ایران می گوید که راه اندازی اولین ماهواره نظامی

مقامات ایالات متحده گفته اند که این راکت ها در ایران استفاده می کند به راه اندازی ماهواره کمک به پیشبرد آن بالستیک-موشک های برنامه است. این تصویر از روز چهارشنبه گزارش داد راه اندازی از یک دولت-رسانه های تصویری.

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ایران در سپاه پاسداران گفت: آن را با موفقیت راه اندازی اولین ماهواره نظامی به فضا در روز چهارشنبه یک حرکت مقامات آمریکایی هشدار داده اند می تواند در پیشبرد تهران را موشک قابلیت های.

راه اندازی سوخت افزایش تنش ها بین تهران و واشنگتن پس از یک رویارویی اخیر در خلیج فارس. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به شلیک کشتی های ایرانی که مورد آزار و اذیت نیروی دریایی ایالات متحده ،

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: ایران باید پاسخگو برای راه اندازی ماهواره. “آنها در حال حاضر به حال یک سازمان نظامی که ایالات متحده تعیین تروریستی تلاش برای راه اندازی یک ماهواره” او گفت:.

مقامات ایالات متحده گفته اند که این راکت استفاده می شود برای ایران ماهواره کمک به پیشبرد آن بالستیک-موشک های برنامه به عنوان فن آوری در دو نوع راه اندازی مشابه است.

این ماهواره راه اندازی شده در چهارشنبه نام Nour یا “نور” به مدار مورد 264 کیلومتر بالاتر از سطح زمین سپاه گفت: اولین بار یک ایرانی ماهواره پیشی گرفته 124 مایل است.

ماهواره ای راه اندازی را نقض نمی کند, ایران را تا سال 2015 بین المللی هسته ای توافق که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جیبش در سال 2018 است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته است که مخالفت با توافق هسته ای دلیل آن را نمی به اندازه کافی برای محدود کردن ایران را نظامی متعارف قابلیت های آن از جمله برنامه موشکی. ایالات متحده در سال گذشته تحریم های تحمیل شده بر ایران برنامه فضایی.

فرمانده سپاه پاسداران سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال حسین سلامی گفت: Nour ماهواره ای تقویت توانمندیهای ایران در دفاع و جمع آوری اطلاعات. ژنرال سلامی گفت: راه اندازی شد شواهدی وجود دارد که ایران است که به طور فزاینده ای جدا شده از reimposition از تحریم های ایالات متحده در سال 2018 نمی نیاز به تکیه بر قدرت های خارجی.

“پیام این دستاورد مهم است که نه تنها تحریم ها مانعی ندارد به ما راه رو به جلو, اما آنها آتش موتور از تکنولوژی مدرن” او گفت:, با توجه به رسمی خبرگزاری ایرنا.

راه اندازی و پس از یک هفته از تنش در خلیج فارس که در آن نیروی دریایی ایالات متحده در هفته گذشته متهم به ده ها کشتی های متعلق به ایران خطرناک و آزار رفتار در برابر آمریکا کشتی ها در آبهای بین المللی در شمال خلیج فارس. ایران در پاسخ گفت: نیروی دریایی ایالات متحده مسدود, راه از یکی از کشتی های خود را.

آقای ترامپ دو برابر پایین در چهارشنبه tweeting: “من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا.”

در پاسخ به آقای تهمت جیر Brig. ژنرال ابوالفضل Shekarchi ارشد سخنگوی ایران نیروهای مسلح گفت: آمریکا باید تمرکز بر صرفه جویی در خود را سربازان از کوروناویروس “به جای قلدری دیگران است.”

خصومت بین تهران و واشنگتن در حال رشد بوده است بیشتر به طور قابل توجهی پس از ایالات متحده در ماه مه تعیین شده سپاه پاسداران به عنوان یک سازمان تروریستی است.

در ماه ژانویه دو طرف به نظر می رسد به ساختمان به سمت جنگ پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا کشته, ایران, برجسته ترین فرمانده ، ژنرال قاسم سلیمانی در عراق زیر حمله به نیروهای آمریکایی وجود دارد که توسط ایران توقیف شده. ایران انتقام حمله به پایگاه های خود در عراق قرار دارد که نیروهای ایالات متحده. پس از آن آقای ترامپ نشانه سهولت در تنش است.

چهار ماهواره به فضا پرتاب نشان می دهد ایران همچنان تمایل به سرمایه گذاری در توسعه نظامی در طول یک بحران اقتصادی شده است که تشدید تحریم های ایالات متحده و اخیرا یک بیماری همه گیر کوروناویروس که فلج کرده است, عصری برای اقتصاد است.

مربوط تصویری

ویدئوها نشان می دهد نمازگزاران در تلاش برای شکستن به یک حرم و ترافیک در کشور, با وجود محدودیت های مسافرتی. وال استریت ژورنال را Sune راسموسن توضیح می دهد که چرا برخی از ایرانیان نیست پس خود را به دولت مشاوره در coronavirus. Photo: Mehdi Marizad/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برای پاسداران از راه اندازی به پایان رسیده و همزمان با سالگرد تاسیس خود را پس از انقلاب 1979—بود و همچنین تلاش برای نشان می دهد که نظامی هسته ماموریت دفاع از کشور دست نخورده باقی می ماند ،

راه اندازی شد و تلاش های سپاه نشان می دهد که با وجود Covid-19 همه گیر “این کسب و کار به عنوان معمول برای آنها گفت:” دینا Esfandiary یک کارشناس امنیت در خلیج فارس و همکار با قرن بنیاد.

این ماهواره به مدار فرستاده شده از ایران در کویر مرکزی در نزدیکی شهرستان شاهرود با سه مرحله به مرحله حامل ماهواره به نام Qased. راه اندازی و پس از چندین تلاش ناموفق سال گذشته و اخیرا در ماه فوریه زمانی که ایران اقدام به قرار دادن یک غیر نظامی و ارتباطات ماهواره ای به نام ظفر به فضا است.

فرمانده سپاه پاسداران را هوافضا نیروی Brig. ژنرال امیر-علی Haijzadeh گفت: ایران مبادرت به فضا “است که یک ماده از انتخاب بلکه یک ضرورت است.”

نوشتن به Sune انگل راسموسن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>