یک زن پیاده گذشته حلقه های المپیک در توکیو در مارس 13.

عکس: athit perawongmetha/ایسنا

کمیته بین المللی المپیک پله تا برنامه ریزی خود را برای جایگزین حالات به توکیو 2020 بازی ها کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت: یکشنبه میان جهانی افزایش Covid-19 موارد و فشار از ورزشکاران و ورزش فدراسیون برای به تاخیر انداختن بازی.

این اولین بار بود که IOC اذعان رسمی ارتباطی است که با توجه به تعویق انداختن توکیو بازی ها که در حال برنامه ریزی برای شروع جولای 24. لغو نیست در نظر گرفته می شود کمیته بین المللی المپیک گفت.

کمیته بین المللی المپیک را با مشورت توکیو 2020 کمیته برگزاری ژاپنی و مقامات توکیو دولت شهری و گفت که “با اعتماد به نفس است که آن را به نهایی شدن این بحث در چهار هفته بعدی.”

“این حالات مربوط به ویرایش برنامه های عملیاتی برای بازی به پیش بروید در 24 جولای سال 2020 و همچنین برای تغییر تاریخ شروع بازی ها” بیانیه ای گفت:, اما نمی, جزئیات آن حالات. “در این مرحله اجازه خواهد داد که بهتر دید به سرعت در حال تغییر و توسعه از وضعیت سلامت در سراسر جهان و در ژاپن است.”

در این بیانیه آمد در ایالات متحده آمریکا شنا, ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست و دیگران خواستار توکیو 2020 به تعویق افتاد بیش از نگرانی های سلامت و گسترده بسته آموزش امکانات.

لارنس Gostin, مدیر سازمان جهانی بهداشت مرکز بهداشت جهانی قانون گفت: در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال روز یکشنبه که بازی نمی تواند در ماه های ژوئیه و که او ساخت که بحث به شدت در درون سازمان است که کمیته بین المللی المپیک گفته است که رئیس آن منبع از تجربه و تخصص.

“هیچ کس نمی تواند می گویند با هر درجه از اعتماد به نفس است که وضعیت جهان بهتر خواهد بود” آقای Gostin گفت. “حتی اگر شما بر رکود در آسیا و ژاپن این امر می تواند در شکوفایی در بسیاری از نقاط جهان. من می توانم در ایالات متحده و کانادا در نزدیکی اوج و احتمالا در مکزیک است. من می توانید ببینید منحنی از بیماری همه گیر در راه در Subsaharan آفریقا و خاورمیانه است.

“پس از این رویداد جهانی آن خواهد بود که اوج حماقت به نظر رفتن به جلو و این که اگر مرزها باز, سفر, محدودیت برداشته و هواپیمایی پرواز میکردند.”

در آن یکشنبه بیانیه کمیته بین المللی المپیک گفت: “افزایش چشمگیر در موارد و شیوع بیماری های جدید” led اجرایی هیئت مدیره به نتیجه گیری از آن نیاز به “گام بعدی در سناریو خود را برنامه ریزی می کند.”

تعویق بازی برای چند ماه—به عنوان مثال برای اکتبر 1964 توکیو المپیک برگزار شد—ممکن است اجازه می دهد که اکثر ورزشکاران در حال حاضر در حال آموزش برای آنها این شانس را به رقابت بپردازند. اما این تقویم را با هم همپوشانی دارند با ورزشی که در قرعه کشی بزرگ مخاطبان تلویزیون مانند لیگ ملی فوتبال, دانشکده فوتبال و حذفی بیس بال در آمریکا و لیگ برتر.

به تأخیر انداختن بازی برای یک سال خواهد این مشکل را حل کند اما نیاز به عظیم اینصورت از توکیو 2020 طرح است. اصلی ورزشکاران روستا برنامه ریزی شده است به فروش می رسد به عنوان محل اقامت خصوصی پس از بازی ها و هزاران نفر از المپیک داوطلبان و کارکنان که فرض کار خود را انجام می شود در ماه اوت سال 2020 را باید دوباره بهم وصل یا re-استخدام.

“تعدادی از مهم مکانهای مورد نیاز برای این بازی ها به طور بالقوه می تواند در دسترس باشد دیگر” کمیته بین المللی المپیک را در بیانیه ای گفت:. “این موقعیت با میلیون ها نفر از شب در حال حاضر رزرو در هتل ها بسیار دشوار است که مسئولیت رسیدگی به و بین المللی تقویم ورزشی برای حداقل 33 المپیک ورزشی را باید اقتباس شده است. اینها فقط تعداد کمی از بسیاری از بسیاری از چالش است.”

نوشتن به راشل Bachman در rachel.bachman@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im