معرفی مواد غذایی سبز تدارکات

پیشرفت در جهانی شدن همراه با نیاز به پایدار پشتیبانی از شتاب تلاش برای درایو سبز تدارکات. گسترش شرکت های مدرن در این عصر صنعتی افزایش یافته جستجو برای بیشتر سیستم های پیشرفته برای حمل و نقل محصولات و کالاهای تولید شده. سبز تدارکات از سرچشمه ضروری و صرفه جویی در انرژی عبارت که هدف آن حفظ از دست دادن غیر ضروری انرژی کاربرد. حمل و نقل جنبش رسم دقیق تر که به طور موثر کاهش شکست در مصرف انرژی و در نتیجه فرآیند سازگار با محیط زیست خوش خیم.

اولین رویکرد در رسیدن به این مرحله لازم است از سبز تدارکات است که توسط پوسته پوسته شدن وسایل نقلیه و روند ذخیره سازی. هدف این است که برای جلوگیری از مینیاتور حمل و نقل کالا که improvises زیست محیطی ردپای از شبکه لجستیک. یکی دیگر معاصر راه در این زمینه است که به منبع محصول محلی که اغلب نتواند به علت های مختلف زیست محیطی موانع. بعلاوه یافتن منابع محصولات محلی ممکن است بیش از حد گران است که موجب تضعیف انگیزه اولیه سبز تدارکات.

به عنوان حمل و نقل افزایش تقاضا برای استفاده از وسایل نقلیه بزرگتر و نیاز به زیرساخت (ایجاد هاب) به عنوان یک واسطه افزایش به افزایش روند تاثير تدارکات. از بازگشایی نیز ممکن است هماهنگ بر این اساس با استفاده از یک مکمل منبع سوخت و حمایت از آنچه ما می دانیم به عنوان ” محیط زیست عامل سوخت.’

آن است که بسیار تعجب آور است که مرکز توزیع و همچنین نقش محوری در تعیین پایداری در فرایند تدارکات. این مفهوم جدید از ‘بندر محور تدارکات” و ” دگرگون در قرن بیست و یکم است که هدف آن کاهش بیش از حد جنبش از حمل و نقل. که چرا ما پیدا کردن شرکت های چند تغییر به پورت انبارها به کاهش حمل و نقل انتقال و در نتیجه ردپای کربن.

در این یادداشت کنندگان همراه با خرده فروشان و تدارکات شخص ثالث در حال حاضر دسترسی به یک استراتژی روشن را قادر می سازد که شرکت ها برای به اشتراک گذاری اطلاعات آهنگ و در نتیجه کاهش روند هزینه و انتشار کربن در هر واحد روند.

داد شرکت های باربری شرکت های معتبر جهانی تدارکات شرکت مستقر همیشه سبز تبرید به روند بیشتر سازگار با محیط زیست. ظروف یک قدرت سنسور و یک GPS که اجازه می دهد تا تریلر برای تغییر واحد از ‘بر روی’ به ‘خاموش’ در هر زمان. این شرکت در حال حاضر پوسته پوسته شدن استفاده از انرژی خورشیدی رانده باتری برای اجرای سیستم لجستیک. به عنوان گزارش داده ها نشان می دهد این شرکت قادر به کاهش انتشار کربن در واحد عملیات 67% حتی زمانی که آن را حمل و نقل به خوبی از طریق این کشور راه آهن سیستم های.

اصلی محوری در حال ظهور فن آوری است که دیده می شود در زمینه حمل و نقل مواد غذایی تازه. طبیعت فرکانس ها’ مواد غذایی طراوت کارت ترانزیت به این انرژی کارآمد کارت نه تنها به ارائه بهتر و عمر مفید به محصولات بلکه برای نجات جریان های غیر ضروری انرژی شار 30 درصد.

شرکت ها نیاز به درک چگونه معاصر غذایی زنجیره تامین باید وابسته به یک تابع تغییر آب و هوا و جهانی ردپای کربن. تنظیم مواد غذایی زنجیره تامین به ” سبز ” نه تنها باعث می شود فرآیند سازگار با محیط زیست بلکه باعث کاهش انواع هزینه های عملیاتی و افزایش انعطاف پذیری زنجیره تامین و از این رو سود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de