حقوق و دستمزد-حقوق بگیران پرداخت بالاترین درصد از درآمد مالیات در عوض کمی و ببینید که مالیات خود را به روپیه دریافت استفاده می شود برای رای

‘عدالت اجتماعی در هند به این معنی است که یک کارمند درآمد 6000 تومان در هر ماه در بمبئی باید پرداخت مالیات بر درآمد, اما توت فرنگی کشاورز در پنجاب Gurdaspur توری تومان 1.5 لاخ هر ماه باید لذت بردن از مالیات وضعیت.’ بیست سال پیش یک روزنامه نگار نوشت: این در غم و اندوه زمانی که آن سال را در بودجه افزایش بالای نرخ مالیات بر درآمد تنها دو سال پس از آن قطع شد و به پایین ترین سطح خود از 30٪.

این روزنامه نگار در حال حاضر یک BJP MP, اما طنز در بیانیه خود تنها بدتر در دو دهه. ارشد کارمندان هنوز پرداخت مالیات بر درآمد و کشاورزان با این حال غنی نیست. و موثر اوج نرخ مالیات بر درآمد به ضرب گلوله توسط 13 درصد بالاتر از 30 درصد است که P چیدمبرم قطع کرده و آن را در سال 1997.

صداقت نیست بهترین سیاست: چقدر مالیات به شما پرداخت درآمد بستگی دارد کمتر چقدر به شما کسب درآمد و بیشتر در چه مقدار شما می توانید مخفی کردن و یا نشان می دهد به عنوان درآمد غیر مشمول مالیات. حقوق و دستمزد-درآمد کلاس محروم ترین دلیل 100 درصد از درآمد مالیات گرفته شده است به دور و حتی قبل از حقوق و دستمزد به آنها می رسد. آن را نیز اجازه نمی خاص معاف از مالیات هزینه های که غیر حقوق بگیر مجاز است.

این 2018-19 بودجه سخنرانی اشاره کرد که به طور متوسط حقوق بگير پرداخت سه برابر بیشتر مالیات بر درآمد (تومان 76,306) از غیر حقوق بگیر مالیات دهندگان (Rs 25,753). اگر غیر از حقوق و دستمزد بگیران درآمد پرداخت حتی 70% از چه حقوق و مزایای کلاس می پردازد دولت درآمد خواهد تا 50,000 تومان کرور روپیه در سال است. وزرای مالی سال های شکست خورده اند برای اصلاح این ناهنجاری تسلیم شدن به یک سیستم است که جریمه صادق است.

دیفرانسیل درمان از دو کلاس از مالیات دهندگان است و نه منحصر به فرد به هند اما بزرگ و گسترش شکاف در بدهی مالیاتی بین این دو است. با گذشت سال ها از این سیستم بیشتر اریب. در 15 سال گذشته تعداد زیادی از مردم پر کردن اظهارنامه مالیاتی رشد چهار برابر سریعتر از تعداد مالیات دهندگان.

بخش بزرگی از این “filers-اما-نه-دهندگان” غیر-حقوق و دستمزد حقوق بگیران درآمد. در واقع به عنوان یک درصد از جمعیت تعدادی از درآمد مالیات دهندگان بوده است کاهش نشان می دهد, در میان چیزهای دیگر حتی سنگین تر از بار حقوق و مزایای کلاس.

همه مالیات هیچ سرویس: وجود کشورهای با درآمد نرخ مالیات بالاتر از هند. اما مالیات دهندگان در این کشورها دسترسی به خدمات است که یا هرگز وجود نداشته و یا متوقف به وجود داشته باشد در هند. آموزش عمومی – از مدرسه به دانشگاه و بهداشت و درمان عمومی ناپدید شده اند از زندگی شهری طبقه متوسط است. خصوصی هزینه در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان در هند یکی از بالاترین در جهان – این است که در یک کشور که در آن ثروتمندترین 10 درصد از جمعیت فقیر تر از ما فقیرترین 10%.

درآمد مالیات دهندگان مجبور به پرداخت برای آب پاک تنفس هوایی خصوصی و امنیتی – در حال حاضر به طور فزاینده ای از جاده استفاده در قالب تلفات. اکثریت حقوق بگیران در بخش خصوصی و مالیات آنها پرداخت نمی کند و آنها حق بازنشستگی و بیکاری و حمایت و یا پس از بازنشستگی بهداشت و درمان. مالیات بر درآمد را برای این کلاس از مردم به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک مجبور خیریه بیگانه آنها از دولت است.

کشورهای با درآمد بالا نرخ مالیات نیز بسیار پایین تر از نرخ مالیات غیر مستقیم از هند است. قیمت خودرو, تلویزیون هوشمند, گوشی های هوشمند, لپ تاپ ها از 20% تا 80% پایین تر در بسیاری از کشورهای با درآمد بالاتر نرخ مالیات. یک بازگشت-از-پاکت محاسبه نشان می دهد که خریدار از یک سطح میانی ماشین در هند به پرداخت 58 درصد از کل هزینه های دولت (نگاه کنید به تصویر). اگر او در دیدار با حادثه دولت بعید است به تحمل هزینه درمان خود و یا ارائه پشتیبانی درآمد اگر او شغل خود را از دست می دهد.

یکی milch گاو, بسیاری از گاوها مقدس: به همین دلیل درآمد مالیات دهندگان به خصوص از حقوق و مزایای کلاس در حال شیر دوباره و دوباره است چرا که وجود دارد بیش از حد بسیاری از گاوها مقدس است که دولت حاضر به مالیات. کشاورزان حتی ثروتمندترین آنها را لذت بردن از مالیات بر درآمد. این منجر به شایع نشتی – یک RTI پرس و جو نشان داد که در سال 2012 بیش از 8 لاخ افراد اعلام کشاورزی درآمد و در حال اجرا به crores و پرداخت مالیات صفر در آن است. چندین دولت پانل حمایت کرده اند مالیات کشاورزی درآمد اما وضوح و بدون شجاعت هدر رفته است عقل است.

وکلا و پزشکان و مربیگری مراکز – در میان بیشترین سود و رشد سریع مشاغل – معاف از مالیات بر خدمات است. پس از آن وجود دارد نمایندگان مجلس که لذت بردن از امتیازات هیچ مالیات دهندگان می کند – آنها تصمیم خود را حقوق و دستمزد و مالیات بر درآمد خود را کسر نمی شود در منبع. مقدار از درآمد خود را در قالب مالیات پردازش – 34 پرواز رایگان یک سال با همراه رایگان بی حد و حصر کلاس اول سفر با قطار, رایگان, بهداشت و درمان, اجاره خانه 20 ، 000 تومان ماهانه حقوق بازنشستگی. هیچ یک از این است که به grudged اگر نمایندگان مجلس به اطمینان حاصل شود که خود را paymasters – مالیات دهندگان – در حال گرفتن خدمات اساسی آنها در پرداخت مالیات ، اما این است که به سختی مورد.

یکی از دلایل ممکن درآمد مالیات دهندگان هستند uncared برای این است که آنها مهم نیست که رای دهندگان. تنها 7 درصد از رای دهندگان پرداخت مالیات بر درآمد. در نروژ 100 درصد و در آمریکا 70 درصد رای دهندگان درآمد مالیات دهندگان. سال گذشته و Nirmala Sitharaman اول, اقتصادی, بررسی برخی از بحث شیرین. وی با بیان اینکه “برداشت از عدالت رنج می برند زمانی که کارمند کلاس مجبور است برای کمک به طور نامتناسبی به مالیات بر درآمد در حالی که کلاس های خود اشتغالی دور می شود پرداخت حداقل مالیات” این پیشنهاد چند درمانی گام های کودک. آنها شامل ارائه امکانات ویژه به درآمد مالیات دهندگان سریعتر خطوط در مهاجرت شمارنده و سریعتر صدور گذرنامه.

اگر و زمانی که وزیر دارایی شروع به راه رفتن این صحبت او می تواند انجام دهد دیگری به نفع. او می تواند درخواست مقامات مالیاتی برای جلوگیری از ایمیل گواهی قدردانی به مالیات دهندگان. با توجه به آشکار مالیات دهندگان تعصب این ایمیل نیست حتی ارزش انرژی مورد استفاده در پستی آنها.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de