در داخل یک Covid-19 بیمارستان در هند, پزشکان هیچ پایانی در چشم: رویترز

دانمارکی صدیقی و زيبا صدیقی

دهلی نو: آن را به سختی ظهر روز پنج شنبه زمانی که فلز درب سردخانه در یک بیمارستان در جنوب دهلی نو چرخش باز و کارکنان در coveralls نورد از یک برانکارد. عزاداری بستگان نگاه, به عنوان یک بدن کیسه لود شد به یک آمبولانس و بردند به یک گورستان.

آن بود در عین حال یکی دیگر مصدوم از coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 4500 نفر و آلوده بیش از 150 ، 000 در سراسر هند است. در حالی که نرخ ابتلا به عفونت از ویروس شروع به سقوط در بسیاری از کشورها در هند آنها هنوز در حال رشد به شدت و اپیدیولوژی هشدار اوج هنوز در راه اند.

نگرانی های رو به افزایش در مورد چگونگی این کشور 1.3 میلیارد, با یکی از ترین در جهان سبب شیوع, بهداشت و درمان, سیستم رسیدگی خواهد شد افزایش تقریبا 6,000 عفونت های جدید در حال شناسایی روزانه در این هفته است.

در روز پنج شنبه مهر داده شد دسترسی منحصر به فرد در داخل مکس Super Speciality Hospital – در حال حاضر بزرگترین چنین خصوصی COVID-19 درمان سایت در دهلی نو – که در آن برخی از 200 نفر در حال درمان برای این بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

در حالی که هند در حال کاهش بیش از دو ماه در سراسر کشور مستند که با هدف reining در گسترش این بیماری نبرد در برابر ویروس با شدت گرفتن در آن تیره و تار سیستم بیمارستان.

“ما در حال گرفتن بیشتر و بیشتر مردم روزانه هر دو در تعداد و شدت بیماری گفت:” آرون دیوان مدیر بیمارستان بخش مراقبت ويژه. “ما در حال دیدن نیست هر پایان است.”

در اطراف او وهم آور آرامش در بیمارستان شکسته شد تنها صدای ماشین ها بوق بزند و بیماران سرفه – بسیاری از آنها از هم جدا شدند تنها با پرده سفید. کارکنان در سنگین دنده محافظ اطراف حرکت آرام صحبت کردن در مورموری.

تا چند ماه پیش گریه نوزادان اغلب پر کردن این بخش از بیمارستان بود که به معنای برای مراقبت از نوزادان. اما با تعداد موارد افزایش حداکثر تعیین شده کل ساختمان برای COVID-19 بيمار.

در حال حاضر پوستر از وینی پیف و دیگر شخصیت های کارتونی به معنای آرام کردن کودکان پرتو را بر بیماران تلاش برای ضرب و شتم یک ویروس مرگبار است.

این اولین بار است که در 35 سال-حرفه ای است که دیوان در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر از این مقیاس او گفت و در حالی که هر روز شده است به عنوان مبارزه او ترس بدترین هنوز به آمده است.

“نیروی انسانی خواهد بود که بزرگترین چالش است. ما به حد” او گفت:, و اضافه کرد حتی به عنوان تلفات افزایش می یابد, لیست انتظار بیماران در حال رشد سریع است.

اما پیروزی های کوچک است که نگه داشتن کارکنان رفتن. برای Steena یک دکتر کار در ICU که فقط به نام یک لحظه چنین بود که 70 سال در آورده وخیم, وضعیت بازیافت در هفته های اخیر.

“پس از هفت یا هشت روز او گرفته ونتیلاتور و آزمایش منفی,” او گفت:, صدایی, امیدوار, قبل از اینکه به سرعت تبدیل به حضور دیگری بیمار

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>