هند در پاسخ به چین نیاز به فرمول بلند مدت سیاست های

پس از رویارویی هند و چین در Galwan دره برگزار 15-16 ماه ژوئن وجود داشته است خواستار اقدامات تلافی جویانه در برابر چین است. جالب است که این تماس برای تلافی توضیح هند روابط با چین و میزان عمیق درگیری بین هند و چین است.

مفهوم بالا بردن هزینه های است که اغلب استفاده می شود در هند دفاع گفتمان. این مفهوم استفاده می شود اشاره به پاکستان و بیشتر در یک زمینه محدود. این بدان معنی است که هند باید تحمیل افزایشی آسیب در پاکستان هر زمان که دومی حملات هند یا آشکارا یا مخفیانه. اگر این مفهوم را به توان به چین آن را باید در سراسر مناطق مختلف سیاسی استراتژیک و اقتصادی است.

دیپلماتیک مراحل

هند در تلاش خود را برای multilateralism شده است دقت کنید یا به نام چین و یا پروژه خود را به عنوان مقابله با منافع چین است. هند حفظ کرده است به خصوص با اشاره به اقیانوس هند و آرام که منافع تمام قدرت باید از آن محافظت شود. اما هند نیاز به تجدید نظر در استراتژی خود را. چین نمی تواند مقابله با قطع روش. این نشان میدهد هند تطبیقی رویکرد در برابر چین تجاوز یک عدم تطابق. هند باید بیشتر آوازی در مورد چین اقداماتی که آسیب هند نه تنها در مرزها بلکه در منطقه و سطح بین المللی است.

چین همیشه عمل می کند با وضوح مخالف هند در نشست های مختلف بین المللی. چین مسدود هند ورود به شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) و هسته ای تامین کنندگان گروه (NSG). برای مدت زمان طولانی چین شده بود مسدود کردن یک قطعنامه اعلام مسعود ازهر به عنوان تروریست در سطح جهانی. پس از چندین سال و بسیاری از مذاکرات چین کوتاه آمد. هند نیاز به ادامه با تلاش های هماهنگ برای ایجاد فشار بین المللی بر چین است. هند نیز باید ایجاد یک سطح میدان بازی در یک حس است که چین نیاز هند به عنوان آنجا که هند نیاز چین است.

او در سخنرانی روز استقلال آگوست 15, 2016 نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده یک اشاره از مردم پاکستان-کشمیر تحت اشغال (POK) گلگت-بلتستان و بلوچستان و جنایات که آنها باید برای تحمل و قدرت را در دست پاکستان است. هند به طور مشابه می تواند از تماس چین و بیان حمایت خود را به تایوان و هنگ کنگ است. هند باید در نظر برقراری روابط دیپلماتیک با تایوان است. هند در حال حاضر با توجه پناه به تعداد زیادی از تبتی. تبت دولت در تبعید ” مستقر در هند است. هند نیاز به ایستادن به چین در انجمن های مختلف و همچنین با توجه به های مختلف منطقه ای و مسائل بین المللی.

گام های استراتژیک

چین با استفاده از جنگ روانی را به عنوان یک استراتژی به پروژه های خود قدرت است. برخورد در Galwan دره دندانه دار این استراتژی تا حدی. در حالی که 20 سربازان هندی شهید شدند در این درگیری 35 یا بیشتر از 40 چینی سربازان کشته شدند با توجه به تخمین های مختلف. به دست کم گرفتن چین, اما چین که تست نشده نمی جنگیدند هر گونه جنگ در زمان های اخیر. از سوی دیگر ارتش هند است که نبرد سخت با داشتن تجربه گسترده در متعارف و غیر متعارف جنگ. هند به طور مداوم به مبارزه غیر متعارف جنگ با پاکستان در قالب تروریسم است. هند نیاز به درایو صفحه اصلی این مزیت است. هند در پاسخ به چین تجاوز است شهادت به این واقعیت است که فقط طرح ریزی قدرت عددی نیست منجر به پیروزی. آنچه در چین آشکار به جهان سرکوبگر تاکتیک است که کارگردانی عمدتا در برابر کشورهای کوچکتر به عنوان آشکار است به تازگی در مورد تایوان و ویتنام و اندونزی است.

همراه با تقویت زمین امنیت مرزی هند نیاز برابر با تمرکز بر روی دریایی دامنه به عنوان به خوبی. درگیری در مرز هستند و تنها بخشی از چین اقدامات در برابر هند است. هند نیز نیاز به یک طرح توجیهی بتن برای محافظت از منافع خود در منطقه دریایی دامنه. هند می تواند انجام این کار در سطح فردی و یا تسریع همکاری های استراتژیک با کشورهایی مانند آمریکا و ژاپن و استرالیا و ویتنام و حتی روسیه است. جالب توجه اینکه از سه شاخه های نظامی ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی و نیروی دریایی است که تنها شعبه است که نوشته دریایی بوده است. این سند تعریف مناطق اولیه و ثانویه منافع برای نیروی دریایی در دریایی دامنه. هند نیز می تواند فکر می کنم در مورد انتشار یک دفاع کاغذ سفید که تعریف هند دفاع از منافع و سیاست های جامع و جمعی شیوه ای.

اقتصادی گام

تقاضا برای سختگیرانه اقتصادی اقدامات در برابر چین است که بیشتر آوازی در این بحران است. لازم است در نظر گرفتن جنبه های مختلف این موضوع را به منظور می دانم که تا چه حد از اقدامات مورد نیاز است. وجود دارد در حال رشد است فراخوان برای تحریم از محصولات چینی و حذف نصب برنامه های چینی از گوشی های تلفن همراه.

بسیار پیچیده طبیعت و ارتباط جهانی شدن به معنی این مرحله نیاز به زمان طولانی برای تحقق. چین دومین شریک تجاری هند پس از آمریکا. اما هند کسری تجاری با چین است. هند و چین بیش از مبلغ 84 میلیارد دلار در سال 2019 که صادرات هند به چین شد فقط 16 میلیارد دلار در حالی که واردات از چین بیش از 68 میلیارد دلار. در زمانی که وجود دارد تماس بان چین واردات هند نیاز به ایجاد یک جایگزین تنظیم یا از طریق incentivizing تولید داخلی و یا جایگزین کردن واردات از چین واردات از هر کشور دیگر. همراه با هند و چین نیز عمده شریک تجاری ایالات متحده و روسیه و سرمایه گذاری های بزرگ در این کشورها است.

از آن خواهد شد یک چالش پس از هند داروسازی و شرکت های خودرو بستگی زیادی به واردات از چین. افزایش مالیات بر واردات و تحریم محصولات چینی تنها بخشی از راه حل است. در ماه آوریل دولت مرکزی تغییر قوانین سرمایه گذاری مستقیم خارجی. با توجه به قانون جدید هر کشور است که سهام مرز مشترک با هند نیاز به مرکزی دولت اجازه سرمایه گذاری در هند. این قانون را محدود کردن چین سرمایه گذاری های آینده. اما در حال حاضر چین سرمایه گذاری های قابل توجهی در هند. چین به شدت سرمایه گذاری در استارت آپ در هند. چین سرمایه گذاری در 18 از 30 شروع یو پی اس در هند. چین سرمایه گذاری در هند شروع یو پی اس بیش از 4 میلیارد دلار. همراه با جدید سرمایه گذاری مستقیم خارجی قوانین دولت نیاز به برداشتن سرمایه گذاران هندی برای سرمایه گذاری در, شروع یو پی اس.

چین ساخته شده است اقتصاد خود را بر اساس تولید و زنجیره تامین. این است مختل شود با توجه به COVID-19 بحران است. با شرکت های بزرگ به فکر تغییر واحد های خود را از چین و هند باید با استفاده از این فرصت برای به دست آوردن این شرکت برای راه اندازی واحدهای خود را در هند است. چین نیاز به مقابله اقتصادی در منطقه است. که برای هند خواهد نیاز به بازسازی آن سیاست های اقتصادی برای مدت طولانی.

با توجه به چین و هند خواهد نیاز به تمرکز تلاش های بلند مدت و کوتاه مدت اهداف که می تواند به نفع اقتصاد هند به عنوان به خوبی به عنوان رهبری نسبت به این قطعنامه از مرز برجسته مسائل و از بین بردن تهدیدات امنیتی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im