آیفون SE: آن را برای افرادی که دوست ندارم جدید اپل

آی فون جدید SE ممکن است به نظر می رسد مانند یک غم بازیافت تلفن اما بیش از آن است. وال استریت ژورنال را جوانا استرن (با کمک یک انیماتور) آورده بودجه تلفن به زندگی برای توضیح چگونگی عملکرد آن و دوربین جواب آن را شایسته گزینه—حتی در مقایسه با آن گران بزرگتر آیفون 11 خواهر و برادر.

معرفی آی فون جدید SE, آی فون برای افرادی که نفرت جدید اپل.*

*$399 آن را با قیمت مناسب به صورت یک بیماری همه گیر.

بنابراین من هیچ اپل آگهی copywriter اما آیفون SE یک گوشی بزرگ است. آن را فقط به معنای برای کسانی از ما که ارتقاء تلفن های ما هر سال یا دو.

آن را برای افرادی مانند خوان کارول مورتون با کرک, چهار-سال-iPhone 6s. یا دانیل فورد که باستان آیفون 4 به طور معجزه آسایی هنوز هم کار می کند اما نمی کند, دانلود جدیدترین برنامه های دیگر. یا Cherine Trombley صاحب یک نسل اول آیفون SE از سال 2016. آن را حتی برای پل فنتون که بچه ها می خواهند او را در نهایت به خلاص شدن از شر خود را Jitterbug فلیپ تلفن.

تماس با آی فون SE “جدید” است مانند تماس هفته گذشته میت لوف “جدید” پس از اعمال برخی از سس گوجه فرنگی تازه. نگاهی به آی فون 8, بدن, ترکیب, در, آیفون, XR دوربین و آی فون 11 processor, و—poof!—آن را به یک آی فون SE.

اما این دقیقا همان چیزی است که باعث می شود گوشی بسیار جذاب برای کسانی که هنوز خود را مانند مدل های قدیمی تر و نمی خواهید به وام مسکن خانه خود را برای یک گوشی در این اندازه نبراسکا.

آیفون SE آخرین آیفون—حداقل گذشته که اپل در فروش به طور مستقیم به صفحه اصلی را فشار دهید با یک حسگر اثر انگشت.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

بر خلاف شروع در$699 آی فون 11 مدل SE است, تنها راه باقی مانده آی فون با یک بار محبوب دکمه صفحه اصلی و کوچک (کوچکتر) صفحه نمایش 4.7 اینچ. اما آن را هنوز هم عملکرد و برخی از دوربین ها از آن بالاتر پایان گوشی های.

برای تست SE در طول هفته گذشته رفتم به موزه باستان اپل—و به صندوق ایمیل—به تمرکز بر روی صدها نفر از سوالات است که صاحبان از اپل نوشته شده است را به من پس با آی فون من 11 بررسی سال گذشته است.

مهم نیست که گوشی شما در حال آمدن از شما پیدا SE به یکی از اپل بهترین ارزش در سال, به خصوص که همه ما سعی می کنید برای سفت کردن تسمه ما در coronavirus جهان است. آن را حتی زیبا برای صحبت کردن به مردم در حال حاضر که ما در حال انجام است که دوباره. فقط یک مشکل: هنگامی که ما در نهایت می تواند به توقف پناه در محل ما در حال رفتن به می خواهید زندگی بهتر باتری.

طراحی

چگونه به بازی بازی آیفون بازی یک نفره: زدن آیفون 6, 7, 8 و جدید, SE, خط آنها را رو به بالا و سعی کنید به حدس زدن هر مدل بدون کوه در می رم بیش از آن. از صفحه نمایش گسترده قاب به لبه های گرد SE به نظر می رسد دقیقا مانند کسانی که مدل های قدیمی تر. از پشت شیشه ای که سهام آن با آیفون 8 که آن را جایگزین واقعا باید تحت پوشش در یک مورد. آن را تضعیف میز من بر روی کف چوب و nicked.

اندازه عاقلانه آی فون جدید SE با صفحه نمایش 4.7 اینچ وسط می افتد بین آی فون اصلی SE با 4 اینچ صفحه نمایش, چپ, و, آیفون, 11 با 6.1 اینچ صفحه نمایش ،

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

برخی به نظر می رسد عمیقا خشمگین در مورد “بزرگ” اندازه جدید SE. در واقع آی فون جدید SE احساس می کند بزرگ پس از برگزاری آی فون اصلی SE با 4 اینچ صفحه نمایش. اما نگه جدید SE پس از برگزاری یک 6.1-اینچ, آی فون, 11, و آن را احساس ریزه های کوچک. این همه نسبی است.

ID لمسی حسگر اثر انگشت است که در آن معمول نقطه در داخل دکمه صفحه اصلی. اگر شما در حال آمدن از یک آی فون اصلی SE, iPhone 6s یا قبل از آن شما توجه داشته باشید که دکمه دیگر پرس کردن. در عوض, شما احساس می کنید کمی دست انداز از بازخورد زمانی که شما آن را فشار دهید. بهترین چیزی که در مورد Touch ID? بر خلاف چهره ID جدید اپل کار می کند زمانی که شما یک ماسک. بسیار مفید برای استفاده از اپل پرداخت در داروخانه.

اگر شما در حال آمدن از آیفون 6s یا خبر خوب: گوشی جدید خود را است مقاوم در برابر آب به اندازه کافی برای زنده ماندن از سقوط به توالت. خبر بد: گوشی جدید خود را ندارد یک جک هدفون. آن می آید با earbuds که پلاگین به طور مستقیم به رعد و برق پورت شارژ. شما همچنین می توانید خرید آداپتور—و یا حتی AirPods.

عملکرد و دوربین

وجود دارد چند چیز من از دست رفته در مورد آی فون 11 در طول هفته از تست. عملکرد نیست در میان آنها است. طراحی شده توسط همان A13 Bionic پردازنده, SE بود فقط به عنوان روح برای راه اندازی برنامه و دسته بازی. پیمایش از طریق اسناد—خوب شما من رو پیمایش از طریق Instagram—بسیار صاف.

پرتره گرفته شده در آیفون جدید SE و دو نفر دیگر از اپل, قدیمی SE (با حالت عمودی) و $999 آی فون 11 Pro.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

یک به روز پردازنده همچنین بدان معنی است که سیستم عامل iOS به روز رسانی برای آینده قابل پیش بینی. در سال گذشته اپل قطع آیفون 6 از iOS جدید به روز رسانی; آیفون 6s و اصلی SE به احتمال زیاد بعد در خرد کردن بلوک. در iOS به روز رسانی نه تنها به معنی ویژگی های جدید اما مهم امنیت و حریم خصوصی رفع می شود.

این پردازنده همچنین آنلاک برخی از ترفندهای عکاسی از جمله بزرگ حالت عمودی که در تار پس زمینه در پشت یک موضوع برای یک finale شات. زمانی که من در مقایسه عکس های گرفته شده با $999 آی فون 11 نرم افزار به کسانی که از آیفون SE من سخت تحت فشار برای کشف کردن که آنهایی که نگاه بهتر است. در واقع در یک محیط آیفون SE انجام یک کار بهتر از این 11 نرم افزار را در بدانند که سر من به پایان رسید و درخت پشت سر من آغاز شده است. (و بله حالت عمودی نیز کار می کند در SE جلوی selfie cam.)

آیفون SE پرتره حالت شناسایی چهره انسان اما کار نمی کند حتی با cutest سگ مانند مرورگر در اینجا.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

اما من می خواهم که یک زمان سخت در از دست دادن آی فون من 11 به خاطر من برنده جایزه عکس از سگ من. SE حالت عمودی تنها به رسمیت می شناسد چهره انسان. من هم از دست رفته من 11 شب حالت و زاویه لنز هنگامی که در تلاش برای گرفتن پسرم با بادبادک خود را در هوا.

کلاهبرداری کنار, شما نیاز به مطالعه عکس ها در کنار هم به نقطه تفاوت در کیفیت عکس حداقل در مناسب روشنایی در فضای باز اگر شما در حال آمدن از یک آیفون 6 یا 6 یا آی فون اصلی SE. من می توانید ببینید چند پیشرفت های جدید SE: روشنایی در چهره نرم و صاف و کمتر براق, عکس های کم نور بهتر هستند و عکس از اشیاء در حال حرکت (مانند بچه ها و یا سگ) کمتر تار.

عمر باتری

اگر شما از یک آیفون با یک باتری شما پیدا SE باتری جدید به یک بهبود بزرگ. بیشتر افت ناگهانی از 20% به 1%; نه بیشتر زندگی در حالت کم قدرت. (اگر چه شما همیشه می تواند به ارتقا باتری در یک گوشی است.)

اما این نیست آی فون که با من 2020 عمر باطری استاندارد. پس از چند روز با استفاده متوسط—ایمیل و پیام کوتاه از چند تماس های تلفنی بیش از حد توییتر —من فرود آمد و در 15 درصد خاک توسط 6 بعد از ظهر آی فون 11 نظر نمی رسید که تا گذشته 11 p. m.

در باتری من اجرا کردن آزمون های پایان بالاتر اپل به طور کامل نابود SE. آیفون SE جریان ویدئو در یوتیوب به مدت 8 ساعت. آی فون 11 و 11 Pro رفت و حدود 13 ساعت است. البته کسانی که بزرگتر و یا ضخیم تر بدن با اتاق بزرگتر باتری.

در نورپردازی خوب, آن را سخت به نقطه تفاوت بین عکس ها از آی فون اصلی SE دوربین و عکس از یکی از جدید.

عکس: جوانا استرن/وال استریت ژورنال

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه گوشی های هوشمند خود اعتصاب قیمت ؟ که ویژگی های خواهد به شما پرداخت بیشتر برای و است که شما در حفظ و بر روی ارزان ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در سمت به علاوه آیفون SE پشتیبانی از شارژ بی سیم, بنابراین شما می توانید نگه داشتن تلفن در یک شارژر مثل این 30 دلار Anker PowerWave شارژر ایستاده در حالی که شما در حال کار در میز کار خود را. آن را نیز پشتیبانی از شارژ سریع از طریق کابل رعد و برق هر چند شما نیاز به خرید بالاتر وات دیوار آداپتور برای آن (و یا قرض گرفتن iPad خود را شارژ, آجر, اگر شما یک). SE هنوز هم می آید با اپل آهسته شیک 5W شارژر. اگر عمر باتری طولانی است که در بالای خود باید لیست, اما شما نمی خواهید به صرف $1.000 $599 آیفون XR و 699 دلار در آی فون 11 آخرین جامد بعد.

SE باعث می شود شما تعجب می کنم چه دلیل خوبی وجود دارد به پرداخت $1,000—و یا حتی $699—برای آی فون. همه در همه ، در بزرگ بعدی آیفون و نسخه اپل به زودی سعی در فروش مکرر upgraders در 5G, اتصال, به گزارش, اما 5G نمی تواند جریان اصلی برای مدت زمان طولانی. بله زمان است را در کنار خود SE خریداران.

وقتی که بعد از SE تبدیل می شود تا در حدود چهار سال ما امیدوارم قادر به ترک خانه و کسانی که 5G شبکه ممکن است در نهایت به عنوان قابل اعتماد به عنوان 4G. فقط آماده به پیشنهاد وداع نهایی به معشوق خود را از صفحه اصلی را فشار دهید.

نوشتن به جوانا استرن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>