اگاه نزدیک معامله برای خرید امتیاز اعتباری برای 7 میلیارد دلار

خرید امتیاز اعتباری این buzzy راه اندازی دفتر مرکزی آن در سان فرانسیسکو را اگاه تر جای پایی در آنلاین امور مالی شخصی.

عکس: Jason هنری برای وال استریت ژورنال

Intuit , Inc. در حال نزدیک شدن به یک معامله برای خرید شخصی-پورتال امور مالی Credit Karma, Inc. حدود 7 میلیارد دلار پول نقد و سهام در یک حرکت است که فشار حسابداری-نرم افزار های غول پیکر بیشتر به امور مالی مصرف کننده با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

سازنده TurboTax اعلام می تواند یک معامله به خرید و خصوصی برگزار شد Credit Karma توسط دوشنبه, فرض کنید مذاکرات نمی افتد از هم جدا کنند. اعتبار خوب بود به ارزش حدود 4 میلیارد دلار در فروش سهم حدود دو سال پیش.

معامله را اگاه بزرگترین خرید تا کنون در 37 سال سابقه و قابل ملاحظه معامله تحت اجرایی ساسان گودرزي ، که در زمان بیش از یک کمی بیشتر از یک سال پیش.

امتیاز اعتباری مشتریان خود ارائه می دهد دسترسی رایگان به نمره اعتباری خود را و قرض گرفتن تاریخچه, هشدار به امکان نقض داده نظارت بر اعتباری و مالیاتی تهیه و پر کردن. مشتریان در نوبت دریافت ارائه می دهد از شرکت های دیگر برای کارت های اعتباری و وام های طراحی شده به اعتبار خود و سابقه اعتباری خوب پول می سازد که مشتریان با استفاده از این محصولات.

اضافه کردن buzzy راه اندازی به آن پایدار را اگاه تر جای پایی در رشد عرصه آنلاین امور مالی شخصی. در علاوه بر این به TurboTax آنلاین نرم افزار است که میلیون ها نفر از مردم استفاده از فایل مالیات خود اگاه ارائه شده عبارتند از: پرشین نرم افزار حسابداری استفاده شده توسط کسب و کار و نعناع آنلاین-بودجه بندی پلت فرم است که همچنین رزین افراد محصولات مالی. اگاه است ارزش بازار حدود 77 میلیارد دلار است.

یک امتیاز اعتباری معامله خواهد بود Intuit مدیر عامل شرکت ساسان گودرزي اول قابل توجهی معامله ای در کار است که او برگزار کرده است برای کمی بیش از یک سال است.

عکس: Adm گلوب/آسوشیتد پرس

تحت این قرارداد در حال بحث, Credit Karma خواهد عمل به عنوان یک واحد مستقل با آن, مدیر اجرایی, Kenneth Lin باقی مانده مسئول یکی از مردم گفت. اما پیوستن به نیروهای خود می تواند اجازه می دهد هر دو اعتبار خوب و اگاه به ریز لحن توصیه های خود را به مشتریان با گسترش گنجینه ای از اطلاعات مالی آنها را به استفاده از پیشنهادات.

حرکت خواهد درپوش افزایش سریع برای اعتبار خوب است که با حمایت حامیان مالی از جمله خصوصی-شرکت سهام دریاچه نقره ای و مالی-تکنولوژی سرمایه گذاری شرکت Ribbit سرمایه است. مستقر در سان فرانسیسکو و در سال 2007 تاسیس توسط آقای لین Nichole خردل و رایان گرکینو, امتیاز اعتباری در یک نقطه چشم دوخته اند ارائه عمومی اولیه زودتر از اواخر سال 2019.

اما IPO بازار نگاه بیشتر مشکوک پس از ناامید کننده آغاز بکار برخی از جمله راه اندازی Uber Technologies, Inc. ادغام بازار به خصوص به صورت های مالی شرکت های فن آوری قوی باقی مانده است. چنین معاملات را به خود اختصاص چند تا از بزرگترین معاملات اعلام کرد تا کنون این سال, از جمله مورگان استنلی‘s 13 میلیارد دلار خرید E*Trade Financial Corp اعلام کرد این هفته و ویزا Inc.’s 5.3 میلیارد دلار خرید, راه اندازی, شطرنجی, Inc. اعلام کرد در ماه گذشته.

مانتین ویو کالیفرنیا.-بر اساس اگاه 1983 تاسیس شد و رفت و در سال 1993. بهترین و شناخته شده برای آن نرم افزار حسابداری شرکت گفت که می خواهد به فشار بیشتر به منابع مالی از افراد و کسب و کار در آن خدمت می کند با اضافه کردن بیشتر ارائه شده به پلت فرم آن است. این مجموعه به گزارش مالی خود را درآمد سه ماهه دوم دوشنبه بعد از ظهر.

نوشتن به صورت لمباردو در [email protected] و دانا Cimilluca در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im