توسط Arup میترا

که در حقیقت ابدی و شاد می آید برای تحقق تنها برای مدتی ناپدید پشت جلد روزانه جزئي که زندگی به طور کلی استفاده می شود. بارها و بارها امور دنیوی منحرف کردن ذهن و تعامل با آن در کلیشه کتمان تجربه خود تحقق و تاثیر آن. پس از آن تلاش فردی است که بسیار مهم است برای حفظ یک قوی در خود و حفظ ذهن تمرکز بر دستیابی به هدف واقعی.

Ramakrishna توضیح داد: یک استخر آب که تحت پوشش متراکم سپرده برکه تفاله و شکوفه جلبک را نشان نمی دهد هر گونه علامت آب است. در برابر تفاله ممکن است به آرامی تغییر دور و یک بخش کوچک از آب بدن می شود قابل مشاهده است. اما به زودی پس از آن دوباره آب می شود پنهان توسط شکوفه و تفاله. به طور مشابه افکار دنیوی را به زودی در جریان و پوشش ابدیت که فقط با تجربه است. پنهان و به دنبال بازی بین حقیقت و بیرونی آن می رود برای همیشه لطفا برای. تمرین مداوم و sadhana ضروری هستند و حتی پس از خود تحقق و دارشان به منظور باقی می ماند متمرکز و اقامت رایگان از امور دنیوی.

Internalising تجربه خود تحقق و تلاش برای باقی می ماند در آن باید تبدیل به هدف حتی در حالی که انجام یکی از وظایف و مسئولیت. دیگری ذهن ممکن است درگیر شدن در امور دنیوی فراموش کردن تجربه آن را به حال. ثابت رقابت بین خارجی و داخلی می رود خارجی تلاش سخت برای اثبات تسلط خود را و نگه داشتن ذهن جذب شده در آن است. بنابراین نظم زندگی مورد نیاز خواهد بود حتی برای کسی که به دست گشت.

همه افراد دارای همان انرژی و ظرفیت روشن Ramakrishna. در حالی که روح جهانی است که در حال حاضر در همه تجلی خود را بطور قابل توجهی متفاوت است. قدرت و ظرفیت متفاوت است به طور گسترده ای. بودا توضیح داد: به دنبال تلاش برای تجربه نیروانا دوباره و دوباره در زندگی است. در واقع متوجه روح باید مسئولیت بیشتری زیرا اگر آنها شروع به رفتار مانند دیگر مردم عادی دنبال امور دنیوی و باقی مانده کاملا اشغال شده در آنها را ایمان از دیگران است. بنابراین اعتقاد به عالم ارواح نیز شامل قربانی از قلب است. شایسته سالاری است که وقف با استعداد بدون شک اما آن را به یک مسئولیت بیشتری در جامعه برای حفظ شأن و منزلت آن. دیگری حد وسط به زودی رفتار شایسته سالاری و ایجاد خود را ، پس حد وسط نیاز نیست تلاش آن است که با توسل به اکثریت بزرگی: ما به طور کلی خوشحال باقی می ماند در داخل منطقه راحتی.

پس از کجا و چه زمانی sadhana پایان ؟ هیچ جا و در هیچ نقطه ای. حتی خالق خود موظف است با آفرينش خود را به عنوان تاگور نوشت. آزمایش و تکامل را بر دائمی.

هر یک از ما کار زیادی برای انجام. اجازه دهید که وظیفه رفتن به اجازه دهید همه ما تبدیل شدن به بخشی از این وظیفه خود را به طوری که ما نمی تمایز بین فاعل و (کار) انجام می شود. اجازه دهید ما کمک به ما کمک کنید به جمع آوری غرور است که علت اصلی همه تکه تکه شدن و جنگ است. اجازه دهید وسعت شامل ما به طوری که ابدیت غالب در همه ما وظایف ما انجام هرجور کوچک آنها ممکن است.

اجازه دهید که حافظه ما خود تحقق نمی توان از دست داد به طوری که ما ساکن در ابدیت و آسیب زدن به کسانی که ما فکر می کنم ما مخالفان. در زمینه معاصر اجازه دهید ما سعی کنید به درک این موضوع با رفتن به هسته آن به جای استفاده از غرقه شدن در خشونت و خونریزی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im