نامرئی سرخپوستان: خروج دسته جمعی از کارگران مهاجر به ارمغان آورده است به تمرکز فراموش جمعیت کشور

و ناگهان ما آنها را دیدم. که آنها را نه تنها در خود صدها هزار بلکه میلیون ها نفر خود را.

آنها می شده است وجود دارد در تمام طول ، اما بسیاری از, اگر نه بیشتر از ما گرفته بود آنها آنقدر مسلم است که آنها نمی اشغال هر فضا در چشم ذهن ما: ما نمی فکر می کنم آنها را بنابراین ما نمی آنها را ببینید. ما به آنها نامرئی است. آنها مانند قانون جاذبه آن وجود دارد اما شما نمی فکر می کنم در مورد آن بسیار کمتر آن را در آن روز به روز عملکرد.

به طوری که این اشخاص نامرئی که یک شبه شد همه بیش از حد قابل مشاهده به ما ؟ آنها بودند و آنها ما شهروندان هند بزرگ نیروی کار در آنچه که به نام ‘unorganised بخش’.

تا حد زیادی غیر ماهر آنها هیچ اتحادیه به نمایندگی از آنها هیچ کس به تضمین حقوق خود است. آنها ما دستمزد روزانه کارگران مزرعه و کارگران در کارخانه های کوچک و یا در dhabas یا در چای اصطبل, آنها ماشین, پاک کننده و کامیون واشر داخلی کمک کند که جارو و گرد و خاک و طبخ و تمیز برای چند خانوار شهری در هند است.

آنها می خواهم همیشه وجود دارد اما ما در واقع هرگز متوجه آنها هرگز واقعا به آنها نگاه کرد اما نگاه از طریق آنها به طوری که اگر آنها وجود دارد که آنها واقعا وجود دارد تا آنجا که ما نگران بودند.

سپس همه گیر آمار و میلیون ها invisibles آمد به تیز سراسر کشور تمرکز به تمام کارگران مهاجر – از مزارع و کارخانه ها و eateries خانواده – می خواستم به بازگشت به خود را دور پرت خانه.

صدها نفر از هزاران نفر swarmed اتوبوس شهر انبار و ایستگاه های قطار در یک پیشنهاد از جان گذشته برای بازگشت به روستاها و شهرها از آنها آمد. بسیاری سعی کردم به راه رفتن به دور خود را به مقصد برخی از مرگ از خستگی یا در تصادفات در راه خود را.

Belatedly ویژه قطار چیده بودند برای آنها بیشتر در حال مرگ در سر می برند مربیان است.

پس از بیشتر حال کردم خانه بزرگ بعدی سوال شد: چگونه ما آنها را به عقب ؟ چرا که بدون آنها و بدون invisibles این کشور نمی تواند اجرا کسب و کار ما و خانواده ها نمی تواند تابع.

یکی دیگر از سوال: چرا بسیاری را برای رفتن تا کنون به پیدا کردن کار, چرا هیچ شغل آنها از کجا آمده ؟

و هنگامی که و اگر مهاجر کار ‘مشکل’ حل شده است به رضایت ما خواهد شد و ما دوباره قرار داده و آنها را خارج از ذهن و خارج از دید و رندر آنها را نامرئی یک بار بیشتر ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>