اینتل درآمد افزایش آن را به عنوان سود حاصل از کار در صفحه اصلی محاسبات تقاضا

تراشه ساز اینتل گزارش 23% پرش در سه ماهه اول فروش.

عکس: پل Sakuma/آسوشیتد پرس

تراشه ساز Intel Corp. INTC -1.76% گزارش یک پرش در سه ماهه اول سود رو به با خرید و فروش در آن داده ها-مرکز کسب و کار به عنوان کار از خانه اسپرز اقتصاد تقاضا برای قدرت محاسباتی اما آن پیوست و بسیاری از شرکت ها در کشیدن کامل-سال راهنمایی به دلیل عدم اطمینان کسب و کار.

سانتا کلارا, کالیفرنیا, شرکت ایالات متحده بزرگترین تراشه ساز, گزارش خرید و فروش $19.83 میلیارد دلار برای ماه مارس سه ماهه 23 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. سود هر سهم گل رز 51 ٪ به $1.31.

با همه گیر وادار کردن میلیون ها نفر از مردم به کار از خانه اینتل گفت: داده های خود را با مرکز بخش, در حال حاضر در حال رشد قبل از بحران بهداشت و درمان شاهد افزایش فروش 43 درصد. ارائه دهندگان خدمات از مراکز داده بزرگ سرور مزارع که ذخیره داده ها و قدرت اینترنت شده اند شتاب ارتقاء و اضافه کردن سخت افزار از جمله پردازنده های اینتل برای مقابله با رشد تقاضا.

اینتل رئیس امور مالی جورج دیویس گفت: cloud-computing غول که اجاره کردن قدرت محاسباتی تنها کسانی نیستند که نشان می دهد افزایش اشتها برای اطلاعات آن-مرکز تراشه بلکه دولت و شرکت های بزرگ خریداران.

“ما می بینیم برخی از کسانی که پویایی در ادامه در نیمه دوم به عنوان خوب,” او گفت:.

مربوط تصویری

گیر در خانه با یک فقیر سیگنال Wi-Fi? وال استریت ژورنال را جوانا استرن ارائه می دهد برخی از رفع اشکال و مشاوره در مورد بهترین روتر برای خرید در کار از خانه (با نام مستعار WFH) tech-نکته تصویری سری.

فروش در این شرکت را بدست آورد که شامل تأمین تراشه های رایانه های شخصی در آمد جلوتر از اینتل انتظارات افزایش 14 درصد به عنوان مصرف کنندگان خریداری ماشین آلات به کار از راه دور.

پرش سریع خرید و فروش تراشه های حافظه نیز استفاده می شود به شدت در مراکز داده, افزایش سه ماهه اول آمار و ارقام. در حالی که اینتل در صدر نتایج وال استریت پیش بینی های خود تصمیم به خروج قبلا صادر شده کامل-سال هدایت نشانه آن نیست عایق از عدم اطمینان بر بسیاری از شرکت ها در سراسر ایالات متحده

Coronavirus رکود است در حال حاضر هدف قرار دادن اینتل اینترنت-از-همه چیز را بدست آورد که گزارش 3 درصد کاهش درآمد در سه ماهه اول است و به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار فروش تراشه به صنعت خودرو که در آن خرید و فروش ماشین در حال انتظار برای افت این سال است. PC تقاضا در حالی که در سه ماهه اول ممکن است سقوط کردن به عنوان مصرف کنندگان قدرت خرید غرق در پشت سر هم با اقتصاد جهانی.

“ما کاملا ایمنی بدن از این نوع از اثرات” آقای دیویس گفت:.

اینتل سهام کاهش یافت و بیش از 5 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی.

این شرکت گفت که انتظار می رود حاشیه ناخالص در سه ماهه جاری به سقوط بیش از 5 درصد به 53 درصد—پایین تر از پیش بینی تحلیلگران بود—در افزایش تولید جدید high-end پردازنده های که با حاشیه پایین تر.

اینتل مانند دیگران, چهره بدون تردید که آیا داده ها-مرکز خرید که تحت فشار قرار دادند نتایج بالاتر در سه ماهه اول خواهد بود پایدار از طریق بقیه سال. فروش آن دوره ای حتی در زمان عادی است و می تواند شبهه بعد از این سال اگر مشتریان تصمیم آنها نمی نیاز به سخت افزار اضافی. اینتل بیشتر نگران بالقوه پایانی در تقاضا از شرکت ها و دولت ها در نیمه دوم سال اجرایی باب قو به گفته تحلیلگران.

اثر دیگری از این ویروس به احتمال زیاد کاهش هزینه های سرمایه توسط اینتل در این سال آقای دیویس گفت:. که صرف در حال حاضر انتظار می رود که در زیر $17 میلیارد این شرکت پیش بینی شده در اوایل سال جاری تا حد زیادی به دلیل coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی در برخی از کشورها که در آن این عمل را متوقف ساخت و ساز پروژه.

تاثیر خواهد بود شش تا هشت هفته از هزینه های است که به احتمال زیاد بیشتر تحت فشار قرار دادند او گفت: اضافه کردن شرکت همچنان متعهد به هزینه های مهندسی آن اهداف است.

اینتل نیز در برخورد با رقابت سختی از رقیب Advanced Micro Devices Inc. و طولانی تولید مسائل است که آن را مانع از بهره گیری کامل از تقاضا خوشه برای رایانه های شخصی خود تراشه. اینتل گفت: عرضه و تقاضا برای آن پردازنده های قوی در سه ماهه اول.

اگر چه تراشه-ساخت لوله انصراف خود را کامل-سال هدایت آن ارائه شده فروش چشم انداز برای سه ماهه جاری از $18.5 میلیارد دلار است که در آمد بالای $17.79 میلیارد تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند. مانند دیگر شرکت های فن آوری Intel بوده و دستکاری مخلوطی از هزینه ها و سود حاصل از این بیماری همه گیر اما برگزار کرده است تا به خوبی نسبت به بسیاری از شرکت های بزرگ همسالان.

اینتل نتایج ارائه آخرین نشانه ای از چگونه این ویروس می تواند آمار پایین خطوط با تکنولوژی بالا تولید کنندگان آمریکا. در روز سه شنبه Texas Instruments Inc., متنوع شرکت نیمه هادی است که دیده می شود به عنوان یک صنعت bellwether گزارش شده بهتر از پیش بینی نتایج و گفت: آن را نگه دارد و کارخانه های در حال اجرا در سطح فعلی به آماده شدن برای یک اقتصادی گزاف گویی که همه گیر فروکش.

با این وجود تحلیلگران نمایش کم نور نیمه هادی فروش در سطح جهانی برای سال کامل. تراشه درآمد خواهد شد به احتمال زیاد کاهش حدود 10% در سال جاری گفت: Handel جونز مدیر عامل شرکت مشاوره بین المللی استراتژی های کسب و کار, Inc.

تراشه سازان در برخورد با کاهش تولید در آسیا در اوایل سال که مجموعه تست و عملیات مونتاژ. و با مصرف کنندگان بریده بازگشت هزینه در پاسخ به رکود اقتصادی از ویروس, فروش جهانی گوشی های هوشمند و خودرو است که بازار بزرگ برای تراشه صنعت به دنبال کم خونی.

اینتل انتظار می رود که به انجام بهتر از بسیاری از شرکت های دیگر هر چند با توجه موقعیت مسلط خود را در مراکز داده.

دیگران لذت می برد مشابه افزایش دهد. Micron Technology ,Inc. اصلی رایانه حافظه ساز در ماه گذشته گزارش قوی تر از انتظار می رود درآمد آن را به عنوان منتقل تولید آن نسبت به تراشه های طراحی شده برای استفاده در مراکز داده. Inphi Corp. کوچکتر سانتا کلارا, کالیفرنیا.-بر اساس تامین کننده سخت افزارهای شبکه به مراکز داده در روز سه شنبه گفت که انتظار فروش بهتری به دلیل تقاضای شتاب این بیماری همه گیر.

نوشتن به آسا فیچ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>