انکنی آیووا

دبورا غرب و لباس سر تا پا به رنگ زرد و آبی, شد, شده giggling با هیجان.

پیت Buttigieg او ترجیح نامزد تا به حال فقط موفق به کسب حزبی در 13 حوزه از انکنی آیووا — حداقل با توجه به پروژکتور در مقابل ماریوت اتاق کنفرانس.

“من فقط غلغلک که او را” خانم غرب گفت: شب گذشته.

اما این سرگیجه تبدیل به سردرگمی و پس از آن سرخوردگی و آن را به عنوان روشن شد یک شبه که دولت رهبران حزب نیست تقریبا تا مطمئن شوید که در مورد نتایج با توجه به مشکلات فنی با یک برنامه جدید برای tallying نتایج.

“من بیدار شد صبح امروز تفکر” اوه عزیز, Iowa. آنچه را که شما انجام می شود؟'” آه خانم غرب است که caucusing اینجا برای چند دهه.

در اولین انتخابات ریاست جمهوری نامزد مسابقه پس از روسیه دخالت پاشیدند شک و بی اعتمادی در مورد 2016 انتخابات آیووا انجمن افتضاح است باعث دیوانگی ملی حدس و گمان در مورد درستی از نتایج است که مجموعه ای از تن برای این کمپین فصل است. آن را نه تنها به نام جدی سوال که آیا آیووا خواهد شد اعتماد به انجام اولین-در-این-ملت قفقاز هرگز دوباره اما تقویت نگرانی شده است که ساختمان همیشه از 2000 انتخابات زمانی که بوش v. گور پرسش های مطرح شده در مورد دقت و انصاف آمریکا نتایج انتخابات.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

دبورا غرب و همسرش, داگ به وجد آمدیم شب گذشته زمانی که خود را نامزد شهردار سابق پیت Buttigieg برنده خود را به حوزه های محلی را حزبی. اما یک شبه روشن شد که دولت و رهبران حزب نیست تقریبا تا مطمئن شوید که در مورد نتایج. “من بیدار شد صبح امروز تفکر” اوه عزیز, Iowa. آنچه را که شما انجام می شود؟'” آه خانم غرب است که caucusing اینجا برای چند دهه.

موضوع این نیست که تنها نامزد برنده اما چگونه این ملت خواهد شد واکنش نشان می دهند و در عین حال یکی دیگر از مشخصات بالا به چالش مدنی اعتماد است که یک رکن هر جامعه دموکراتیک. اما آیووا botched قفقاز نیز می تواند دیده می شود به عنوان یک فرصت گالوانيزه هر کس از مقامات محلی به دولت فدرال را به آدرس فورا انتخابات آسیب پذیری.

“این یک پیش نمایش از نوع چیزهایی که می تواند به اشتباه در ماه نوامبر زمانی که ریسک بالاتر خواهد بود و احساسات را داغتر می گوید:” ریچارد Hasen نویسنده کتاب “بحران انتخابات: حقه های کثیف, بی اعتمادی و تهدید به دموکراسی آمریکایی” است که از امروز. “آنچه دیروز اتفاق افتاده بود از خواب بیدار کردن تماس. ما نه ماه همه چیز را بهتر.”

در 5 p. m. روز شنبه, آیووا حزب دموکرات صندلی عذرخواهی کرد و گفت: مقامات “بودند را به زمان ما نیاز به بررسی نتایج.” با 62 درصد از حوزه نتایج آقای Buttigieg حال باریک و سرب با 27 درصد آرا با سن. برنی ساندرز فقط پشت با 25 درصد. سناتور. الیزابت وارن قرار داده و مقام سوم در 18% سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کردم 16 درصد و سناتور. ctq آمد و در پنجم.

تا مطمئن شوید که بسیاری از جنبه های حزبی آیووا اجرا شد بی وقفه و مقامات هشدار در مقابل بی صبری و افراطی. اما غیر متمرکز سیستم انتخاباتی است که تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه آن است.

کارشناسان می گویند وجود دارد اصلاحات متحده می تواند برای اطمینان از دقت و امنیت است. در همان زمان رسانه ها می تواند انجام یک کار بهتر مبارزه با اطلاعات غلط زمانی که چیز اشتباه و آموزش به رای دهندگان در مورد بیمار بودن به جای مطبوع آنها را به انتظار نتایج فوری. در حالی که مهم است به رسمیت شناختن نشانه هایی از دخالت خارجی و دیگر انواع تقلب در آن را نیز بسیار مهم نیست برای دیدن boogeymen پشت, غیر عمدی و خطای انسانی.

“نه هر snafu است تقلب در نتایج انتخابات و ما نیاز به تماس از افرادی که نظرات چنین می گوید:” استاد Hasen که می آموزد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. که گفت:, او می افزاید: “وجود دارد داخلی و نیروهای خارجی که سعی خواهد کرد تا همه چیز را بدتر برای دموکراسی آمریکایی و ما نیاز به مطمئن شوید که ما به یاد داشته باشید ما یک شکننده سیستم. آن نیاز به توجه و آن را مورد حمله قرار گرفت.”

“ما به کار بر روی زمین!”

به رهبران دموکرات بر روی زمین در انکنی, یک رشد سریع شهر Des Moines, شب گذشته جلسه رفت و بهتر از همیشه در شرایط سازمان است.

مریم McAdams, صندلی از انکنی منطقه دموکرات می گوید آنها زد 23 بی عیب و نقص حوزه. “تنها پرواز در سوپ است این برنامه,” او می گوید: با اشاره به دولت دموکراتیک حزب ابزار جدید برای tallying حزبی نتایج. “ما به کار بر روی زمین!”

با وجود داشتن نزدیک به 50 درصد بیشتر از افراد خارج از نوبت نسبت در سال 2016 بررسی در فرایند بنابراین بدون درز است که بسیاری از انکنی قفقاز قادر به شروع به سمت راست در 7 p. m. به جای در نظر گرفتن تا یک ساعت به ثبت نام از شرکت کنندگان به عنوان معمول است. که در بخشی به داشتن بیشتر داوطلبان و آموزش بهتر.

بنابراین حزبی صندلی از انکنی را 13th, حوزه, Kelsie گودمن و مگان Albaugh هر دو کارکنان در محلی دبیرستان بیدار شد با تعجب به صبح امروز, اخبار trumpeting آیووا را شکست.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

در اولین جلسه پس از حرکت به آیووا, Holly Fettinger (سمت چپ) وارد انکنی را 13th حوزه در فوریه. 3, 2020, مردد در مورد کدام نامزد به عقب. پس از صرف برخی از زمان صحبت کردن به نامزد های مختلف هواداران او حل و فصل در ایالت مینه سوتا ctq چه کسی به او می گوید که او تا به حال یک “احساس خوب” در مورد تمام همراه است.

خانم Albaugh گفت: این برنامه به خوبی کار می کرد و به او کمک کرد تا انجام محاسبات ریاضی به راحتی. بله, او تا به حال یک مشکل زمان بارگذاری یک عکس از صفحه گسترده کار می کنند اما آن را سریع تر نسبت به انجام آن همه با دست – به خصوص با توجه به دو اینچ بالا پشته جدید ثبت نام.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که همه ما را در حال عبور و من را نقطه چین می گوید:” خانم Albaugh. “آیا شما می خواهید نتایج دقیق و یا سریع نتایج؟”

آیووا حزب دموکرات آن تجدید نظر انجمن قوانین و روش در این سال به عنوان یک نتیجه از شکایت از مردم از برنی ساندرز اردوگاه بودند که خشم با عدم شفافیت در 2016. این برنامه قرار بود برای کمک به راه های جدید از tallying سه دسته مختلف از نتایج, اما بسیاری از مردم بر روی زمین در حال نا امید شد که در آن نورد بدون آموزش کافی و تست. بسیاری از محلی صندلی گزارش مشکل استفاده از نرم افزار و زمانی که آنها سعی در تماس با نتایج خود را در آنها قرار میگیرد – گاهی اوقات برای ساعت.

“من نمی فهمم که چرا یک تست نشده برنامه معرفی شد که ما باید بیشتر متمرکز بر اعتبار ساختمان و ساختمان ایمان در روند ما می گوید:” انجی Hagerty یک ساندرز سفیر انکنی را 13th حوزه.

او به خصوص در مورد چگونگی این اتحاد خدشه دار قفقاز در چشم افراد جوان و دیگر شرکت کنندگان برای اولین بار. او در کالج سن دختر که caucused برای سناتور ساندرز در شهرستان آیووا پیامک او میپرسند: “آیا رای من حتی تعداد ؟ جهان خنده ما.”

“من گفت:,” عسل شما ایستاده بود تا برای آنچه که شما اعتقاد و شما رفت و caucused. این چیزی است که مهم است.'”

حتی قبل از تاخیر و خرابی بسیاری از دموکرات ها بودند تا در آغوش مورد آیووا آستین ، نفوذ در انتخابات. هر چند این رشد جمعیت اقلیت آیووا را 91 درصد جمعیت سفید است و نه انعکاسی به اندازه کافی از تنوع به حکم سنگین نقش آن در بالابر ریاست جمهوری زمینه منتقدان ادعا.

حامیان شمارنده که دولت فراهم می کند کوچک و صمیمی فضاهای نامزدها برای ارتباط با رای دهندگان و با سنگ تیز کردن پیام خود را از طریق خرده فروشی سیاست است. مردم آیووا نمایندگان شان ارائه یک چشم انداز است که میانه افراط و سواحل آنها می گویند و به طور جدی مسئولیت های مدنی خود را.

“من شده است با در نظر گرفتن بچه ها من به قفقاز از آنجایی که آنها بچه را در صندلی ماشین می گوید:” خانم Hagerty. “ما این سنت را به بچه های ما.”

در حال حاضر وجود دارد اضافه شده سوالات صلاحیت, اما, که به معنی بحث است و به احتمال زیاد به رشد و حتی بلندتر از قبل از انتخابات بعدی چرخه. آیووا خواهان همه بیش از حد آگاه از آنچه می تواند این معنا را برای خود حزبی در 2024.

“آیووا نقش منحصر به فرد را تشویق می کند و مردمی نامزد روند که سبب روزمره آمریکایی واشنگتن خودی یا قدرتمند میلیاردرهای” نوشت: چاک سنسور. Grassley و جونی ارنست همراه با آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز همه خواهان. “چهره به چهره خرده فروشی, سیاست, طبیعت آیووا انجمن سیستم همچنین تشویق گفتگو میان نامزدها و رای دهندگان است که باعث می شود ما از نامزدهای ریاست جمهوری پاسخگو برای موقعیت آنها و سوابق آنها را نگه دارید.”

لیز مارتین/روزنامه/AP

Frankline Tshombe چپ و الیزا Dushimemana بحث در مورد گزینه های خود را در طول چند زبانه حزبی در هوور مدرسه ابتدایی در Cedar Rapids, Iowa, on Feb. 3, 2020. های ماهواره ای و سایت دوم از نوع خود در دولت است. پس از یک مقدمه در فارسی, دستورالعمل, شد, ترجمه شده به, فرانسوی, کینیارواندایی, فارسی, Kirundi نپالی سواحیلی و اسپانیایی.

“فرآیند رنج می برند زیرا از یک تاخیر کوتاه در دانستن نتایج نهایی” آنها اضافه شده است.

خانم غرب نگران است که این انجمن میکشید اضافه خواهد شد به کلیشه های منفی از مردم آیووا نمایندگان شان به عنوان یک دسته از کشاورزان و مردم ساده لوح.

“اگر آن را دور گرفته شده من آن را از دست” او می گوید. “آن را بدست افرادی مثل من خیلی بیشتر درگیر و علاقه مند است. … اما شاید ما می توانیم آن را عادلانه تر برای کل کشور است.”

این است یکی دیگر از نرم افزار در ارکان دموکراسی ایالات متحده?

پس از ریختن میلیون ها دلار به متقاطع آیووا در سال گذشته به امید برنده شدن در این مسابقه که به پیشتاز حرکت بسیار مهم و کمک می کند تا به باد افشان زمینه نامزدها روبرو هستند و چشم انداز است که هیچ یک از آنها ممکن است که افزایش آنها در رقابت برای.

آنها هنوز هم آمد شب گذشته قبل از ابتلا به هواپیما به نیوهمپشایر اما بدون قطعی, داده, سخنرانی های خود در بازه زمانی از مبهم به presumptive. آقای Buttigieg انتقاد قرار گرفته بود به طور خاص برای اساسا مدعی پیروزی بدون هیچ گونه رسمی اعتبار.

“ما نمی دانیم که تمام نتایج,” او گفت:. “اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت چون با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

استاد Hasen می گوید: Iowa حزب دموکرات بود و نه آماده برای بار نخست و باید به حال خیلی بیشتر آزمایش های گسترده ای در خود نرم افزار و آموزش بهتر برای کسانی که جدول بندی. انتخابات سخت به خوبی اجرا و جیب انتخابات مدیر بی کفایتی همراه با مکان های که در حال نورد از قوانین جدید و یا ماشین آلات افزایش نگرانی.

نیز وجود دارد که به اینترنت, شایعه تا کنون بی اساس اگر درخواست روسیه بود در پشت این فن آوری اشکالات.

سناتور. علامت هشداردهنده ویرجینیا از حزب دموکرات است که روسای سنا Cybersecurity جلسه گفت: در بیانیه ای که وجود دارد هیچ نشانه ای از مخرب cyberactivity.

“اما در ادامه هرج و مرج در آیووا است که گویا از ما به طور کلی شکست را کافی مراحل برای محافظت از یکپارچگی سیستم انتخابات,” او گفت: تکرار نیاز به یک رای دهندگان-تایید کاغذ نوین به عنوان یک پشتیبان برای برگزاری انتخابات الکترونیکی سیستم. هر چند همه از آیووا حدود 1700 در حوزه بنا به گزارش یک دنباله مقاله از جلسه شب در جای دیگر در این کشور بسیاری از انتخابات محلی مدیران هیچ گونه پشتیبان گیری در مورد دستگاه رای گیری الکترونیکی نقص. دموکرات ها در کنگره تحت فشار بوده اند برای بودجه اضافی برای برگه کاغذ پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

خلاء نتایج رسمی در آیووا منجر به یک چرخش از اطلاعات غلط است که آسیب رساندن به اعتماد شهروندان در فرایندهای دموکراتیک. رئيس جمهور در پسران Donald Trump Jr., Eric مغلوب ساختن پیشی جستن در میان کسانی که در توئیتر خود نوشت که این تاخیر با توجه به آیووا حزب دموکرات “تقلب” در انتخابات.

“همانطور که ما بیشتر به 2020 مقدماتی چه اتفاقی افتاد در آیووا اولیه علامت هشدار دهنده است که کنگره مقامات محلی و رسانه های اجتماعی پلت فرم شرکت باید خیلی بیشتر کار انجام دهید برای اطمینان از یکپارچگی ما در انتخابات گفت:” سناتور وارنر.

“این رقت انگیز” موافقت خانم غرب است. “من یک تکنولوژی-y فرد, بنابراین من نمی تواند نقطه انگشتان دست, اما خدای من. کسی واقعا کاهش یافته است توپ.”

عدم به موقع نتایج نیز ضعیف شور و شوق او را برای موفقیت ظاهری مورد علاقه خود آقای Buttigieg.

“در آن طول می کشد تمام شکوفه کردن گل رز می گوید:” خانم غرب است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو