سربازان حمل تابوت یکی از 11 اوکراین قربانیان اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز 752, on Jan. 19. عکس: ریاست جمهوری اوکراین مطبوعات ser/ایسنا

یک ایرانی خلبان گفت: هوا-کنترل ترافیک در تهران که او را دیدم آنچه به نظر می رسد یک پرتاب موشک با توجه به ضبط صدا است که نشان می دهد این برج دیوانه وار تلاش برای رسیدن به یک بد بخت اوکراین جت به عنوان آن را به سقوط کردن صفحه نمایش رادار.

کلیپ پخش شده توسط رسانه های اوکراین روز یکشنبه—نشان می دهد که حمل و نقل هوایی عمران مقامات در تهران به حال اولیه سرنخ است که ایران موشک های پایین آورده اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز 752 on Jan. 8. مقامات ایرانی هرگونه دانش است که بلافاصله پس از هواپیمای جت مسافربری سقوط کشته و 176 نفر در هیئت مدیره.

ایران Aseman Airlines خلبان را شنیده است در این کلیپ گفتن برج کنترل است که او می تواند دیدن چراغ چشمک زن در آسمان و نشان می دهد که این موشک های آتش. خلبان نشان می دهد که آتش در حال آمدن است از یک محموله در فرودگاه پيام و برخی از 35 مایل از فرودگاه بین المللی در تهران است.

یک افسر در برج کنترل شنیده است به می گویند که هیچ چیز گزارش شده است که او و هواپیما می تواند بدون مشکل. افسر نیز شنیده می شود تلاش برای تماس با اوکراین جت بارها و بارها.

انتشار ضبط صدا به نظر می رسید طراحی شده توسط اوکراین برای فشار آوردن به ایران به افشای اطلاعات بیشتر در مورد تصادف. در پاسخ به, تهران در روز دوشنبه متهم به کیف از نشت اطلاعات محرمانه و گفت: این امر دیگر به اشتراک بگذارید شواهد با محققان اوکراین.

کیف نمی پاسخ به تهران را دادند.

اوکراین هواپیمای مسافربری سقوط کرد ساعت پس از ایران راه اندازی موشک هدف قرار دادن ایالات متحده به مواضع داعش در تلافی قتل های هدفمند از بالا ايراني, فرمانده نظامی است. نظامی ایران بود که در بالا هشدار برای ایالات متحده در واکنش به این حملات در ابتدا رد غربی اتهامات ایران موشک ضربه زدن به هواپیما. تهران بعد از اعتراف است.

وقتی که پذیرش موجب اعتراضات در خانه, مقامات ارشد در پی تغییر سرزنش برای داونینگ با اشاره به تاریخ و افسر اشتباه تیراندازی پایین جت. که منعکس فشار بر رهبری در حال حاضر در تلاش برای مقابله با ناآرامی ها بیش از یک فروپاشی اقتصاد است.

هواپیمای فاجعه به تشدید رقابت های داخلی در داخل ایران ایجاد افشای ترک که شکسته اند به باز کردن آن را به عنوان چهره بیشتر فشار بیش از در هر نقطه ای از زمان انقلاب اسلامی در سال 1979.

پس از خروج آمریکا از 2015 چند جانبه با ایران در سال 2018 به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل شرایط سخت تحریم ها علیه ایران در یک پیشنهاد به اجبار رهبری آن به مذاکره مجدد پیمان و محدود کردن آن پیشتاز در خاورمیانه است.

ادعا صوتی نشت می آید پس از هفته از مطالبات از کیف که تهران ارسال هواپیما پرواز-ضبط داده ها در بازگشت به خانه برای تجزیه و تحلیل. تهران کاهش یافته است به انجام این کار. اوکراین و کانادا و دیگر رهبران غربی خواستار شفاف بررسی است. خارجی ها که عمدتا شهروندان کانادا از دست رفته و جان خود را در تصادف از کنار ده ها تن از ایرانیان.

مربوط تصویری

تحقیقات سقوط هواپیمای تجاری معمولا نیاز به هماهنگی میان گروه های بین المللی. اما سوء ظن است که ایران موشک ازطریق اوکراین هواپیما در حال پیچیده رسیدگی به تصادف. عکس: AFP via Getty Images

ستاد حمل و نقل هوایی گفت: او شگفت زده شد نشت ضبط و آن را به نام غیر حرفه ای. او گفت: ضبط شد بخشی از شواهدی که به اشتراک گذاشته شده با کارشناسان اوکراین به طور مشترک بررسی تصادف همراه با تیم ایران.

“از آنجا که این حرکت توسط اوکراین ما آنها را نمی دهد به هر سند دیگر” حسن Rezaeifar مدیر کل از ایران هوانوردی سازمان اداره تصادفات گفت: semiofficial خبرگزاری مهر در روز دوشنبه. او اضافه کرد که هیچ خارجی محقق شد و در حال حاضر در ایران در حال حاضر است.

کلیپ های صوتی منتشر شد یکشنبه در TSN روزانه, اخبار, برنامه پخش اوکراین ایستگاه تلویزیونی 1 + 1. در وب سایت خود این برنامه اعلام کرد که ضبط شد “دریافت شده از سازمان های اطلاعاتی.” آن را نمی گویند که هوش ارائه خدمات صوتی و یا چگونه آن را به دست آورد.

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky گفت: اخبار یکشنبه نشان می دهد که ضبط ثابت کرد که ایران از همان ابتدا می دانستم که این هواپیما اوکراین بوده است به ضرب گلوله توسط یک موشک و کیف همراه همه را رد کرده بود ایران نظریه که تصادف ناشی از نقص فنی.

“ما می دانستیم که ایرانیان آن را روشن نیست که دقیقا می خواستم به نامشروع محافظت از خود را در چنین راه” با فشار دادن این نظریه آن است که ویژگی های اشتباه آقای Zelensky گفت که کیف “یک ضبط.”

نجات کارگران حمل بدن یک قربانی اوکراین سقوط هواپیما در Shahedshahr باد از جنوب غرب تهران در Jan 8. عکس: ابراهیم نوروزی/آسوشیتد پرس

حسن روحانی رئیس جمهور ایران است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای به حاشیه رانده شده است گفت: ارتش برای سه روز نکردن اطلاعات از دولت در مورد دلیل سقوط و او دستور داد که اطلاعات منتشر شده به عنوان به زودی به عنوان او آن را به حال.

آقای Zelensky همچنین گفت که ایران دعوت کرده بود کارشناسان اوکراینی برای شرکت در فرآیند رمزگشایی هواپیما پرواز ضبط داده ها شناخته شده به عنوان جعبه سیاه. اما اوکراین خواهد بود مایل به ارسال متخصصان اگر وجود دارد تضمین آنها می توانید از جعبه های سیاه و سفید خانه باید آنها را به درستی قادر به رمزگشایی اطلاعات در نقطه ای آقای Zelensky گفت: صحبت کردن در TSN.

ایران قبلا نشان داده است که این امر قرار دادن جعبه سیاه بوئینگ 737-800 جت به یک کشور دیگر به احتمال زیاد اوکراین و فرانسه که در آن داده ها می تواند در خنثی آزمایشگاه به عنوان آن را نمی باید تجهیزات لازم. اما تهران و بعد در راه برگشت به این اظهارات.

صحبت در همان برنامه تلویزیونی آقای Zelensky نیز رد کرد پیشنهاد ایران به پرداخت $80,000 به هر یک از خانواده های شهروندان اوکراین کشته در سقوط به عنوان کافی نیست.

ایران قبلا متعهد به جبران خسارت به خانواده های قربانیان, اما در یک کنفرانس خبری دوشنبه ایرانی سخنگوی دولت Ali Rabiei گفت که یک کمیته حقوقی ایجاد شده توسط دولت تا به حال تصمیم به اندازه جبران.

همچنین در روز دوشنبه اتحادیه اروپا, سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell فرود در تهران برای ملاقات با مقامات ایرانی از جمله آقای روحانی و وزیر خارجه ایران برای بحث در مورد floundering ایران.

پس از ایران گرفت و چند قدم دور از تعهدات خود در این توافق قدرت های اروپایی در ماه گذشته باعث اختلاف-مکانیسم حل به عنوان یک پتانسیل برای اولین بار گام به شورای امنیت سازمان ملل متحد اعمال تحریم های بین المللی در تهران است.

—Aresu Eqbali در تهران کمک به این مقاله است.

نوشتن به Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com و ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو