انتخابات ایران آمده میان تنش در خانه و خارج از کشور

ایرانی زن و شوهر راه رفتن گذشته پوستر انتخاباتی در تهران در روز پنج شنبه یک روز قبل از انتخابات پارلمانی است.

عکس: عابدین taherkenareh/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

تهران—رهبری ایران است فشار برای یک مشارکت بالا در روز جمعه انتخابات مجلس که محافظه کاران به دنبال تحکیم قدرت خود در صورت نصب چالش های اقتصادی در خانه و وخیم تر شدن تنش ها با آمریکا

بسیاری از ایرانیان را تهدید به تحریم رای گیری پس از تعداد زیادی از نسیم و از کاندیداهای اصلاح طلب رد صلاحیت شده با برخی ابراز نا امیدی بر قوه مقننه را شکست به آدرس نگرانی های این کشور را اقتصاد ضعیف و یا دقیق قوانین اسلامی.

“من نمی خواهد بخشی از نشان می دهد تا زمانی که من می توانید ببینید من نامزد مورد علاقه که من واقعا پشتیبانی و ايمان است. من نمی خواهد انتخاب بین بد و بدتر کنه گفت:” 53 ساله و خانه دار در اینجا در پایتخت.

پس از انقلاب اسلامی سال 1979 انتخابات شده اند یک راه مهم برای ایران ایجاد برای ایجاد اجماع در خانه و ایجاد یک نمایش بیرون از قدرت گفت: Sanam Vakil, معاون مدیر خاورمیانه و شمال آفریقا برنامه در چتم هاوس لندن فکر می کنم تانک. در میان دیگر وظایف قوه مقننه قوانین عبور و چالش می تواند سیاست های دولت در علاوه بر این به impeaching وزیران.

جمال Orf سر از ایران در ستاد انتخابات, صحبت, در, تهران در روز چهارشنبه.

عکس: احمد Halabisaz/ایسنا/زوما پرس

“این واقعیت که ایران در انتخابات البته موفق آنهایی که استفاده می شود به نشان می دهد که جمهوری اسلامی مشروع تر از کشورهای دیگر در منطقه” او گفت:.

که تصویر به ویژه مهم است در حال حاضر کارشناسان می گویند. در ماه نوامبر مقامات ایرانی با خشونت سرکوب موج اعتراضات اقتصادی کشور گلایه شده اند که تشدید تحریم های آمریکا اعمال شده پس از بیرون کشیدن از 2015 ایران. موج دوم ناآرامی به دنبال قدرت نظامی ایران را به سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری در ژانویه و تلاش خود را به پوشش آن.

تهران به دقت انتخاب شده است که داوطلبان مجاز به اجرا برای 290 کرسی در این کشور قانونی مجلس است.

شورای نگهبان 12 عضو بدن و وظیفه حفظ اسلام و قانون نظارت بر انتخابات ارزیابی برخی از 16,000 داوطلبان که ثبت نام برای مسابقه رای گیری. تنها در اطراف 7,200 اجازه داده شد به نظر می رسد بر روی برگه های رای پایین ترین نرخ تصویب در تاریخ جمهوری اسلامی ، حدود یک چهارم از زمان قانونگذاران در میان کسانی که ممنوع از در حال اجرا.

اصلی بلوک قدرت

اصلاح طلبان و میانه رو تحت سلطه گذشته مجلس اما سهم خود را از صندلی است که انتظار می رود به کوچک شدن.

پارلمان ایران 2016-2020

121

فهرست امید اصلاح طلبان فوتبال و متوسط محافظه کاران

83

اصولگرا

ائتلاف بزرگ محافظه کاران تندرو

290

مجموع کرسی

65

مستقل

21

دیگران

پارلمان ایران 2016-2020

121

فهرست امید اصلاح طلبان فوتبال و متوسط محافظه کاران

83

اصولگرا

ائتلاف بزرگ محافظه کاران تندرو

290

مجموع کرسی

65

مستقل

21

دیگران

پارلمان ایران 2016-2020

121

فهرست امید اصلاح طلبان فوتبال و متوسط محافظه کاران

83

اصولگرا

ائتلاف بزرگ محافظه کاران تندرو

290

مجموع کرسی

65

مستقل

21

دیگران

پارلمان ایران 2016-2020

121

فهرست امید اصلاح طلبان فوتبال و متوسط محافظه کاران

83

اصولگرا

ائتلاف بزرگ محافظه کاران تندرو

290

مجموع کرسی

65

مستقل

21

دیگران

منبع: خبر آنلاین

رئیس جمهور حسن روحانی متوسط در ایران نظام سیاسی شکایت کرده است که بیش از حد بسیاری از کاندیداهای رد از طرف او از راهرو. اما به عنوان یکی از پایه های جمهوری اسلامی او خواست ایرانیان برای رأی گیری به ایستادگی “در برابر امپریالیسم جهانی برای فرزندان ما,” او گفت:.

“ما باید بدانند که ما در جمعی حضور و مشتاق صف…را ناراحت امریکا در حالی که ما شرایطی را امریکا, مبارک,” او گفت: در جلسه کابینه پخش در تلویزیون دولتی.

اجتماعی-رسانه ای کاربران و زندانی کردن فعالان سیاسی و ایرانیان خارج از کشور منجر شده است, تحریم تماس. یک نظرسنجی اخیر توسط بخش غیر دولتی برای دانشجویان ایرانی رای گیری در آژانس گفت: تنها 21 درصد از ساکنان در تهران, طرح برای رای دادن. اخیر شیوع کروناویروس در اینجا نیز ممکن است آسیب های انتخابات مشارکت مردم است. مقامات روز دوشنبه اعلام کرد اقدامات اضطراری در مرکز شهر قم پس از مرگ دو نفر مبتلا Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است.

“در مقایسه با گذشته در این زمان وجود دارد و نه شور و شوق زیادی در مورد انتخابات گفت:” حمیدرضا Jalaeipour یک مدرس جامعه شناسی سیاسی در دانشگاه تهران. “در این کشور مشکل دارد و آن نیاز به مشارکت مردم. هیچ کس خوشحال است با دخالت خارجی. این دور از عاقلانه به انجام چنین disqualifications.”

سخنگوی شورای نگهبان Abbasali Kadkhodaei روز چهارشنبه گفت: disqualifications نیست و سیاسی است. نشسته قانونگذاران ممنوع شد تنها برای مالی misdoings اخلاقی, مسائل و یا برای اقدام علیه منافع جمهوری اسلامی, او گفت:.

رهبر معظم انقلاب علی خامنه ای این هفته به نام رای دادن یک وظیفه دینی می دانند. نظرات خود را طنین انداز با برخی از ایرانیان که در نظر تبدیل به رای در روز جمعه.

“من رای به دلیل آن را به خوبی برای کشور من و برای آینده من” گفت: 27 سال است که زندگی در تهران.

دیگر ایرانیان از چرخش پشت این دولت پس از یک حمله هوایی آمریکا کشته شدن قاسم سلیمانی, ایران, برجسته ترین فرمانده نظامی و یک مرد به طور گسترده ای به عنوان یک مدافع ملت است.

“ما باید نشان دادن دشمن است که بدون توجه به آنچه ما از کشور ما و رهبر” گفت: زهرا 21 ساله و دانشجو. “رای گیری نیست یعنی ما نمی مراقبت در مورد ژنرال سلیمانی خون و آن را رفته است از دست رفته است.”

برخی از رای دهندگان شکایت دارند که میانه رو نمی رسیدن به حد حتی زمانی که آنها انتخاب می شوند. در آخرین انتخابات پارلمان در سال 2016 یک بلوک از اصلاح طلبان و فوتبال به دست آورده 41 درصد از کرسی ها در مقایسه با 29 درصد برای تندروها و محافظه کاران و 28 درصد به صورت مستقل. در عین حال که معتدل و اصلاح طلب بلوک دست کمی برخی از رای دهندگان می گویند.

“نمایندگان مجلس که صحبت کردن در برابر سیستم رادیکال سیاست شده اند قادر به تغییر هر چیزی. بنابراین شما به من بگویید: چرا زحمت ؟ ” گفت: بردیا یک زن 42 ساله این مدیر در یک دولت-اجرای شرکت است.

در عین حال با ساخت روز جمعه پس از انتخابات حزبی برخی از تحلیلگران سیاسی می گویند این رژیم ممکن است فرصت از دست رفته برای ساخت ملی غلیان احساسات غم و اندوه است که به دنبال ژنرال سلیمانی مرگ به ارمغان آورد که میلیون ها نفر از مردم به خیابان ها.

“این انتخابات یک فرصت برای نظام سیاسی به آن را نشان می دهد می پردازد با توجه به نگرانی گفت: آقای Jalaeipour, این مدرس دانشگاه ،

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im