کوپل تگزاس

شلوغ ترین P. O. box در شمال تگزاس ممکن است در یک یکنواخت و خسته کننده بژ راهرو در اداره پست از این حومه دالاس. جعبه 2075 نیست و پر شده با مواد غذایی کوپن و یا کارت اعتباری تبلیغات. آن را پر از نامه ها عمدتا دست نوشته و مهر باطله تمبر پست از زندان های سراسر کشور خطاب به چه ممکن است غیر معمول ترین آژانس کارآگاهی در امریکا است.

این آژانس ندارد با یک شیشه مات پنجره. و نه کارآگاه snoop در خیانت همسران یا سکون بدهکاران. نامه هایی که شمع از زندانیان و یا اعضای خانواده خود را شفاعت برای کمک در تغییر محکومیت های کیفری. همه می گویند آنها به ناحق زندانی شده است.

مردی که خالی جعبه کریستوفر اسکات. پهن شانه و بشکه-chested او لباس شارپ, مذاکرات در ریگ لهجه محلی جنوب دالاس محله او در و با لبخند روشن نکنید.

تحت شرایط عادی او احتمالا نمی دانید استیون فیلیپس و آنها به احتمال زیاد نمی تواند بهترین دوستان و یا همکاران در یک آژانس کارآگاهی. آنها از پس زمینه های مختلف و نسل های مختلف. در حالی که آقای اسکات پیمایش خیابان های شهری به عنوان یک جوان آقای فیلیپس در رشد کشور در رشته کوه اوزارک و لگدمال به آن را اثبات کند. او طول می کشد کمد لباس خود را و بسیاری چیزهای دیگر کمتر به طور جدی از آقای اسکات. یک عمر fistfights هزینه کرده است آقای فیلیپس چند دندان, اما او ترک ها جوک و لبخند انرژی و اغلب. آقای فیلیپس است که به عنوان آشکار است از او نمک و فلفل کلش, اما از آن است که آقای اسکات که پدربزرگ.

در عین حال برای همه آنها تفاوت این دو مرد – یکی سفید و یکی سیاه آمریکا را جعلی از یک باند مشترک در اطراف یک هدف مشترک: تلاش برای بدست آوردن مردم در خارج از زندان که هرگز نباید وجود داشته اند در وهله اول. خود را دالاس غیر انتفاعی مستقر در خانه از امید تازه ای نیز مبارزات انتخاباتی برای عدالت کیفری با اصلاحات و افزایش آگاهی عمومی در مورد چگونگی سیستم اغلب با شکست مواجه شد.

اما از آن است که وسوسه انگیزی چشم انداز کشف اطلاعات جدید است که ممکن است فقط ممکن است در رابطه سایر مردان است که درایوهای آقای اسکات و آقای فیلیپس ترین. آنها صرف روز خود را به ملاقات با مشتریان در زندان ردیابی کردن و مصاحبه با اعضای خانواده و دوستان و بالقوه شاهدان عینی است. آنها ملاقات با دادستان و فعالان و وکلا و کارشناسان.

وجود دارد بسیاری از انتظار بیش از حد. در انتظار احکام دادگاه برای وکلای منطقه برای پاسخ دادن به زندانیان برای نوشتن. و در بسیاری از, شکست, این که نمی, کرک, اما, چقدر شما می خواهید آنها را به.

محکومیت های کیفری هستند هدفمند دشوار است برای سرنگونی و مشکل به خصوص زمانی که هیچ شواهد DNA در حال حاضر به یک قاضی. رویه موانع فقط به بازگشایی یک مورد تقریبا بی پایان هستند. “این سخت تر در حال حاضر به کسی تبرئه از همیشه مرد می گوید:” آقای اسکات.

او باید بدانید. باید به عنوان شریک زندگی خود را.

دلیل آقای اسکات و آقای فیلیپس انجام این کار ساده است: دو مرد را صرف یک ترکیب 37 سال زندان برای جرمی که مرتکب نشده جنایاتی که آنها در نهایت تبرئه. به همین دلیل آنها خواندن هر نامه ای را دریافت خواهید کرد. آنها می دانند که دیگران وجود دارد مانند آنها را پشت میله های زندان. دیگران از جان گذشته برای کسی که برای اثبات بی گناهی خود.

“ما نمی تواند شروع به بررسی تمام موارد ما فرستاده شده به صندوق پستی مرد می گوید:” آقای فیلیپس. “بنابراین چه چیزی است که ما انجام دهید ؟ ما در معامله کالا از امید. را ترک نمی کند. متوقف نمی شود. نگه داشتن امید زنده است.”

“نه بیش از حد می ترسم”

آن را سرد و مرطوب اکتبر روز در دالاس – 10 سال, به روز از آقای اسکات شد ، او همان بزرگ ساخت به عنوان زمانی که او در سمت چپ و او را به شدت به عنوان او قبل از او رفت. اما خود را منظمی کمرنگ ریش بهمراه رگه های خاکستری و سفید است.

“ما ستم بود,” او می گوید. “اگر شما نمی خواهید برای دیدن این اتفاق می افتد به بسیاری از افراد دیگر وجود دارد چیزهایی که ما می تواند انجام دهد چرا که ما شده ایم بخشی از سیستم که قبل از.”

ان هرمس/کارکنان

کریستوفر اسکات shuffles از طریق ایمیل در یک دفتر پست در کپپلل, Texas. او دالاس غیر انتفاعی مستقر در خانه از امید تازه ای می خواند هر نامه ای از زندانیان و اعضای خانواده که درخواست برای کمک با خود موارد است.

مطرح شده توسط یک مادر تنها و جوانترین نه خواهر و برادر آقای اسکات آموخته مسئولیت در اوایل. او اولین شغل خود را در سن 17 سالگی در یک برگر مشترک. در عرض چند سال او یک مدیر تولید در یک فروشگاه مواد غذایی افزایش دو بچه و رانندگی لکسوس.

یکی آوریل شب در سال 1997 او در اطراف محله خود را با یک دوست کلود سیمونز. در راه خود را به خانه او متوجه سنگین پلیس با حضور در منطقه و یک هلیکوپتر پرواز سربار. آشنا عصبانیت در رخنه کرد. ساعت بعد آقای اسکات و آقای سیمونز دستگیر شدند همراه با ده ها تن از دیگر آفریقایی مردانی که مناسب توصیف دو مظنون در نزدیکی یک قتل.

او دستبند به دست گرفته و به یک ایستگاه پلیس در مرکز شهر اما او می دانست که او هیچ کار اشتباهی نکرده بودم. “بنابراین من می ترسم اما من خیلی می ترسم” او به یاد می آورد. “در سر من من فکر قانون و سیستم قضایی در حال رفتن به آن را دریافت کنید با هم و آن را کشف کردن.”

در عوض او را شناسایی همسر مقتول به عنوان یکی از مهاجمان. او تا به حال شده است تجاوز جنسی و شوهرش کشته در حمله به خانه.

هیچ شواهد فیزیکی مرتبط با او را به جرم و جنایت و شهادت او بسیار مهم بود که در محکوم آقای اسکات در یک دادگاه که تنها چهار ساعت به طول انجامید. سفید منصفه او را محکوم به زندگی در زندان است. (آقای سیمونز بود سعی کردم به طور جداگانه و به اعدام محکوم شده برای همان جرم است.) آقای اسکات بود 27 سال وزن فقط 130 پوند و به رهبری بود به Coffield بدنام زندان ایالتی.

جمله زندگی

روال کلیدی است برای زنده ماندن و پیدا کردن هدف در زندان و او به زودی خود را در بر داشت. او زحمت کشیده در زندان زمینه و مشغول به کار در حیاط قرار دادن در 100 پوند عضله. او خواندن سه کتاب در هفته از جمله قانون tomes به دنبال راه هایی برای اثبات بی گناهی خود. او در مقایسه با یادداشت ها و رد و بدل راهنمایی با بچه های دیگر در Coffield پر کردن بی گناهی ادعا در دادگاه.

خود شکستن آمد هنگامی که یک گروه از دانشجویان حقوق در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون کشف کردند که دو مرد دیگر که یکی از آنها در زندان برای سرقت تشدید کرده بود مرتکب قتل که آقای اسکات مجرم شناخته شده بود. زندانی اعتراف کرد و در سال 2009 همدست او دستگیر شد در هوستون.

پس از آقای اسکات گذشت شش ساعت دروغ سنج تست او تبرئه; آقای سیمونز نیز تبرئه. این دو نفر آورده بودند قبل از یک قاضی در دالاس و اعلام کرد بی گناه است.

“من نمی تواند انجام دهد جز تکان دادن سر من” آقای اسکات می گوید. “گفتم شخص از من پرسید برای این 13 سال پیش و آنها نمی دهد آن را به من.’

“اما من خوشحال بود. من می دانستم که من که قرار بود رایگان. بیش از آن بود.”

زمانی که آقای اسکات از آقای فیلیپس در انتظار او بود. او در دادگاه برای exoneration شنوایی. پس از آن او خود را معرفی کرد و گفت او را به تماس اگر او تا به حال نیاز به هر چیزی. آقای اسکات با احتیاط در اول با همه چیز او شده است می خواهم از طریق او می گوید: او نمی اعتماد مردم سفید – اما پس از چند روز زندگی با او تماس بگیرید.

آقای فیلیپس به او اجازه اقامت در یک آپارتمان متعلق به او وام او مقداری پول و حتی او را خریداری یک ماشین ارزان.

حمایت و سرسختی

یک سال بعد پس از رفتن به جلسات منظم با دیگر exonerees آقای اسکات راه اندازی خانه های امید تازه ای با استفاده از برخی از خود را جبران پول از دولت است. (تگزاس جوایز exonerees 80.000 دلار برای هر سال آنها به اشتباه زندانی و همچنین ماهانه پرداخت سالیانه اگر آنها واجد شرایط.) جبران که همراه با برخی از کمک های مالی و پرداخت به آقای اسکات برای صحبت کردن درگیری های صندوق ، از او پرسید: آقای فیلیپس و جانی لیندزی دیگر exoneree به موسسان.

آقای لیندزی درگذشت در سال 2018 اما امروز هشت کارکنان – ترکیبی از پرداخت کارکنان از جمله یک وکیل و داوطلبان – نگه داشتن این سازمان در حال اجرا است. با هم آنها ساخته شده است یک سازمان است که مورد احترام هر دو برای آن کار وکالت و سرسختی در بررسی سرد موارد توسط دیگران که سهم عمده ای در عدالت کیفری جنبش اصلاحات در تگزاس است.

“رفته اند از طریق آنچه که او را از طریق رفت و هنوز هم قادر به بیرون می آیند و می گویند:” من قصد دارم برای کمک به شخص دیگری که ممکن است در وضعیت من در,’ قابل تحسین است می گوید:” سینتیا Garza سر از Dallas County, دادستان منطقه اعتقاد یکپارچگی واحد. اولین مورد پس از پیوستن به واحد آقای اسکات exoneration. او و آقای فیلیپس, او می گوید: “باید دیدگاه های مختلف است که آنها را به این موارد است.”

هر دو را در خود استعداد و تجارب خود را به این شرکت. آقای اسکات است که رئیس جمهور به صورت عمومی و نیروی محرکه ، اما آقای فیلیپس که دارای یک مرکز با قانون و می داند که چگونه به آماده سازی یک حکم. او honed حقوقی مهارت در همان محل آقای اسکات من Coffield زندان قانون کتابخانه. و مانند آقای اسکات سقط جنین از عدالت در زمان او وجود دارد.

ان هرمس/کارکنان

Exonerees کریستوفر اسکات و استیون فیلیپس برگزار شد در تگزاس Coffield زندان است. هر دو مردان خواندن قانون های درسی در حالی که زندانی به دنبال راه هایی برای اثبات بی گناهی خود را.

او مشغول به کار بود به عنوان یک طاق در دالاس در سال 1982 هنگامی که یک زن گزارش داد یک مرد مسلح شکسته بود به آپارتمان او و تجاوز به او, یکی از یک رشته از جنس جنایات در این منطقه است. او بعد از شناسایی آقای فیلیپس به عنوان ضارب به عنوان دیگر قربانیان.

او تا به حال یک بهانه برای آن روز و در آنجا بود هیچ شواهد فیزیکی مقید به او حمله. اما او به جرم تجاوز به عنف و سرقت در دو جداگانه محاکمه و محکوم به همزمان 30 سال حبس محکوم کرده است.

قانون کتابخانه خواندن

مانند آقای اسکات آقای فیلیپس فرستاده شد برای اولین بار به Coffield. به عنوان یک نوجوان در آرکانزاس قبل از او داوطلب خدمت سربازی در ارتش ایالات متحده خدمت کرده است و در آلمان او آموخته بود به جعبه و چپ خود را jab-قلاب راست دسته کوچک موسیقی جاز کمک به محافظت از او را در داروینی دیوارهای زندان. او ساخته شده از زندان های بسکتبال و سافت بال. اما بیشتر او آمار کتاب ها در قانون کتابخانه پر کردن تمام پست-محکومیت حرکات او می تواند فایده ای نداشت.

او در مورد ظاهر نا امید کننده است. او هر روز در دعا درخواست از خدا برای کمک به او نشان می دهد که او بی گناه بود. سال بعد نماز خود را تغییر داد. اگر خدا می خواست او را تبرئه خدا بود که رفتن به آن را انجام دهد. آقای فیلیپس هل ماشین تحریر خود را در زیر تختخواب سفری و حل و فصل هرگز به فایل دیگر در حال حرکت است.

پس از آن همه چیز تغییر کرده است.

در سال 2006 پروژه بی گناهی در نیویورک در زمان مورد او و امن شواهدی وجود دارد که اثبات بی گناهی خود را. دالاس کانتی دادستان منطقه مرتبط DNA از صحنه جرم به یک جانی که تا به حال در زندان درگذشت در سال 1998 پس از محکوم 16 دیگر تجاوزات جنسی و جرایم مرتبط و پاک آقای فیلیپس از همه اتهامات عنوان شده علیه. در اکتبر. 1, 2008, او یک مرد آزاد دوباره.

“ایمان من انجام تمام راه را تا زمانی که علم در زمان بیش از,” او می گوید.

تحول DNA

علم او فکر می کند – تست DNA خاص – تبدیل کرده عدالت کیفری در ایالات متحده است. آن را “کمی اختلاف نظر او با آقای اسکات که هنوز بنادر یک بی اعتمادی عمیق از سیستم.

“من می گویند که این سیستم بهتر است در حال حاضر از آن بود 20 یا 25 سال پیش” آقای فیلیپس می گوید. “کامل نیست اما علم در حال بهبود است و این علم است که برگزاری [مردم] به حداقل سعی کنید برای یک سیستم کامل.”

در واقع DNA علم شده است محوری در انفجار طولانی-برگزار اسطوره است که غیر قانونی و محکومیت نادر است. مرد اول به تبرئه توسط شواهد DNA بود Gary Tauk در سال 1989. از آن زمان به بعد بیش از 2500 نفر بوده است تبرئه و در آنچه شناخته شده به عنوان بی گناهی جنبش است.

هنوز هم برای هر نسخه از یک اشتباه زندانی فرد بسیاری از دیگران ممکن است باقی می ماند پشت میله های زندان به دلیل وجود شواهد کافی برای متقاعد کردن مقامات به بازگشایی پرونده آنها کارشناسان می گویند. “در آن طول می کشد مقدار زیادی از شواهد قانونی کار می کنند و فقط ساده شانس می شود قادر به تبرئه کسی که می گوید:” کیت Findley استادیار در دانشگاه ویسکانسین دانشکده حقوق و بنیانگذاران ویسکانسین پروژه بی گناهی.

جیم ماهانی/اخبار صبح دالاس/AP/فایل

James Lee دارد (مرکز) جشن خود را exoneration خارج دالاس دادگاه مارس 29, 2008 با جف بلکبرن تگزاس پروژه بی گناهی (سمت چپ) و دستیار مدافع میشل مور. آقای Woodard یکی از حدود 2500 افرادی که تبرئه شده است در ایالات متحده از سال 1989 است.

او و دیگر کارشناسان حقوقی بر این باورند که سیستم عدالت تکیه بر DNA – علم که املای نجات برای آقای فیلیپس و راه اندازی بی گناهی جنبش – در حال حاضر تبدیل به یک نقص. آزمایش DNA ارائه ironclad اثبات بی گناهی. اما در اکثر موارد لازم نیست که هر گونه شواهد بیولوژیکی برای تست و ironclad اثبات تبدیل شده است تقریبا اجباری است.

زمانی که آقای فیلیپس به ارمغان می آورد یک مورد به یک منطقه وکیل او می گوید: اولین سوال این است که معمولا “وجود دارد DNA؟” “اگر وجود دارد نمی DNA و فقط [می گویند] برخی از سوال از تفاهم درگیر آنها ممکن نیست [باز] که مورد,” او می گوید.

یک سلسله مراتب از بی گناهی در حال حاضر وجود دارد می گوید: Daniel Medwed یک استاد در دانشگاه دانشکده حقوق در بوستون. “از آن ساخته شده آن را سخت تر برای غلبه در غیر DNA موارد است.”

غایب DNA آقای فیلیپس و آقای اسکات نیاز به کشف دیگر شواهد فیزیکی که نادیده گرفته شده و یا غیرقانونی سرکوب است که می تواند به تغییر تصمیم هیئت داوران است. آنها نیاز به زیرخاک در اوردن جدید شاهدان عینی و یا بهتر رتبهدهی نشده است یک اعتراف از مظنونین دیگر. حتی پس از آن ادعای “بی گناهی واقعی” – استاندارد حقوقی برای exoneration در تگزاس باید به تایید شده برای اولین بار توسط یک دادگاه قاضی دادگاه و سپس توسط تگزاس دادگاه کیفری و تجدید نظر.

“تگزاس بسیار چالش برانگیز است در این زمینه, اما آن را نیز یک برکت و رحمت می گوید:” خانم Garza. شما “آب نمی کردن چه واقعی بی گناهی معنی. شما نمی توانید از دست [exonerations] مانند آب نبات.”

“نوار بسیار بالا”

در حالی که وجود دارد به احتمال زیاد تعداد زیادی از مردم بی گناه در زندان است که می تواند به پیدا کردن شواهد کافی برای اثبات آن در دادگاه نیز وجود دارد بسیاری از مردم را بیهوده و بیمعنی پست-محکومیت تجدید نظر. در این منطقه که Coffield داده است آقای اسکات یک حس ششم است که باور.

“در زندان شما به طور خودکار تبدیل به یک محقق,” او می گوید. “در یک 5,000-مرد واحد من شنیده ام داستان های مختلف هر روز. بنابراین من چیزی بود [به] آن را شکستن و ایجاد حس از آنچه که من فکر می کنم آنها به من گفتن.”

حتی قوی موارد وقت گیر و خسته کننده است. خانه امید تازه ای در حال کار بر روی یک نیم دوجین موارد در هر زمان یکی است اما در نه سال آن را تنها نزدیک به تبرئه چند مشتریان. یکی از آنها حداکثر Soffar خدمت 35 سال در انتظار اعدام برای قتل محکومیت تا حد زیادی بر اساس یک سوال برانگیز بازجویی پلیس. او از سرطان سه روز قبل از یک جلسه که کارآگاهان معتقدند می تواند پاک نام خود را.

در یک مورد دیگر محققان به دنبال یک مرد که اعتراف به ارتکاب سرقت که برای مشتری خود اشعیا تپه مجرم شناخته شده بود اما مرد حاضر به اداي شهادت به طور رسمی. آقای هیل منتشر شد در آزادی مشروط در سال 2016 پس از 40 سال در زندان است. آقای فیلیپس مطمئن شوید که از بی گناهی خود را, اما می داند که یک exoneration و جبران پولی که آقای هیل از جان گذشته است برای این است که دور از دسترس است. “نوار بالا است. شما باید شواهد را به نفع خود به عقب بر گردیم در دادگاه. … او در دسترس نیست که بار و که فقط مایه تاسف است,” او می گوید.

با توجه به تمام مشکلات ترکیبی از زندان-حیاط فراست و تحقیقی شن که آقای اسکات و آقای فیلیپس را به یک مورد می تواند یک مزیت به وکلا کار بر روی پتانسیل exonerations.

“در نهایت [exonerations] پایین آمده به خوبی وکلا انجام کار خوب می گوید:” مایک افزار مدیر اجرایی پروژه بی گناهی از تگزاس. “اما من فکر می کنم چه خوب وکلا انجام کار خوب نیاز است که گاهی اوقات خام ابزار و اطلاعات خام به کار با, و من فکر می کنم گاهی اوقات exonerees کمک می کند با کسانی که خام ابزار و اطلاعات خام.”

تغییر سیستم

کار برای خانه امید تازه ای به معنی به دنبال بیش از exonerations. این همچنین به معنای تلاش برای جلوگیری از محکومیت غیر قانونی در وهله اول.

در آن روز بارانی در ماه اکتبر گذشته آقای اسکات درایو برای دوستی-غرب کلیسای باپتیست در جنوب دالاس برای پیوستن به یک پانل بحث و گفتگو در مسائل آفریقایی مردان است. مخاطبان کوچک نشسته در مقابل pews از کاورنو کلیسا تبریک دوستان و تکان دادن باران خیس چتر.

آن را تنها چند هفته پس از سابق دالاس افسر پلیس کهربا Guyger محکوم شد قتل Botham Jean یک جوان سیاه پوست در حالی که وظیفه خاموش و اولین سوال شاید جای تعجب نیست که در مورد خشونت پلیس و انصاف از سیستم عدالت کیفری. Daryl واشنگتن برجسته محلی وکیل که به نمایندگی از ژان خانواده, مذاکرات در مورد اهمیت مربوط به جامعه سیاه پوستان در تمام جنبه های اجرای قانون و سیستم دادگاه. بدون پنج سیاه منصفه او می گوید: خانم Guyger را راه می رفت.

آقای اسکات میدارد تا خود را نشانه. “من تا به حال همه سفید داوران دادستان و وکیل مدافع” او می گوید مخاطب. “ما باید به رای دادن برای تغییر. ما رو به حق مردم در دفتر” به عنوان قضات و دادستان.

خانه امید تازه ای کارکنان به ندرت همه با یکدیگر دیدار به جای کار کردن از خانه خود و یا دفاتر. این انعطاف پذیری برگ زمان برای تعهدات شخصی که برای افرادی که سال ها صرف قفل شده دور از خانواده های خود بسیار مهم است.

روز بعد آقای اسکات میدارد تا نوه اش از مدرسه او را به یک آرایشگر فروشگاه هفتگی خود کوتاه کردن مو. در زندان او از دست رفته بیشتر از دو پسر خود را’ سال های مدرسه و او در حال حاضر فرسوده بود پدربزرگ. 6 ساله بود که تکان خاموش در ماشین می افتد خواب در باربر صندلی بنابراین آقای اسکات نگه می دارد و سر خود را در حالی که صحبت کردن در ورزش با اتاق. “هر جمعه من نگه داشتن سر خود را,” او می گوید: خندان.

آن را بیش از نوه اش سر که او را نگه داشتن. او را نگه داشتن امید از هر کسی که می فرستد نامه ای به P. O. Box 2075.

او را به نزدیک شدن با یک مورد. خانه امید تازه ای به همکاری با پروژه بی گناهی از تگزاس به تلاش برای تبرئه لسلی دیویس یک مرد که در خدمت 28 سال زندان برای سرقت تشدید. اعتقاد خود را استوار بود تا حد زیادی خاموش شهادت از دالاس افسر پلیس گفت که او می خواهم eavesdropped آقای دیویس اعتراف به جرم و جنایت در حالی که پنهان در برخی از بوته ها.

برخی دیگر از دالاس ماموران به شهادت مشابه در اطراف آن زمان در اوایل و اواسط-90s درآمد نام مستعار “Bushmen” با برخی از شهرستان دادستان و آن را بعد از آن آمد به نور است که چند تن از آنها شده بود نظم داخلی برای عدم صداقت است.

“این چیزی است که باید فاش شده اند و به دفاع بود و نه می گوید:” آقای افزار از بی گناهی پروژه تگزاس است.

آقای دیویس از زندان آزاد شد آزادی مشروط چند ماه پیش اما او هنوز در تلاش برای پاک کردن نام خود را. “این را می گوید:” آقای اسکات. “ما فقط نیاز به کمی اطلاعات بیشتر.”

تا آن زمان آقای دیویس باید صبر کنید و صبر کنید. این چیزی است که exonerees می دانیم که تنها بیش از حد خوب است که احساس بودن گیر به سرقت رفته زندگی محو دور.

“من می توانم که می گوید:” آقای فیلیپس. “و من می خواهم برای کمک به آنها را اگر من می توانم.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو