اینتل مهندس ارشد حرکت پس از تاخیر محصول

اینتل تصادفا با توسعه برخی از جدیدترین پردازنده های.

عکس: sascha steinbach/شاتر

Intel Corp. INTC -2.02% این است که تکان دادن آن تیم فناوری و گفت: رئیس مهندسی افسر ترک این شرکت روز پس از نیمه هادی ساز تعجب سرمایه گذاران با افشای تاخیر در آن جدیدترین پردازنده طراحی شده است.

اجرایی Venkata “Murthy” Renduchintala حال نقش برجسته ای در این شرکت پیشنهاد به مقیاس اندازه آن ترانزیستور و رقابت با امثال Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. TSM 12.65% و Samsung Electronics Co. اینتل گفت: آقای Renduchintala که در پیوست این شرکت در سال 2015 از کوالکام , Inc., QCOM 4.29% را ترک Aug. 3.

اینتل تصادفا با توسعه برخی از جدیدترین پردازنده های. دو سال پیش از آن مواجه تاخیر در آوردن آن 10-نانو تکنولوژی به بازار است. در روز پنج شنبه اینتل سهام کاهش یافت و پس از آن گفت که حرکت خود را به 7 نانومتری تراشه به تعویق افتاد, یک سال از آن اولیه برنامه. تراشه های که با استفاده از ترانزیستور کوچکتر اجرا می تواند موثر تر و استفاده کمتر از فضای فیزیکی.

اینتل سهام را حدود 18% از هفته گذشته را افشا. طولانی ایالات متحده بزرگترین شرکت نیمه هادی با ارزش اینتل در حال حاضر واگذار که به عنوان رقیب Nvidia Corp.

این شرکت در تلاش است به عنوان Advanced Micro Devices , Inc. شده است برنده سهم بازار. کوچکتر رقیب برنده سرمایه گذار شور و شوق با یک سری از تراشه های جدید که مطابقت و یا بهترین کسانی که از اینتل در بسیاری از معیار عملکرد. سهام AMD است که با توجه به گزارش درآمد سه ماهه در روز سه شنبه افزایش یافته است حدود 16 درصد از اینتل فاش آخرین آن توسعه محصول شکست.

اینتل همچنین گفت: در روز دوشنبه آن تقسیم آن گروه تکنولوژی به تیم های چند گزارش به طور مستقیم به رئیس اجرایی باب قو. ان كويين یک دیرین اینتل اجرایی که مسئول نظارت بر آن عملیات تولید منجر به توسعه فناوری بخش موفقیت مایک Mayberry که بازنشسته است و در پایان سال این شرکت اعلام کرد. او را مسئول نظارت بر توسعه و حتی کوچکتر از تراشه طراحی شده است.

اینتل گفت: آن تولید و عملیات به رهبری کیوان Esfarjani که قبلا نظارت برخی از این شرکت حافظه ساخت. آن را نیز منصوب موقت رهبر برای آن طراحی مهندسی بدست آورد در حالی که در جایگاه رهبری آن تراشه معماری و نرم افزار های استراتژی و عرضه آن در زنجیره عملیات.

زیر نظر آقای Renduchintala اینتل امیدوار بود به آهن از تراشه طراحی و ساخت مسائلی که تا به حال گرفتار آن در گذشته است. آقای Renduchintala گفت: در ارائه به سرمایه گذاران در سال گذشته که این شرکت تا به حال آموخته درس از طراحی 14 – و 10 نانومتری تراشه و اولویت بندی برنامه های خود را برای 7 نانومتری جانشینان.

آقای Renduchintala نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

تغییرات اینتل گفت: “در نظر گرفته شده برای “سرعت بخشیدن به محصول رهبری و بهبود تمرکز و پاسخگویی در روند تکنولوژی اعدام است.”

این حرکت به دنبال خروج در ماه ژوئن از دیگر رده بالای اینتل مهندس جیم کلر که چپ با استناد به نامشخص دلایل شخصی. آقای کلر یک ستاره تراشه معمار—طراح ساختار تراشه های است که نقش عمده ای در چگونه به خوبی آنها را انجام دهد. قبل از دو سال از روی لئامت دادن در اینتل او تا به حال مشغول به کار در Apple Inc., AAPL 2.37% تسلا Inc. TSLA 8.65% و AMD.

اینتل آخرین توسعه محصول گلایه می آیند به عنوان سانتا کلارا, کالیفرنیا.-بر اساس شرکت بهره مند از تغییر گسترده از راه دور کار در طول coronavirus همه گیر است که سوخت تقاضا برای آن تراشه تأمین رایانه و خدمات آنلاین مردم در حال حاضر به طور فزاینده ای تکیه می کنند. شرکت ارسال شده درآمد سه ماهه دوم در روز پنج شنبه که بیش از وال استریت پیش بینی هر چند سهام آن غرق به دلیل فن آوری به تاخیر می اندازد.

در میان کسانی که مسائل مربوط به این شرکت گفت که به دنبال برون سپاری تولید برخی از محصولات هسته ای بیشتر تبدیل به a U. tech آیکون که سر به مدت طولانی در اطراف محور خود کارخانه.

نوشتن به آسا فیچ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de