مایکروسافت کارآموز Olaseni Adeniji با این نسخهها کار از خانه در لورل, Md., جایی که او زندگی خود را با برادر و همسر و برادرزاده.

عکس: Adebola Adepoju

کتی Garceran بود یک بازی مجازی Pictionary با دیگر کارورزان در واشنگتن-بر اساس صندوق برای آمریکایی مطالعات برنامه کارآموزی از آپارتمان او در Boone, N. C. ناگهان بازی روی صفحه نمایش سیاه و سفید رفت برای پنج دقیقه.

انرژی عجیب و غریب بود در ابتدا به عنوان هر کس منتظر هماهنگ برای حل مسئله. پس از آنها اوراق بازی شب برای چه آغاز شده به عنوان یک سکوت, حدس زدن بازی که وصل نمودن صدای مکالمه خود را اول به پایان رسید به عنوان یک فرصت برای همه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را در مورد کارآموزی تجربه تا کنون.

آن لحظه ای ساخته شده است که 21 ساله خانم Garceran کمتر احساس تنهایی.

“این کمی بی دست و پا از نوع آزمایشی برای اولین بار در. اما آن را هیجان انگیز هنگامی که مردم شروع به صحبت کردن کنید و سعی کنید برای رسیدن به هر یک از دیگر” خانم Garceran می گوید.

در نیمه راه از طریق این اکثر مجازی, تابستان, یک چیز خاص: بسیاری از کارورزان طلب بیشتر حس وحدت برای کمک به آنها احساس آنها در این تنهایی. مدیران گزارش که کارورزان درخواست اضافی ارتباطی و حوادث است که اجازه می دهد آنها را برای رسیدن به هر یک از دیگر غیررسمی. کسانی که در حال اجرا مجازی کارآموزی تابستان که در حال حاضر در نیمه راه بیش هنوز هم بدانند چگونه به کارآموزان کمتر احساس شده است.

Appalachian State University student کتی Garceran می گوید ثابت ارتباطی است حیاتی برای موفقیت در برنامه های کارورزی.

عکس: جسیکا Pollard

به عنوان کارفرمایان تغییر به کار از راه دور حدود 53 درصد از دانش آموزان گفت: آنها بیشتر نگران احساس تنهایی در این کار با توجه به تحقیقات بازار شرکت پروانه بینش که به بررسی 1,003 دانشجویان به نمایندگی از کالج حرفه ای سایت دست دادن در اواخر ماه ژوئن.

در Ford Motor Co., بیش از 600 کارورزان صرف چند هفته گذشته شرکت کننده در فعالیت ها به منظور کمک به آنها در ایجاد روابط. در طول یک جلسه برخی از صرف نیم ساعت معاشرت و نیم دیگر تست خود فورد دانش به امید به ثمر رساندن یک جایزه رمز و راز.

کارآموز Kristina Nunez که سیاهههای مربوط از خانه در Ann Arbor, Mich., لذت می برد با استفاده از این زمان برای یادگیری در مورد آنچه که دیگر کارورزان در مشترک دارند. او خواسته های این شرکت را راه اندازی حوادث بیشتر شبیه به این.

“شده است وجود دارد بسیاری از فرصت ها برای صحبت کردن با کارکنان تمام وقت و یا فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر و شنیدن خود را در شرکت و یا آنچه آنها انجام می دهند اما تیم من نیست و بلافاصله باید یکی دیگر از کارآموز, بنابراین من واقعا نمی تواند گزاف گویی ایده از آنها یا شنیدن آنچه که آنها انجام می دهند می گوید:” خانم Nunez, 22.

فورد آمریکا کسب استعداد و onboarding منجر لنا آلیسون واز این بازخورد زیادی در هفته های اخیر. این شرکت با برنامه ریزی بیشتر حوادث را که کارآموزان با هم به اویختن مانند گروه های کوچک که در آن کارآموزان می توانید با استفاده از کارت های هدیه از این شرکت برای خرید sundaes و دریافت به دانستن هر یک از دیگر.

بیشتر در کار در طول Coronavirus

  • کلیدهای موفقیت کار از خانه کارآموزی
  • چگونه به Ace اولین کار خود را پس از کالج. از راه دور.
  • آن را فقط به کار از راه دور—استخدام و Onboarding بروید مجازی بیش از حد
  • کارگران دوباره اختراع خود را پس از شغل ناپدید می شوند در همه گیر
  • چه باید بکنید هنگامی که شما برای اولین بار کار خوبی نیست مناسب

در آمازون, که دارای بیش از 8000 کارورزان در این سال کارورزان دانست و در مورد مجازی حوادث و شبکه های فرصت شد بیشتر علاقه مند به برقراری ارتباط با یکدیگر و تیم خود را برت ساکس, مدیر برنامه های دانشجویی در آمازون می گوید.

راه حل کارورزان می خواستم نمی شامل هر گونه استفاده از فناوری های پیچیده آقای ساکس می گوید. آن را به عنوان ساده به عنوان هماهنگ کننده کمک به آنها راه اندازی اتاق های چت به صورت کارآموز در کلاس که بزرگ است.

این مهم است که به ارزیابی مجدد چگونه اغلب مردم در حال برقراری ارتباط و چه نوع از تکنولوژی کارآمد ترین می گوید دیوید Caffo معاون اجرایی رئیس جمهور از همکاری آموزش و پرورش و کارآموزی انجمن. که می تواند به معنای ساخت ماهانه کارورز رویداد اجتماعی اتفاق می افتد هفتگی به جای آن و یا داشتن چک-ins با مدیران اتفاق می افتد از طریق تماس تلفنی به جای پیام فوری.

در برخی موارد عدم قطعیت در اطراف مناسب پروتکل های ارتباطی و ساختار باعث شده است که برخی از کارکنان جدید به احساس اضطراب. ساخت آن سازه به عنوان صریح ممکن است کلید می گوید: Priti Khare سخنگوی در دست.

آنا بلر Poulson, 21 کارورزان از راه دور برای 25 ساعت در هفته در واشنگتن زندگی یک شیوه زندگی لوکس انتشار در واشنگتن مهار آزاد او بیش از او ساعت را می دهد انعطاف پذیری لازم برای کار از 9 تا 5 و یا هر زمان اعتصاب الهام بخش, تا زمانی که او می شود کار خود را در زمان انجام می شود.

به اشتراک گذاری افکار خود را

با توجه به انتخاب چقدر شما ترجیح می دهند به کار از خانه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

اما حتی اگر او دعوا وسوسه خواب در ایمیل خود مربی به طور مداوم نگه می دارد در حال اجرا به انجام لیست به ماندن متمرکز گاهی اوقات او مطمئن نیستید که او باید در نزدیکی ایمیل و هنگامی که آن را OK به مرحله دور است.

“این بسیار مهم است برای من به ماندن در بالای ایمیل من و من به لیست کارهای خود را به مطمئن شوید که من نمی انداختن توپ در هر چیزی از من نمی باید یک استاد راهنما پیاده روی میز من و درخواست برای به روز رسانی پیشرفت,” او می گوید.

آنا بلر Poulson نگه می دارد لیست به ماندن سازمان یافته در حالی که کارآموزی از راه دور در واشنگتن, d. C., مجله.

عکس: Hundley Poulson

مایکروسافت کارآموز Olaseni Adeniji نگاه به جلو به خیساندن شرکت کشت و پیوستن به همکاران خود در کارآموز روز یک رویداد سالانه است که پاداش کارآموزان با swag, مواد غذایی و تعجب اجرای موسیقی. Pitbull الا مای and Julia Michaels وجود دارد انجام شده در سال های اخیر است. به جای 21 ساله رویاهای ردموند بشویید. پردیس جایگزین شد با خانه او سهام با برادرش, خانواده, در, Laurel, Md.

آقای Adeniji می گوید او قدردانی به تلاش های شرکت در این تابستان. هنوز هم او می گوید: “صرف نظر از اینکه چگونه همه چیز خوب است, آن را واقعا نمی خواهید به مانند که تجربه فیزیکی شما می دانید؟”

این حس که چگونه به خوبی شما انجام می دهند که می آید از کارفرمایان دیدن کار سخت خود نزدیک می شود در حالی که انجام کار از راه دور می گوید: دن کابل یک استاد در مدرسه بازرگانی لندن که تحقیقات بر تعهد کارکنان و فرهنگ سازمانی.

کارکنان ممکن است احساس فشار برای نشان دادن تعهد خود را در راه های دیگر حتی اگر این به معنی صرف ساعت اضافی در کامپیوتر در تلاش برای تولید قابل توجه کار از کارفرما نمی تواند نگاه بیش از شانه خود را به طوری که اغلب.

آقای Adeniji می گوید: او گاهی اوقات از دست می دهد آهنگ از چگونه بسیاری از ساعت های او نشسته در کامپیوتر خود چک کردن ایمیل از کارکنان ارشد قبل از او را می کشد و خود را دور بنابراین به عنوان نه به رایت خود را.

آن وقت در کارفرمایان برای اطمینان از کارورزان احساس نمی مانند آنها در تماس و انتظار می رود به کار فراتر از خود را به شماره اختصاص داده شده از ساعت خانم Khare می گوید.

“مطمئن شوید که شما انتظارات خود را صریح و روشن به طوری که شما دچار فرسودگی و خود کارکنان جدید نیست, غرق,” او می گوید.

5 راه برای بهبود کنترل از راه دور کارآموزی

1) در نظر بگیرید که چگونه اغلب شما باید فعالیت ها و رویدادها. اگر دریافت-togethers اتفاق می افتد تنها یک بار در ماه این احتمال وجود دارد که کارآموزان هنوز هم نمی دانم هر یک از دیگر. پیدا کردن بیشتر سازگار ریتم می تواند آن را آسان تر به گذشته بی دست و پا فاز و بیشتر به سرگرم کننده است.

2) تشکیل گروه های کوچک و یا تیم. در حالی که گروه های بزرگ می تواند قریب به اتفاق در زمان گروه های کوچک تر می توانید مجازی تماس آسان تر و اجازه می دهد عمیق تر بحث که در آن هر کس به زمان بیشتری برای بحث و احساس گنجانده شده است. پروژه های گروه نیز می تواند به کارورزان فرصتی برای کار با و از یکدیگر یاد بگیرند.

3) تشویق یکی check-ins در میان کارورزان. این مهم به شبکه با کارکنان در شرکت است. که باید شامل دیگر کارورزان.

4) ایجاد اتاق چت که در آن کارآموزان می توانید به هر یک از دیگر. نه هر جلسه نقطه باید از طریق تماس تصویری. می توان آن را مفید به دانستن دیگران در اطراف در طول روز آماده ارائه بر روی نقطه ای در مشاوره و یا به اشتراک گذاری رسمی افکار در گفتگو گاه به گاه.

5) ایجاد ارتباط و برنامه ریزی پروتکل های روشن است. اگر کارورزان باید انعطاف پذیری خود را به ساعت های خاص در انتظارات به طوری که آنها را در حالت آماده به کار یا اضافه کار به آنها را ملاقات.

نوشتن به Cordilia جیمز در cordilia.james@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net