التهاب

مسیر معمول برای تقریبا همه صدمات و بیماری های التهاب است. می توان آن را کنترل کرد ؟ و اگر چنین است باید آن را ؟

التهاب است و چه زمانی اتفاق می افتد که بافت های مجروح شدند. بافت آسیب می شکند عروق خونی و فیبرهای کلاژن. خون و مایع از فضای خارج سلولی شده و به منطقه آسیب و تورم رخ می دهد. سلول های که در آن بافت ها و در خون و سپس انتشار عوامل فعال زیستی. این عوامل تماس در بدن تعمیر سیستم ها از جمله سلول های بنیادی شروع به تعمیر. این توالی— از بین بردن بافت مرده به تولید جدید ترمیم بافت تعریف شده است به عنوان شفا.

بافت ها مانند استخوان و (احتمالا) بافت مغز را می توان به حالت عادی بازگرداند. بافت های دیگر فرم اسکار برای اولین بار قبل از یک درجه ای از بازسازی به سمت عادی رخ می دهد. این فرایند می تواند به تسریع و یا تاخیر. بیمارانی که راه رفتن در اطراف خود به تعمیر زانو بیش از حد و خیلی زود به عنوان مثال دیگر زمان بهبودی با توجه به تورم افزایش یافته است.

بسیاری از تحقیقات ما و بسیاری دیگر از مراکز تمرکز بر تسریع ترمیم بافت اول با کاهش تورم همراه با التهاب است. یخ ارتفاع و بافت نرم ماساژ بکار گرفته شده است برای قرن ها برای این منظور است. امروز ما در حال استفاده از و بررسی تزریق فاکتورهای رشد: قوی ضد التهاب است که استخدام های اضافی در سلول های بنیادی به محل آسیب است. توانایی خود را برای کاهش تورم مفاصل و بافت است که گاهی اوقات چشمگیر است.

التهاب نیز می تواند اتفاق می افتد با توجه به مواد شیمیایی یا بیولوژیک محرک. در اینجا یک مثال: هنگامی که بدن به رسمیت می شناسد برخی از انواع سلول های سرطانی, پاسخ التهابی سلول های سیستم ایمنی بدن انتشار رادیکال های آزاد و یا رایگان مولکول های اکسیژن است که از بین بردن سلول های غیر طبیعی. این پاسخ احتمالا رخ می دهد هزاران نفر (یا حتی میلیون ها نفر) از زمان هر روز به عنوان غیر طبیعی سلول ها به طور مداوم ایجاد شده و بدن از بین می برد و آنها را قبل از آنها تبدیل به یک مشکل. این است که در آن ما شروع به تعجب می کنم اگر ما واقعا باید داروهای ضد التهابی بار در برابر رادیکال های آزاد از سرکوب ویتامین ها و/یا استفاده از آنتی اکسیدان کرم های پوست. کاهش پاسخ های محافظ است که ما را زنده نگه می دارد ممکن است خطر defanging ما دفاع طبیعی.

التهاب اعتقاد بر این است علت اصلی بیماری های قلبی عروقی. رژیم غذایی غنی از گوشت قرمز و چربی های حیوانی نشان داده شده است برای ترویج کشتی دیوار بیماری در شریان هایی که خون را به قلب ما عضلات. این التهاب نه تنها خسارت عضلانی دیواره عروق; از آن باز می شود تا ترک که مجوز پلاک یا لخته به فرم در دیواره رگ. این لخته های باریک شریان—کاهش جریان خون و افزایش فشار خون. و آنها گاهی اوقات قطع منجر به حملات قلبی و سکته مغزی است. در این مورد به نظر می رسد که کاهش التهاب باید خوب—اما بهترین ابزار برای این کار در درجه اول رژیم غذایی و ورزش است. واضح است که عوامل رشد و سلول های بنیادی attractants ما برای استفاده از ورزش های مربوط به آسیب های بافت نرم می تواند نقش مهمی در مقابله با بیماری های قلبی عروقی زمانی که ما کشف چگونه به کار با آنها در این سخت-به-دسترسی اندام.

التهاب نیز به این باور اولیه در آمر آلزایمر و دیگر اشکال زوال عقل است. در اینجا ارتباط هستند کمتر روشن و حالت عمل پیچیده تر است. اما همانطور که در بیماری های قلبی عروقی و کاهش رسوب پلاک در رگ های خونی ممکن است نقش مهمی بازی کند.

بنابراین التهاب می تواند یک دوست و دشمن. مانند ضرب المثلی ماهی (یا مهمان) آن خوش است برای چند روز اما بدبو اگر آن میله در اطراف بیش از حد طولانی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو