داخل مرموز گروه در تلاش برای پایین آوردن کره شمالی رژیم

رم—یک روز صبح در ماه نوامبر 2018 کره شمالی دیپلمات ارشد در ایتالیا چپ خود سفارت ترکیب با همسر خود. او گفت: همکاران آنها در حال رفتن برای قدم زدن.

به جای این زن و شوهر رو به یک ماشین معطل ماندن در این نزدیکی هست و هرگز بازنگشت. رانندگی گریز خودرو است که یک عضو از یک گروه مخفی به نام رایگان چوسون, مردم, آشنایی با عملیات می گویند.

در دهه گذشته جنوب کالیفرنیا رایگان مبتنی بر چوسون است که اختصاص داده شده به پایین آوردن رژیم کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, سازمان, defections و فرار از سفارتخانه های به دست آمده دولت اسناد و مدارک و با موفقیت نجات خانواده آقای کیم تبعید نیم پس از قتل او در سال 2017.

آدریان هنگ بنیانگذار رایگان چوسون در حال حاضر می خواستم توسط مقامات اسپانیایی.

عکس: U. s. Department of Justice/آسوشیتد پرس

مداوم و در عین حال کمتر شناخته شده تهدید مطرح شده آلارم در کره شمالی برخورد یک ضربه به رژیم دقت گردد تصویر از ثبات. رایگان چوسون دخالت در ارتداد کره شمالی دیپلمات ارشد در ایتالیا, Jo آهنگ گیل گزارش نشده قبل از. آقای جو و همسر خود را در حال حاضر در خفا در نامعلومی غربی کشور با توجه به افراد آشنا با حوادث.

کره شمالی مستقر تروریستها برای هدف قرار دادن اعضای گروه با توجه به اطلاعاتی ایالات متحده ذکر شده توسط یک قاضی آمریکایی بیش از تابستان است. پس از چند رایگان چوسون تلاش برای فریب دور کره شمالی دیپلمات کسانی که زندگی در خارج از کشور داده شد یک سخنرانی در نشست تابستان گذشته در پیونگ یانگ در مورد وفاداری به نظام و با توجه به دو نفر آشنا اطلاعات در مورد این رویداد.

عملیات رایگان چوسون و موسس آن یک ییل تحصیل سابق حقوق بشر فعال به نام آدریان هنگ, تقسیم کره شمالی مراقب کسانی که استدلال می کنند که آیا او یک سرکش فضول که خطرات انجام بیش از آسیب خوب و یا قابل تحسین حریف سخت رژیم است. در میان چیزهای دیگر, گروه مشغول به کار در طرح جایگزین دولت اگر کیم رژیم می افتد.

رایگان چوسون و آقای هنگ رفته اند عمدتا آرام پس از عملیات بلند پروازانه در اسپانیا در سال گذشته را اشتباه رفت. در یک آبشار از اتفاقات ناگوار از جمله یک دیپلمات و همسر مجروح شدن پای او به عنوان او تلاش برای فرار سفارت ترکیب اعضای سقط ماموریت و ساخته شده چشمگیر فرار به ایالات متحده

سازماندهی مقاومت به رژیم در داخل کره شمالی است که تقریبا بی سابقه است. شهروندان خود را در حال تماشا لایه های نظارت است. مشکوک مخالفان هستند و به اردوگاه کار اجباری فرستاده اغلب با خانواده های خود. در غیاب هر گونه مخالفان داخلی کره شمالی تبعیدیان و مترجمان آزاد مانند رایگان چوسون را در پا. “چوسون” نام باستانی کره ای پادشاهی است و هنوز هم مورد استفاده توسط کره شمالی برای اشاره به خود است. این است که بداند حساب و در عین حال از این گروه و فعالیت های آن است.

آقای هنگ 36 و دیگر اعضای در خفا برای جلوگیری از بازداشت و استرداد به اسپانیا که در آن آنها با اتهاماتی از جمله گروگان گیری و سرقت. یک دانشیار سابق دریایی به نام کریستوفر Ahn دستگیر شد توسط مارشال آمریکا خارج شده است و به قید وثیقه و به شرط او نمی برقراری ارتباط با این گروه است. او در حال مبارزه با تروریسم.

یک پیونگ یانگ تجمع در حمایت از سیاست های دولت در جلسات Jan. 5.

عکس: کره مرکزی نیوز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک پیونگ یانگ تجمع در حمایت از سیاست های دولت در جلسات Jan. 5.

عکس: کره مرکزی نیوز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک سخنگوی رایگان چوسون گفت: این گروه ارائه اطلاعاتی ارزشمند به دولت های خارجی از جمله در مورد کره شمالی برنامه هسته ای خود. آن کاهش یافته است به نظر بسیاری از مسائل خاص مربوط به فعالیت خود از جمله defections.

یک مقام آمریکایی گفت: آقای هنگ کمک کرده است صدها نفر از مردم کره شمالی نقص و افزود که رایگان چوسون نیست بودجه و یا کارگردانی شده توسط دولت ایالات متحده.

یک tightknit عملیات

رایگان چوسون ریشه تاریخ به اوایل 2000s زمانی که آقای Hong—یک کلفت کاریزماتیک رهبر مطرح شده توسط کره آمریکایی پدر و مادر در جنوب کالیفرنیا—یک تاریخچه عمده در دانشگاه ییل. با الهام از خاطرات یک کره شمالی فراری که جان سالم به در یکی از کشور به اردوگاه های کار اجباری آقای هنگ شدیم یک سازمان غیر دولتی به نام آزادی در کره شمالی متمرکز بر کمک به کره شمالی فرار کنند.

در آن زمان کره شمالی پناهنده شدند ریختن بیش از این کشور در مرز با چین به دنبال فرار از قحطی و کشور را وحشیانه پلیس دولت است. چین فرستاده دستگیر پناهندگان به کره شمالی. بسیاری از آنها شکنجه و یا کشته شدند.

آقای هنگ گفت: در مذاکرات که او سازماندهی تیم توسعه خانه های امن برای پناهندگان در چین, به طوری که آنها می تواند رسیدن به دوستانه سفارتخانه ها و یا کشورها باز برای کمک به آنها. این کار غیر قانونی بود تحت قانون چینی. آقای هنگ گفت که گروه خود را راه اندازی ده ها تن از خانه های امن و با کمک صدها نفر از موفق defections.

در سال 2006 مقامات چینی او را دستگیر و دو همکاران همراه با شش کره شمالی به دنبال پناهندگی. آقای هنگ رفت و در اعتصاب غذا و شنود اطلاعات تماس از جمله قانونگذاران ایالات متحده به کمپین برای آزادی.

پس از 10 روز آقای هنگ و همکاران خود را رفت رایگان. آقای هنگ گرفتار یک نگاه اجمالی از کره شمالی هنوز در بازداشت به عنوان او به سمت چپ.

“وجود دارد هیچ چیز مانند به دنبال در چشم کسی که فکر می کند که آنها در حال رفتن برای مردن” او در آن زمان گفت. در خواست آمریکا و چین و بعد از آن منتشر شد کره شمالی ،

او در نهایت شکست با آزادی در کره شمالی. هانا آهنگ گروه فعلی رئیس جمهور گفت: آن دیگر هیچ اتصال به او را.

آقای هنگ کشت روابط قدرتمند با مردم و حضور در حوادث در کاخ سفید است. بالا با جرج و لورا بوش.

آقای هنگ کشت روابط قدرتمند با مردم و حضور در حوادث در کاخ سفید است. بالا با جرج و لورا بوش.

آقای هنگ آغاز شد و شبکه به صورت رایگان چوسون. در ابتدا به نام Cheollima مدنی دفاع از آن رشد کرد و به یک tightknit اما compartmentalized عملیات مربوط به نمرات از مردم با توجه به کسانی که آشنا با این گروه است. اعضای آن کمک به شناسایی عالی رتبه کره شمالی که ممکن است مایل به نقص و با اتکا بر ارتباطات رمز شده. این گروه فرستاده مبهم کدهای به اعضای آن و کره شمالی rescuees در اینترنت مانند “زعفران 383765 459165 453666 486023 001000” که معانی نمی تواند بکند.

پس از پاک کردن و برش و اغلب دیده می شود در یک کت و شلوار تیره آقای هنگ وزن به دست آورده و در زمان به پوشیدن ریش و موی بلند مستی یا موی دم اسبی. او با استفاده از تلفن های متعدد انجام شده الکترونیک در یک کیسه به انتظارنشسته بودند با یک پارچه فلزی است که بلوک های دیجیتال استراق سمع و ملاقات و تماس با ما در گوشه و مبهم لابی هتل در سراسر جهان کسانی که به مردم گفت.

آقای هنگ پروژه عمومی شد در سال 2017 پس از قتل کیم جونگ سازمان ملل متحد نیمی از برادر کیم جونگ نم. مقامات ایالات متحده را مقصر حمله به کره شمالی که آن را انکار می کند.

آقایان هنگ و Ahn سابق دریایی شتافت به ماکائو و همراهی کیم جونگ نم خانواده به تایوان که در آن عوامل از اطلاعاتی غربی آژانس به آنها کمک کرد سفر به یک کشور ثالث.

یک ماه پس از کشته شدن کیم جونگ نم Cheollima مدنی دفاع معرفی یک وب سایت نمایش یک فیلم کوتاه از پسرش کیم هان سول گفت او با مادر و خواهر. نسخه جدید بود و بعد از آن ارسال شده است که در آن او با تشکر از آقای هنگ.

کره جنوبی تماشای اخبار تلویزیون فیلم نشان دادن تصویری از کیم هان سول در سال 2017.

عکس: اونگ Yeon-Je/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کره جنوبی تماشای اخبار تلویزیون فیلم نشان دادن تصویری از کیم هان سول در سال 2017.

عکس: اونگ Yeon-Je/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این تصویری بود که تفسیر بسیاری از کره شمالی کارشناسان به عنوان یک تلاش برای نشان دادن کیم جونگ سازمان ملل متحد است که دیگر اعضای خانواده که به طور بالقوه می تواند سر یک دولت جدید روزی امن باقی ماند.

یک پیام در وب سایت گفت: این می تواند کمک به دیگر کره شمالی فرار و در خواست کمک مالی بیتکوین. یک تجزیه و تحلیل از کیف پول دیجیتال ارائه شده نشان می دهد که آن را دریافت حدود $33,000.

در سال آینده این سایت افتخار بیشتر از دو نجات و دیگران را تشویق به درخواست گروه کمک کند.

مشکل در ایتالیا

هنگامی که آن را به استخراج کره شمالی دیپلمات ارشد در ایتالیا در سال 2018 آقای هنگ نمی تواند خواسته اند برای بهتر راه اندازی از کره شمالی سفارت در رم. ترکیب نشسته بر روی یک تپه در حومه شیک و مد که در آن راننده اغلب صبر در وسایل نقلیه در طول خیابان های آرام, ساخت آن آسان برای گریز راننده به مخلوط.

به آقای Jo قسمت سخت بود. کره شمالی دیپلمات هستند و به ندرت اجازه داده به تنهایی در بخشی از یک پیونگ یانگ سیاست برای جلوگیری از افرادی مانند آقای هنگ از برگشتاندن آنها را به نقص و یا جذب آنها را به اطلاعاتی خارجی.

هر جا که آقای Jo رفت و در اطراف رم او همراه با یک apparatchik به نام آقای پاک. هر چند آقای Jo معرفی آقای پاک خود را به عنوان دستیار ایتالیایی, سیاستمدارانی که ملاقات دو گفت: آنها تصور آنها زوج برای جاسوسی بر روی هر یک از دیگر.

چندین ایتالیایی قانونگذاران و فعالان گفت: آقای Jo که لباس های تیره مناسب و “رهبر” پین است که کره شمالی باید از پوشیدن راه اندازی شد و به دفاع از کشور در کوچکترین اشاره از انتقاد. او رفتار شد به طوری رسمی که مقامات معتقد بودند او می خواهم گسترده قوانین و مقررات آموزشی.

هنوز هم بعد از ناهار خوری با دوستان محلی خود را در مورد علاقه ماهی و غذاهای دلچسب شراب آقای Jo دیگران اجازه دهید انتخاب کنید تا تب شایع در میان بسته های پول در کره شمالی دانست.

“او ذاتا کره شمالی, ما همه را شوکه کرد” زمانی که او پناهنده گفت: اوسوالدو ناپولی یک نماینده مجلس که ریاست یک کمیسیون در همکاری با کره شمالی و ملاقات آقای جو چند بار.

آقای Jo زندگی در رم با همسر و یک دختر پس از 17 سال یک نشانه ای از اعتماد داده است که برخی از کره شمالی مقامات در خارج از کشور باید ترک عزیزان در پیونگ یانگ به عنوان بیمه در برابر عیب.

Jo آهنگ گیل دوم از سمت راست در شمال ایتالیا در سال 2018 است.

عکس: محله Farra دی سلیگو/آسوشیتد پرس

Jo آهنگ گیل دوم از سمت راست در شمال ایتالیا در سال 2018 است.

عکس: محله Farra دی سلیگو/آسوشیتد پرس

معلوم نیست دقیقا چه زمانی و چگونه آقای هنگ و آقای Jo ملاقات کرد اما یک فرد آشنا با این موضوع گفت که آقای هنگ به تصویب رسید و به بهانه اینکه یک تاجر علاقه مند به سرمایه گذاری در کره شمالی.

آقای Jo ساخته شده گذشته خود را ظاهر در یک کوکتل رویداد را جشن می گیرند کره شمالی روز استقلال در سپتامبر سال 2018 است.

ایتالیایی سیاستمداران و اقتصاددانان آرد در مورد سفارت اتاق پذیرایی.دیوار اکثرا لخت, صرفه جویی واجب قاب پرتره از کیم جونگ سازمان ملل متحد را پدر و پدر بزرگ. میزبان در خدمت شراب “اما تنها یک جرعه در جام” یکی از مهمان به یاد می آورد. در یک نقطه و آقای Jo تحویل یک گوش خراش ضد آمریکا سخنرانی کند.

او همچنین برگزار جلو خود را در مورد بازگشت قریب الوقوع به پیونگ یانگ, برنامه ریزی شده برای پایان ماه نوامبر. او گفت که او امیدوار بود به یکی از آخرین سفر خود در ایتالیا به یاد می آورد آنتونیو Razzi سابق ایتالیایی سناتور که فعال است در کره شمالی مسائل و نظر آقای Jo یک دوست. آقای Razzi ساخته شده برنامه ای برای خداحافظی ناهار در اواخر ماه نوامبر.

سپس توسط آقای Jo رفته بود.

آقای Jo, راست, در آخرین حضور عمومی در ماه سپتامبر سال 2018 است.

آقای Jo, راست, در آخرین حضور عمومی در ماه سپتامبر سال 2018 است.

پس از جس راه می رفت از سفارت های رایگان چوسون راننده گرفت و زن و شوهر به یک خانه امن به گفته افراد آشنا با خود حرکت می کند و آقای هنگ مرتب به تحویل آنها به دولت های غربی به عنوان سیاسی پناهجویان.

اخبار آقای جو عیب بیرون درز هزاران مایل دور در کره جنوبی که در آن منابع اطلاعاتی آموخته شده از آن را از طریق کانال های خود را.

سپس گزارش آمده است که در قلب غم انگیز پیچ و تاب و آقای جو و همسرش فرار کرد بدون که کره شمالی گفته اند رنج می برد از نامعلومی اختلال روانی است. دختر سمت چپ شده بود پشت در سفارت و بازگشت به پیونگ یانگ.

که احساس خطر برخی از مقامات ایتالیایی, داده, کره شمالی, تاریخ, وحشیانه, مجازات در خانواده های مشکوک سیاسی شدند.

کره شمالی سفارت ترکیب در رم.

عکس: جوزپه LAMI/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

کره شمالی سفارت ترکیب در رم.

عکس: جوزپه LAMI/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

پس از ایتالیایی مقامات علنا نگرانی در مورد این موضوع در کره شمالی سفارت با ارسال نامه ای به آقای ناپولی ایتالیا نماینده مجلس می دانستند که آقای جو. این نامه گفت: defections بودند موجب شده توسط یک “خانواده نزاع” بین آقای جو و همسر خود را بیش از چگونه برای مراقبت از دختر خود بیماری است. پس از اختلاف شدید این جفت ارز راه می رفت از سفارت عمدا ترک پشت. او سپس به خواسته بازگشت به پیونگ یانگ با پدربزرگ و مادربزرگ او در این نامه است.

آقای Jo شد قابل دسترسی و رایگان چوسون کاهش یافته است به استادانه درست شده در این وضعیت.

کره شمالی ناظران می گویند ممکن است این جس عمد خود را ترک دختر پشت, با توجه به این تاریخچه از جداشدگان که ساخته اند یک تصمیم دشوار برای ترک عزیزان ،

دیگر ناظران می گویند که آنها بر این باورند آن را بیشتر احتمال دارد دختر را پشت سر گذاشته بود به عنوان بخشی از برخی از بدبختی. یک بار defections در راه هستند و نمی توان آنها را متوقف با توجه به خطرات این طرح خواهد بود کشف و هر کس درگیر اعدام شد. در یک سناریو ممکن است برخی از ناظران می گویند ممکن است تلاش کرده اند به ترک اما برای برخی از دلیل خود تمایلی مجبور پدر و مادر او را ترک کنید.

ایتالیا, وزارت امور خارجه ارائه شده اطلاعات بیشتری از دیگر نسبت به تایید این دختر به عقب فرستاده شد. کره شمالی سفارت در رم کاهش یافته است به نظر.

جعلی ربایی

مشکل اطراف آقای Jo دختر باعث روح جستجو در رایگان چوسون به گفته افراد آشنا با این گروه و تفکر است. بازگشت او به کره شمالی را متقاعد رایگان چوسون آن نیاز به انجام یک کار بهتر از حفاظت از جداشدگان’ خانواده.

برای یک پتانسیل استخراج از یک دیپلمات و خانواده اش در مادرید این گروه آمد تا با ایده ساخت آن را به نگاه مانند یک آدم ربایی به جای عیب آن مردم گفت. که فقط ممکن است صرفه جویی در خانواده مرد را از انتقام توسط کیم رژیم این گروه استدلال.

نتیجه این شد یک مقدار بزرگتر و ریسک عملیات از شغل ایتالیایی. ورود به سفارت مبدل به عنوان آدم ربایان را به مقدار یک حمله کره شمالی قلمرو.

در تیم آقای Ahn; کره ای فیلم آمریکایی دانشجویی و کره شمالی پناهنده زندگی می کردند که در لس آنجلس. همچنین در این گروه بودند حداقل پنج مرد در 20s خود حمل کره جنوبی گذرنامه با توجه به اسناد دادگاه.

کسانی که اسناد و مدارک و مصاحبه با اجرای قانون منابع گذاشته زنجیره ای از حوادث شروع چند ماه قبل از این عملیات پس از بررسی به یک هتل در نزدیکی سفارت برای دیده بانی کردن سایت قهوه ای fortresslike ساختمان پشت پیچک تحت پوشش دیوار.

کریستوفر Ahn در نظارت تصویری در مادرید و کره شمالی سفارت.

عکس: U. s. Department of Justice/آسوشیتد پرس

در فوریه 2019 آقای هنگ بازگشت و با نزدیک شدن به سفارت که در آن او شناسایی خود را به عنوان متی چائو یک شریک مدیریت از ساختگی صندوق سرمایه گذاری. آقای هنگ گفت: او می خواست به رها کردن یک هدیه ای برای یک سرمایه گذار علاقه مند به انجام کسب و کار در کره شمالی و می خواهم به صحبت می کنند به طوری Yun Suk تجاری وابسته—مرد او در نهایت می خواهم سعی کنید برای استخراج. مانند آقای جو در ایتالیا, Mr. تا به حال تبدیل شدن به سفارت دیپلمات ارشد در سال 2017 پس از آزمایش هسته ای کره شمالی منجر به اخراج سفیر قبلی.

آقای بنابراین به درب آمد که در آن دو مردان برگزار می شود یک مکالمه کوتاه. این معلوم نیست چه آنها بحث شده است.

دو هفته بعد آقای هنگ بازگشت و با نزدیک شدن به کره شمالی سفارت در حدود 5 p. m.

در این زمان اعضای رایگان چوسون ایستاده بودند از چشم تا جاده. آنها تا به حال اسکی ماسک و اسلحه به همراه چاقو و لوله های دستبند نوار مجرای یک نردبان تاشو و کیف.

فرد در درب شناخته شده آقای هنگ بود که با پوشیدن یک دست کت و شلوار سیاه و ادعا کرد که یک قرار ملاقات با آقای So. مرد او را دعوت به داخل سفارت دیوار به صبر در حالی که کارکنان برای جستجو Mr. ،

سمت چپ به تنهایی آقای هنگ باز بیرونی دروازه و نشانه برای همکاران خود را به عجله در به گفته محققان.

آنها عمل نظامی بهره وری با توجه به شهادت از هفت کارکنان سفارت اعضای داخل. Brandishing جعلی اسلحه آنها محدود مچ دست از کره شمالی قرار داده و کیسه های بیش از سر خود را.

یک سخنگوی رایگان چوسون گفت: مردان وارد سفارت مسالمت آمیز و آنها کیسه های قرار داده شده بر سر از کارکنان سفارت برای همه ایمنی از جمله چوسون است.

رایگان چوسون اعضای صحبت شد, کره ای, با کره جنوبی لهجه به کارکنان. شهروندان کره شمالی در حال تعلیم از سن جوان به نفرت و ترس جنوب. زمانی که آنها را دیدم اسلحه و شنیده کره جنوبی لهجه آنها به این نتیجه رسیدند آنها تحت حمله از یک دشمن بی رحم با توجه به شهادت آنها.

یکی رایگان چوسون عضو یک فرار از کره شمالی ایستاده بود روی صندلی و نقش برآب قاب پرتره از کیم جونگ سازمان ملل متحد را پدر و پدر بزرگ به زمین. در کره شمالی, پرتره احترام به نیمه مقدس و این امر می تواند یک جرم با مجازات مرگ برای بی حرمت آنها. یک ویدیو کوتاه منتشر شده بعد توسط رایگان چوسون را نشان می دهد یک مرد فوق العاده تصاویر.

در آن همه چیز داره چپ چپ. در حالی که این گروه اندک کارکنان در طبقه اول آنها از دست رفته یک زن در طبقه دوم—همسر مردی که تا به حال اجازه آقای هنگ در مقابل دروازه.

باور سفارت مورد حمله قرار گرفت او تا به حال مخفی در اتاق و سپس بیرون رفت در تراس و شروع به پریدن کرد.

او ضربه سر او که شروع به خونریزی و پای او زخمی شدند. او به آرامی از طریق سفارت دست و پا زدن تنیس و والیبال دادگاه خروج از طریق یک طرف ورودی به خیابان. او مورد ستایش قرار داد عبور رانندگان که سوار او را به یک درمانگاه پایین جاده که در آن یک آمبولانس نامیده می شد.

افسران پلیس پس از رسیدن به روی صحنه نمی تواند درک آنچه که او گفت. با استفاده از گوگل ترجمه آنها متوجه شدم او ادعا مزاحمان حمله کرد, کره شمالی, سفارت در این نزدیکی هست. او به آنها گفت که او فکر می کردند که کره جنوبی در مجموع جاسوس.

بیش از یک ساعت به تهاجم سه Spanish police رنگ مفت تکان دهنده رایگان چوسون گروه در داخل. از طریق آی فون تصویری و صدای آژیر روشن بود که افسران پلیس بودند در درب.

آقای هنگ پوشیدن یک “رهبر” پین برگردان به رهبری به درب جایی که او وانمود می شود یک دیپلمات کره شمالی. پستال پلیس در اسپانیا, او به آنها اطمینان داد همه چیز خوب بود. او نیز به آرامی به آنها یادآوری است که تحت دیپلماتیک کدهای پلیس باید به اطلاع آنها رسما اگر یک شهروند کره شمالی زخمی شده است. پلیس تصمیم گرفت به فشار این موضوع در درب, اما باقی مانده پارک شده در خارج از سفارت. آقای هنگ رفت و برگشت داخل.

رایگان چوسون جدا کرده آقای بنابراین ارشد کره شمالی, دیپلمات گرفته شده خود را با دستبند و حذف کیسه بیش از سر خود را.

اعضای توضیح داد که گروه خود را اختصاص داده شده بود به حقوق بشر و خواست آقای بنابراین به نقص, با توجه به افراد آشنا با رایگان چوسون حساب. همسر و فرزند خود را که او نیز زندگی می کردند در سفارت برگزار می شد به طور جداگانه از دیگر کارکنان در یک اتاق خواب. اگر آنها به سمت چپ در حال حاضر خانواده می تواند موجه می گویند که آنها ربوده شدند کاهش عواقب برای بستگان خود را به خانه رایگان چوسون اعضای او را مطمئن باشید.

کره شمالی سفارت در مادرید.

عکس: Bernat Armangue/آسوشیتد پرس

کره شمالی سفارت در مادرید.

عکس: Bernat Armangue/آسوشیتد پرس

ترس از ایمنی خود را بدون یک مسیر روشن برای پناهندگی آقای بنابراین حاضر با توجه به آن دسته از مردم آشنا است. این واقعیت است که پلیس کمین خارج کمک نمی کند.

او بعدها گفت: محققان اسپانیایی مردان سعی کردم به زور او را به نقص در برابر خود خواهد شد و تبدیل به یک “سفیر” جدید رایگان کره ای دولت که به جای جمهوری دموکراتیک خلق کره و یا به سادگی خود را رها کشور برای پناهندگی در غرب است.

یک ویدیو قطعه نوشته شده توسط وال استریت ژورنال نشان می دهد که آقای بنابراین لبخند و خنده به طور خلاصه در بحث با آقای هنگ. رایگان چوسون فیلم برداری بسیار سفارت تهاجم اما منتشر کرده است تنها چند قطعه.

آقای بنابراین و دیگر کارکنان سفارت محققان گفت که آنها به شدت مورد ضرب و شتم. آقای بنابراین تا به حال کبودی و زخم بر روی صورت خود, با توجه به یک فرد آشنا با تحقیقات.

به اشتراک گذاری افکار خود را

می توانید گروه هایی مانند رایگان چوسون کمک به پایین آوردن رژیم کره شمالی? پیوستن به مکالمه زیر.

رایگان چوسون تکذیب ضرب و شتم هر کسی. این گروه گفت که این زخم رنج می برد توسط کارکنان سفارت بودند خود وارد برای جلوگیری از سوء ظن همدستی با کره شمالی کرد.

کسی که جواب میده آی فون در کره شمالی سفارت در مادرید کاهش یافته است به نظر. آقای بنابراین نمی تواند نظر رسیده است.

وکیل آقای Hong Lee Wolosky گفت: در یک بیانیه نوشته شده است که عکاسی شواهد نشان می دهد رایگان چوسون اعضای دعوت شده بودند به سفارت. او گفت: کارکنان سفارت بعدها در مصاحبه های مقامات اسپانیایی در حضور ارشد کره شمالی مقامات, ساخت حساب های خود را “ذاتا غیر قابل اعتماد است.”

در نهایت آقای هنگ گروه داد تا در تلاش برای متقاعد کردن آقای So. چون او را دوباره و بازگشت او را به یک اتاق کنفرانس که در آن دیگر از کارکنان سفارت برگزار می شد.

رایگان چوسون اعضای غارت دفاتر مفید به دنبال هوش. آنها برداشت دو درایو قلم دو لپ تاپ و یک تلفن همراه و یک درایو سخت متصل به یک داخلی دوربین.

بیش از چهار ساعت گذشته بود پس از حمله آغاز شد. حداقل سه پلیس اتومبیل گشت زنی بودند ، هر گونه فرار خواهد باید پررنگ باشد.

آقای هنگ گروه یافت کلید برای سه سفارت خودروهای آئودی A8 یک مرسدس بنز Viano و تویوتا Rav4. آنها را از مقابل دروازه و گذشت در انتظار پلیس که در زمان آنها را برای کره شمالی دیپلمات و رو دور.

آقای هنگ ماندند تا اطمینان حاصل شود هیچ یک از متهم کردن پلیس. سپس او و یکی دیگر از اعضای گروه تضعیف بیش از یک پشت دیوار شتافت سراسر خالی بسیاری در پشت سفارت به نام Uber تحت نام مستعار Oswaldo مغلوب ساختن پیشی جستن.

روز بعد آقای هنگ بود در لیسبون ابتلا به یک پرواز به نیویورک است.

ناپدید شد

در ایالات متحده با توجه به اسناد دادگاه و افراد آشنا با حوادث آقای هنگ برنامه ریزی یک جلسه با دفتر تحقیقات فدرال که در آن او بیش از تبدیل به میله های USB و دیگر مواد از سفارت انتظار عوامل به نظر او به عنوان یک خبرچین کار در جهت منافع ملی.

آن را بسیار مهم بود قضاوت. اف بی آی تصمیم گرفت آن را بیش از حد خطرناک برای تعامل با یک گروه انجام چنین عملیات در خاک های خارجی. عوامل آشکار آقای هنگ هویت به اسپانیایی بررسی مقامات سفارت شکستن در و در نهایت فرستاده کامپیوتر سخت افزار مهندس هنگ تحویل داده بود بازگشت به اسپانیا است.

آدریان هنگ میکنه می خواستم پوستر.

عکس: U. s. Department of Justice

FBI کاهش یافته است به نظر.

با استفاده از این اطلاعات فیلم از دوربین های امنیتی و شهادت از کارکنان سفارت اسپانیایی مقامات pieced با هم حوادث و نمیفهمد نام دیگر رایگان چوسون اعضای تیم است. مقامات اسپانیایی به اتهام آقای هنگ و چهار نفر دیگر با طیف وسیعی از جرائم از جمله شکستن و ورود, حمله, گروگان گیری و سرقت و جعل.

در ایالات متحده مارشال خراب درب در لس آنجلس آپارتمان استفاده می شود توسط آقای هنگ.

او در حال حاضر رفته زیر زمین. FBI قبلا مطلع رایگان چوسون که آن را دریافت کرده بود معتبر هوش از یک تهدید مربوط به کره شمالی ترور در برابر زندگی آقای هنگ و دیگر اعضای گروه.

در داخل آپارتمان شد آقای Ahn بود که بلافاصله دستگیر شد. او با قرار وثیقه در ماه جولای در حالی که وکلای او آماده شدن برای استرداد دادگاه. وکلای او کاهش یافته است به نظر.

دیگران بزرگ باقی می ماند. یک پوستر منتشر شده در مارس 2019 برای آقای هنگ گفت: در گذشته رانندگی یک زن سفید 2017 KIA Soul با پلاک “سرسخت.”

او نبوده است دیده می شود پس از.

مربوط به خواندن

  • ناراضی با کره جنوبی موضع در شمال جداشدگان استفاده از انتخابات به فشار یک خط سخت تر
  • دیپلمات های ایالات متحده کمک 13 کره شمالی فراری برگزار شد در ویتنام رسیدن به ایمنی
  • رهبر کره شمالی هشدار از سلاح جدید سیگنال های سخت تر تقلا برای مذاکرات

نوشتن به Bradley امید در [email protected] جان لیون در [email protected] و Alastair گیل در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im