نابرابری چیزی که واقعی است. برابری فقط داستان…

وضعیت اسفبار مهاجران که برخی از توصیف به عنوان بزرگترین بحران انسانی این کشور دیده می شود پس از پارتیشن — مردم راه رفتن در امتداد بزرگراه, زنان زایمان در خطوط راه آهن و بسیاری از آنها را گرسنه و سرگردان — بسیاری از ما تقاضاهای مصرانه برای برابری.

ما مطمئنا به عقب گرفته شده توسط این مقیاس از درد و رنج ساخته شده است که زندگی خود را غیر قابل اجتناب تصویر در تلفن های همراه ما و مجموعه های تلویزیونی, اما ما واقعا نگران فرد مهاجر کارگر رفاه است که روزانه یک امر همیشه مربوط به یک بیماری همه گیر و یا یک رویداد فوق العاده?

چنین نابخشودنی تراژدی که هستند اتفاق می افتند قبل از چشم ما روزانه تکرار به من که در انتظار یک جامعه خوابانده شده در ريشه تفاوت به عادلانه احمقانه است. برابری یک مفهوم بیگانه که اجداد آن نیست آموزش این جامعه است.

مهم نیست اگر آن را یک خانه و یا یک شرکت, یک روستا و یا یک شهر, یک مرد و یا یک زن و یک فرد تحصیل کرده یا بی سواد غنی یا فقیر مهاجر یا محلی وجود نابرابری: اقتصادی, اجتماعی و سیاسی است.

نه در هر زمان در تاریخ معاصر و یا حتی قبل از آن برای این موضوع باید همه مردم برابر شده است. و نه در هر زمان در آینده قابل پیش بینی و یا در سال فراتر از آن ما خواهد بود.

فقط در سیستم سیاسی قبل از سال 1947 دموکراسی طراحی شده است که برای درمان همه به طور مساوی. ممکن است تصور شده است که راه اما آن طراحی شده است برای ایجاد برخی از برابر بیشتر از دیگران است. و میلیون ها نفر از رسانه های اجتماعی پست وجود ندارد بسیاری از کسانی که در واقع نمی خواهید به تغییر این. نه دادخواست قبل از دادگاه ها و آگهی ها و شعارها.

دولت پس از شکست به اجرای قوانین موجود نوشته شده است برای کمک به کارگران از جمله دهه پیش است و در حال حاضر صحبت کردن در مورد معرفی یکی دیگر. اما مشکل این است که فراتر از قانون و اجرای مداخلات و جذب برنامه های.

آن است که در درون ما—هند.

در واقع, آن است که بسیار عمیق است که بسیاری از ما ممکن است سال ها طول بکشد تا متوجه باشید که ما در واقع اعتقاد به برابری و یا شایستگی و کسانی که به سادگی چیزهایی که ما بحث در عمومی به نظر می رسد به لحاظ سیاسی درست است.

من به شدت اعتقاد دارم — تماس با من بدبین یا بدبینانه اگر شما را — که حتی این سر و صدا برای برابری را به سرعت ناپدید می شوند از دامنه های عمومی یک بار زندگی بیشتر در برابر بازگشت به حالت عادی. ما خواهد شد و سپس بازگشت به روش های قدیمی ما.

برای نابرابری چیزی که واقعی است. برابری فقط داستان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>