داخل توییتر تصمیم به اقدام در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها

آقای ترامپ با صدور یک فرمان اجرایی در نظر گرفتن هدف در آنچه او گفته شد سانسور شده توسط رسانه اجتماعی شرکت ها.

عکس: داگ میلز/استخر/شاتر

زمانی که Twitter , Inc. در اوایل این ماه اعلام کرد یک واقعیت جدید-چک کردن ابزار آن صورتحساب تا حد زیادی به عنوان یک اندازه گیری برای مبارزه با اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس. دو هفته بعد این شرکت مستقر است که ابزار در یکی از بزرگترین عملیات در تاریخ: تربیع با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس شنبه پلت فرم گرفته, اعمال مختلفی را روی پیام ها از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان یک پست از رسمی کاخ سفید حساب و مارک و برخی به عنوان شکستن این شرکت قوانین و اضافه کردن یک واقعیت-بررسی برچسب به دو مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای. در پاسخ آقای ترامپ با صدور یک فرمان اجرایی در نظر گرفتن هدف در آنچه او گفته شد سانسور شده توسط رسانه اجتماعی شرکت ها و تهدید به از بین بردن توییتر کسب و کار اگر آن را متوقف نمی tagging خود را پست.

حرکت مشخص تیز معکوس برای توییتر است که برای سال مواجه شده است و انتقاد از کاربران برای آنچه آنها را به انفعال و تناقض در پلیس خود را پلت فرم و آشفتگی در میان کارکنان آن بیش از چگونه توانسته است خود را برجسته ترین کاربر. برخی از توییتر 4,000 کارکنان را متهم به شرکت و مدیر اجرایی جک دورسی از نادیده گرفتن رفتار مضر از حساب قدرتمند آمار و ارقام در حالی که دیگران گفته اند تعدیل این حساب خواهد بود شبیه به سانسور.

کسانی که تنش ratcheted در هفته های اخیر می گویند افراد آشنا با شرکت در عملیات به عنوان همه گیر دور جهان و برخی از آقای تهمت های مکرر توییتهایی به 80 میلیون پیروان آزمایش توییتر قوانین.

“داخلی تصمیم گیری نیست کاملا یک اثر دومینو, اما آن را شروع به آرامی به trickling,” کارمند آشنا با توییتر تصمیم گیری گفت.

برای سال کارکنان در سراسر شرکت را ملاقات خصوصی در یک unofficial اساس به بحث در مورد چگونه شرکت می تواند قوانین خود را به آقای تهمت موارد به گفته افراد آشنا با جلسات. این هفته تصمیم گیری شد و غیر منتظره یکی از مردم گفت.

برخی از توییتر کارکنان معتقد بودند این شرکت باید اجرای سیاست های موجود برای کاهش آنچه در آن است به عنوان بیان نفرت و محتوای مضر حتی اگر مربوط به آقای ترامپ که با استفاده از این سرویس به اظهار نظر در اخبار و فرهنگ پاپ و همچنین سیاست های جزمی.

رئیس جمهور جیر و هشدار داد که توییتر قرار داده شده بر روی آن.

عکس: شاون thew/شاتر

مانند Facebook , Inc.’s مارک زوکربرگ آقای دورسی ملاقات خصوصی با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و تلاش برای پرورش روابط با برجسته محافظه کاران اما همچنین اذعان کرد که بسیاری از نیروی کار خود را ترک کرده است-با تکیه به دیدگاه های سیاسی. در سال 2018 آقای دورسی گفت که او احساس نمی توییتر محافظه کار کارکنان احساس امنیت به بیان نظرات خود در این شرکت است.

این شرکت از سایت یکپارچگی یوئل راث نوشته شده توسط بسیاری از محافظه کاران در طول این هفته به عنوان مثال از چپ متمایل تعصب در توییتر. در گذشته توییتهایی آقای راث به نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک “نژادپرستانه نارنگی” و در مقایسه با سفید, خانه مشاور کلیان کانوی به جوزف گوبلز نازی وزیر تبلیغات. آقای راث به طور گسترده ای مورد آزار و اذیت و تهدید آنلاین هفته گذشته پس از خانم کانوی به نام او در یک مصاحبه تلویزیونی.

در یک صدای جیر جیر در طول این هفته آقای دورسی گفت: پذیرش مسئولیت برای شرکت در تصمیم گیری. “واقعیت را بررسی کنید: کسی است که در نهایت مسئول اعمال ما به عنوان یک شرکت و این که من,” او نوشت: درخواست دیگران نه برای حمله به توییتر کارکنان در پی حرکت علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای دورسی صریح حامی از زندگی مهم جنبش اما به مدت طولانی نگهداری می شود که توییتر به عنوان یک شرکت است و نه لیبرال یا محافظه کار است. او بارها و بارها گفته کارکنان است که مردم باید آگاه باشند از فیلتر نمایش عمومی آمار و ارقام فعلی و مدیران سابق گفته اند. که مشاهده خشم تعداد زیادی از کارکنان در آغاز پیکارهای انتخاباتی 2016, احساسات, که پس از تشدید آقای ترامپ برنده کاخ سفید و با استفاده از توییتر به تماس دشمنان نام ساختگی خود را ظاهر و گسترش اطلاعات نادرست است.

“شما باید به قوانین شما می توانید اجرا به طور مداوم و این چیزی است که آنها همیشه وجود ندارد” گفت: یکی از کارکنان سابق که صحبت با آقای دورسی به طور مستقیم در مورد این موضوع.

توییتر بلند گفت: سالم حفظ گفتمان عمومی در پلت فرم آن است که اولویت خود را. “خدمت عمومی مکالمه شامل ارائه توانایی برای هر کسی که به بحث در مورد آنچه به آنها مسائل” شرکت کرده است گفت: قبلا در بیانیه ای. “این می تواند به ویژه مهم است که در تعامل با مقامات دولتی و چهره های سیاسی.”

برای چند سال گذشته توییتر کارکنان گفت: شرکت خود را به نظر می رسد به مصرف نسبتا دست-رویکرد تعدیل محتوا. در مقابل, Facebook استخدام کرده بود ده ها هزار نفر از محتوای مدیران و متعهد به بهبود آنلاین مکالمه.

نقش معکوس از انواع سال گذشته آغاز شد زمانی که توییتر گفت: این امر ممنوعیت تبلیغات سیاسی به طور کامل و Facebook تصمیم به ادامه پذیرش آنها—و نه واقعیت-بررسی آنها. آقای زوکربرگ صحبت بیشتر به طور منظم در مورد تعهد خود به آزادی بیان به جای مهر کردن سمی محتوا.

بیشتر اقدامات اخیر پیشنهاد توییتر بود و گرفتن رویه های مختلف نسبت به رهبران جهان. در ماه مارس پلت فرم حذف پست های ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا و برزیل جمهور Jair Bolsonaro مرتبط با اثبات نشده روش درمان جدید کروناویروس.

جک دورسی مدیر اجرایی توییتر.

عکس: جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

و در مارس توییتر اضافه شده بود یک واقعیت-بررسی برچسب به یک پیام های ارسال شده توسط یک سیاستمدار برزیلی که ادعا کرد که قرنطینه افزایش شیوع Covid-19.

هنوز هم بسیاری از کاربران و حتی برخی از داخلی احساس کرده اند این شرکت اجرای قوانین آن شده است متناقض است.

این واقعیت-چک کردن ابزار است که توییتر رونمایی در اوایل ماه مه ایجاد شده راه را برای این شرکت به پرچم حساب مردم در قدرت بدون از بین بردن محتوای خود را به طور کامل. این شرکت در توصیف این ابزار به عنوان یک راه برای پرداختن به تئوری های توطئه و دیگر اطلاعات غلط در مورد Covid-19 همه گیر اما داخلی کارکنان اشاره کرد که می توان آن را به طور گسترده تر کارمند آشنا با شرکت در تصمیم گیری ها گفت.

“ما تا به حال هرگز یک سیاست در توییتر گفت: شما نمی توانید دروغ و یا گسترش یک تئوری توطئه” کارمند گفت. “بود که نقطه شروع برای این کار است.”

در توییتر آغاز شده و مارک و لینک به محتوا مانند توطئه لادن Plandemic تصویری کذب است. سپس این شرکت شروع به فکر کردن در مورد چگونه این سیاست می تواند به بحرانی دیگر موضوعات مانند انتخابات فرد گفت.

توییتر کارکنان هشدار داد آقای تهمت تیم on May 20 که یک صدای جیر جیر در مورد تقلب انتخابات را به خطر انداخته دریافت یک واقعیت-بررسی متوجه دلیل آن ارجاع نادرست به رای غیابی به جای غایب رای گیری برنامه های کاربردی. آقای ترامپ حذف صدای جیر جیر, The Wall Street Journal قبلا گزارش شده است.

سپس روز جمعه در توییتر برای اولین بار اضافه شده واقعیت-بررسی labels به دو توییت از آقای ترامپ زمانی که او در مورد ارسال بالقوه برای تقلب مربوط به پست الکترونیکی-در برگه های رای.

روز بعد روز جمعه در توییتر در زمان حتی بزرگتر گام هنگامی که آن را اضافه شدن برچسب برای آقای تهمت جیر که گفت: پیام ترویج خشونت است.

آقای ترامپ بود توییتی “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” یک خط است که برخی از مردم در زمان مراجعه به سابق رئیس پلیس میامی که او در پایین ترک خورده آمریکا در اعتراض به عنوان به خوبی به عنوان فرماندار سابق ایالت آلاباما شناخته شده برای مخالفت خود را با ایالات متحده مدنی-جنبش حقوق.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود پیام است. “از آن سخن گفته شد به عنوان یک واقعیت و نه به عنوان یک بیانیه گفت:” در یک متعاقب آن صدای جیر جیر. “من نمی خواهم این اتفاق می افتد و این چیزی است که بیان قرار داده و از شب گذشته به این معنی است.”

توییتر یک سال سیاست ضعیف توییتهایی توسط چهره های سیاسی که نقض قوانین آن, اگر چه این اولین بار بود که این شرکت تا به حال اعمال چنین پرچم به یک صدای جیر جیر از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت گفت:” برچسب چسبیده به آقای تهمت صدای جیر جیر. برچسب نیز گفت: توییتر مشخص بود آن را در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند هر چند شرکت محدود راه کاربران می توانند تعامل با پیام.

نوشتن به گرجستان چاه در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>