Instacart کارگران طرح اعتصاب به عنوان مواد غذایی آنلاین سفارشات افزایش

نیویورک

اعتصاب ممکن است توسط Instacart کارگران برجسته تاثیر شیوع کروناویروس در تحویل مواد غذایی کسب و کار که در آن کارگران نگران ایمنی خود را به عنوان آنها سعی کنید برای دیدار با افزایش تقاضا برای آنلاین مواد غذایی.

یک گروه به نام فرفره کارگران جمعی خواستار سراسری پیاده روی در روز دوشنبه. آنها بوده ام درخواست Instacart برای ارائه به کارگران با خطر پرداخت و دنده محافظ در میان دیگر خواسته است. Instacart گفت: این امر به زودی ارائه کارگران با ضد عفونی کننده دست و بنا به درخواست و مشخص شده تغییرات در نوک آن سیستم. این گروه گفت که این اقدامات بیش از حد کمی بیش از حد دیر است.

در حالی که برخی از کارگران می گویند آنها قصد پیوستن به این اعتصاب برای حداقل یک روز و یا متوقف پر کردن سفارشات در حال حاضر برای ترس از گرفتن ویروس – دیگر جدیدتر کارگران محتوا به کار پرداخت در زمان اخراج های دسته جمعی در صنایع دیگر.

سان فرانسیسکو-بر اساس تحویل نرم افزار است که تلاش برای استخدام 300,000 بیشتر کارگران – بیش از دو برابر شدن نیروی کار خود را به انجام برسانند سفارشات آن می گوید: باید رسید توسط 150% در سال در طول سال در هفته گذشته است. این شرکت گفت: 50,000 جدید خریداران پیوست پلت فرم آن فقط در هفته گذشته. برخی از مشتریان در حال انتظار روز برای دریافت سفارشات.

Instacart در حال حاضر نیروی کار از بیش از 200 ، 000 قرارداد کارگران را که سفرهای متعدد یک روز به فروشگاه های مواد غذایی مختلف را به انجام برسانند و تحویل سفارشات مشتریان را از طریق برنامه. آن را نیز به طور مستقیم در مورد استخدام 20,000 کارگران پاره وقت که اختصاص داده شده به یک فروشگاه جمع آوری مواد غذایی که پس از آن تحویل داده شده به مشتریان توسط یک قرارداد Instacart کارگر.

چوپان Grozdina یک Instacart در فروشگاه خریدار اختصاص داده شده به یک Mariano فروشگاه مواد غذایی در منطقه شیکاگو می گوید: کارگران در حال دیدن “بسیاری از آخرالزمان سفارشات” از مشتریان ماندم, به در خانه های خود. وحشت خرید پاک کردن قفسه معنی او اغلب به جای سفارشات مشتریان را با کمتر مورد و یا آنها را به اطلاع که آن را در دسترس نیست.

خانم Grozdina که باعث می شود 13 دلار در ساعت دریافت نمی کند راهنمایی گفت: این جمعیت از همکار Instacart خریداران را ساخته اند آن را سخت به نگه داشتن یک فاصله امن در حالی که مسابقه به انجام سفارشات. خانم Grozdina گفت که او می پوشد یک ماسک به کار است که او را خریداری و بلافاصله دوش هنگامی که او به خانه.

در میان خواسته های خود به اعتصاب دهندگان می خواهند خطر پرداخت از $5 سفارش و لوازم ضد عفونی کننده دست, دستمال مرطوب و تمیز کردن وسایل رایگان. در روز یکشنبه شرکت در گفت و گو با قرارداد با یک شخص ثالث تولید کننده به یک ضد عفونی کننده دست اسپری که کارگران می توانند درخواست خود بدون هیچ هزینه ای از طریق یک وب سایت شروع روز دوشنبه محموله های شروع در چند روز.

داده ها نشان می دهد مواد غذایی آنلاین سفارشات پریدن حتی قبل از برخی از شهرها و ایالات متحده تحمیل “در خانه ماندن” سفارشات. در طول هفته از تاریخ 2 مارس Instacart آمازون و خارج شده و مواد غذایی تحویل خدمات دیدم حداقل 65% افزایش فروش نسبت به زمان مشابه در سال گذشته با توجه به برآورد صورت جدی تحقیق.

Instacart آغاز شده است ارائه پاداش بین 25 $و 200 $برای آن ساعتی کارکنان وابسته به ساعت کار کرده و تا 15 آوریل است.

اعتصاب سازمان همچنین خواستار آن شدند که Instacart بالا بردن نوک به طور پیش فرض در خود برنامه به 10 درصد در حال حاضر از 5 درصد است. به جای Instacart یکشنبه اعلام کرد آن را تغییر دهید به طور پیش فرض به مقدار مشتری آخرین مخفیگاه آنان گفت: نکته قابل توجهی افزایش یافت در طول این ویروس در بحران است.

Instacart گفت: قبلا که به آن اضافه شده است بیشتر “تبلیغات” – یا پرداخت اضافی برای قرارداد سرویس کامل خریداران به قبول سفارشات خاص.

که کافی بود برای فریب پشت Shanna فاستر یک مادر تنها که کار متوقف شد او Instacart فرفره دو هفته پیش از ترس از ابتلا به ویروس.

“آنها نیاز به ما خطر پرداخت در حال حاضر و آن را باید تضمین شده” گفت: خانم فاستر از Simi Valley, California.

شرکت های دیگر مانند آمازون و خارج شده اند همچنین اعلام کرد استخدام sprees برای پاسخگویی به افزایش برای هر دو تحویل و در فروشگاه ملزومات است. آمازون افزایش یافته است و پرداخت آن به کارگران از جمله کسانی که در آن تمام مواد غذایی, فروشگاه های مواد غذایی.

در حالی که چنین کم درآمد قرار دادن مردم در مقابل خطوط گیر بسیاری از مردم در حال استفاده به عنوان اخراج افزایش خرده فروشی و رستوران و هتلداری و صنایع دیگر.

تابستان کوپر شروع به کار به عنوان یک Instacart خریداران در منطقه خلیج تمپا به تازگی پس از از دست دادن موقعیت خود را به عنوان یک سرور در یک رستوران هتل. او غافل از این اعتصاب ممکن است.

“من سپاسگزار به برخی از راه برای پول” خانم کوپر گفت.

Darrin Burdette یک Instacart خریداران در کلرادو اسپرینگز گفت: پیوستن به اعتصاب خواهد “به من کمک نمی کند در هر راه است.”

Uber راننده آقای Burdette گفت که او به طور کامل متکی بر خود Instacart فرفره پس تقاضا برای سوار-نقطه خدمات فرو برد. او گفت: او درآمد حدود 30 دلار در ساعت به عنوان Instacart سفارشات افزایش است. در برنامه خود را به او می توانید ببینید که بسیاری از دستورات آمده اند از مردم با استفاده از این سرویس برای اولین بار.

میشل الوود شروع به استفاده از این برنامه در مدت کوتاهی پس از خانواده اش در بازگشت از سفر خارج از کشور و تصمیم به خود جدا برای دو هفته. او گفت: Instacart خریداران رفته اند از راه خود را به انجام برسانند سفارشات. او گفت: بازگشت با یک مرغ پس قبلا قادر به پیدا کردن گوشت در فروشگاه های محلی.

“این شگفت انگیز است که آنها در حال انجام این کار است. ممنون میشم. من امیدوار هستم که آنها قادر به مراقبت از خانواده خود را از طریق این زمینه گفت:” خانم الوود از کاناندی گوا, New York.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. کوتاه و مختصر اندرسون گزارش از سنت پترزبورگ ،

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im