سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در طول Covid-19 و تاثیر بر بخش مسکن مقرون به صرفه

این Covid-19 شیوع منجر به کامل مستند از اقتصاد است. سهام نوسانات بازار در حال افزایش است و مردم به دنبال در گزینه های امن تر برای سرمایه گذاری است. بحران برجسته نیاز به سرپناه و حفاظت در زمان دشوار است. همه گیر باز کرده است یک دوره جدید از فروش املاک و مستغلات است که زیر استفاده شده تا در حال حاضر. اولویت برای بسیاری از افراد تغییر کرده و آنها متوجه اهمیت داشتن یک خانه است که افزایش تقاضا برای املاک و مستغلات در پست Covid-19 جهان است.

املاک و مستغلات ممکن است عملکرد نتایج فوری اما کمتر ناپایدار از بازار رانده سرمایه گذاری آن است که قطعا یک شرط بندی امن تر در وضعیت فعلی. تقاضا برای املاک مسکونی واقعی است که به احتمال زیاد به افزایش به عنوان millennials کلیدی تقاضا رانندگان تنظیمات خود را در حال حاضر دیکته غالب عدم قطعیت. برخی از عوامل که منجر به افزایش سرمایه گذاری به شرح زیر هستند:

  1. تصویب تکنولوژی: وجود دارد یک تغییر عمده نسبت به تصویب پورتال آنلاین; با افرادی که مورد علاقه آفلاین جستجوی املاک و مستغلات در حال حاضر ترجیح می دهند آنلاین املاک و مستغلات پورتال برای جستجو خانه هایی رویایی خود. شده است وجود دارد نیز تقاضا برای تورهای مجازی و یا بازدیدکننده داشته است در جایی که خریداران خانه در حال امید بستن برای تورهای مجازی یا به کوتاه و یا برای نهایی کردن خانه های خود.
  2. سیاست های دولت: به طور کلی خرید و فروش خانه و احساسات است که رانده شده توسط ارزان تر وام مسکن نرخ بهره اعلام شده توسط بانک مرکزی. تجدید نظر از ذخیره مخزن رای از 4 درصد به 3.75% ترویج و بانک ها به دم نقدینگی پارک شده با آنها به بازار و در نتیجه کاهش نقدینگی. اجازه می دهد NBFCs که داده اند وام به املاک و مستغلات و شرکت ها برای دریافت مزایای مشابه به عنوان داده شده توسط برنامه ریزی بانک های تجاری در یک زمان به چالش کشیدن مانند این است که یک نشانه امیدوار. تجاری املاک کلاس دارایی وام نیز شاهد یک حرکت به تعویق پرداخت تا 1 سال است که اجازه خواهد داد که توسعه دهندگان زمان بیشتری را برای ساخت و تحویل پروژه ها در زمان و در نتیجه ترغیب تقاضا در بازار است.
  3. توانیر سرمایه گذاری: اندازه توانیر سرمایه گذار بازار بزرگ در قیمت مقرون به صرفه و اواسط بخش مسکن رده. سقوط نرخ روپیه افزایش علاقه در میان NRIs به خرید ملک مسکونی. زمان برای سرمایه گذاری در ملموس ترین و با ارزش دارایی در یک پست-همه گیر جهانی است هرگز بهتر است.

قبل از Covid تمرکز سرمایه گذاری در ملک تجاری به عنوان شرکت کار دفاتر شاهد نمایی افزایش است. با وضعیت فعلی وجود دارد یک تغییر در رفتار مصرف کننده و وای به دنبال خرید املاک مسکونی در اواسط و مقرون به صرفه بخش. مسکن مقرون به صرفه در بخش رشد در یک سرعت سریع با حمایت دولت مرکزی از طریق آن گل سرسبد ابتکار Pradhan Mantri Awas Yojana (PMAY). کسر از reverse repo rate گسترش RERA مهلت و کمکهای NBFCs در کنار تخصیص INR 10,000 کرور ملی بانک مسکن (NAH) خواهد اطمینان از نرم و صاف جریان سرمایه به HFCs در نتیجه گسترش اعتبار به حمایت از توسعه دهندگان. تمام این مراحل را تحت تاثیر قرار خریدار روحیه و افزایش تغییرات قدرت خرید بالاتر. این بخش همواره تقاضا و ارسال Covid-19 آن را به چند برابر افزایش به عنوان حصار-جانشین آنها را خرید.

دولت بیشتر تقویت بخش مسکن مقرون به صرفه با گسترش اعتباری مرتبط یارانه طرح (CLSS) برای درآمد متوسط گروه تا مارس سال 2021. علاوه بر این, آن را باز کرد یک سرمایه گذاری جدید کلاس در قالب مقرون به صرفه مسکن اجاره طرح برای کارگران مهاجر و شهری فقیر است. یکی دیگر از روند است که باید کمک به افزایش تقاضا برای خانه های مقرون به صرفه است که از مهاجرت معکوس. آن را باید تحریک تقاضای مسکن در ردیف 2 و ردیف 3 شهرستانها دادن توسعه دهندگان گزینه ای را برای گسترش پروژه های خود را به این بازار نیز هست.

آینده بستگی دارد تا حد زیادی بر سیاست حمایت اقتصادی و تثبیت کننده و امیدوارم در دوره جشن از سال 2020 بازار با ثبات خواهد بود. توسعه دهندگان خوش بینانه برای آینده چهارم که دیدن یک چشم انداز مثبت در تقاضا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>