعدام برای یک ایرانی به اتهام جاسوسی برای آژانس اطلاعات مرکزی و پس از آن در سال گذشته بازداشت 17 ایرانی در همان اتهامات عنوان شده علیه.

ایران در ادامه به دستگیری دو تبعه حتی آن را به عنوان مذاکره با کشورهای دیگر از جمله بحث بیش 2015 توافق برای محدود کردن برنامه هسته ای آن. آمریکا و مقامات اروپایی می گویند ایران با استفاده از بازداشت اتباع خارجی به عنوان تراشه چانه زنی برای به دست آوردن امتیازات از کشورهای خارجی شارژ تهران رد می کند.

دولت ایران نیز اغلب وارد جاسوسی و امنیت ملی اتهامات عنوان شده علیه فعالان جامعه مدنی. روز سه شنبه اعلام شرح زیر است هفته دم ناآرامی و یک در سراسر کشور موجی از تظاهرات در ماه نوامبر که قرار شد با نیروی کشنده که به کشته شدن صدها نفر از معترضان به گفته سازمان های حقوق ایران مبتنی بر رسانه های اصلاح طلب.

شش نفر از هشت محیط زیست از جمله آقای Tahbaz بودند محکوم به همکاری با دولت آمریکا برای جاسوسی و تهدید امنیت ملی قوه قضائیه گفت. آن را نمی استادانه درست شده بیشتر بر روی هر یک از اتهامات عنوان شده علیه.

آقای Tahbaz بود که محکوم به 10 سال یکی از چهار شهروندان آمریکایی شناخته شده برگزار می شود, در زندان, در ایران پس از انتشار در ماه دسامبر از پرینستون علمی Xiyue وانگ در یک زندانی مبادله.

ایران همچنین دارای سابق کارمند Baquer نمازی و پسر تاجر سیامک نمازی همراه با نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید. یک پنجم آمریکایی سابق FBI agent رابرت لوینسون ناپدید شده در ایران در جزیره کیش در سال 2007. وزیر خارجه ایران با دانستن محل نگهداری او.

دانشگاهیان شده است یک هدف مشترک برای بازداشت توسط ایران و دستگیری از اياد در سال 2018 آمد با وجود اعلامیه از دولت ایران شد که در آن تلاش برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

یک نهم محیط زیست دستگیر و در همان سرکوب کانادا-ایران شناسی استاد کاووس سید امامی درگذشت مشکوک یک ماه پس از او بازداشت شد.

این دولت ایران است که گاهی اوقات در تقابل با دیگر شاخه های قدرت در ایران که قبلا مورد مناقشه اتهامات از کشور به قوه قضائیه که محیط زیست جاسوس بودند. قوه قضائیه در نهایت محکوم همه آنها به جز یک اتهام دیگر از جاسوسی است.

قوه قضائیه نیز گفت: محاکمه دو تبعه علمی فریبا Adelkhah که دارای تابعیت دوگانه و همکار رولاند Marchal آغاز خواهد شد و در مارس 3. هر دو بازداشت شدند در تابستان گذشته.

ایران به طور معمول رد تماس های خارجی و سازمان ملل برای آزادی شهروندان خود را به عنوان دخالت ایران در امور خارجه به تهران نیست و تشخیص تابعیت دوگانه است.

آقای اسماعیلی روز سه شنبه تاکید کرد که خانم Adelkhah ایران بود اما اشاره نکرد آقای Marchal که نمی نگه داشتن تابعیت ایران.

نوشتن به Sune انگل راسموسن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im