هندوستان مارس: یک بحران انسانی به ميدان آمده است با کارگران مهاجر در حال فرار مستند بر پا

یک حرکت عظیم کارگران مهاجر به روستاهای بومی خود و اختلال در زنجیره تامین کالاهای ضروری برجسته کردن دندان درآوردن مشکلات است که باید به همراه مستند اولیه روز. ناگهانی اعلام مستند و جهت به شهروندان را دیدم متناقض انگیزه های جوشکاری. پلیس حتی مجبور خدمات ضروری در خارج از جاده در حالی که بسیاری از صاحبخانه درآورده از مستاجران قادر به پرداخت اجاره. زندگی در شهرهای میان تورم, بار, کالا scarcities و آزار و اذیت پلیس می unnerve حتی به خوبی پاشنه بلند شهروندان است. بیبهره از پس انداز های اجتماعی, حمایت شبکه و با احتیاط از outsider برچسب آن است که جای تعجب نیست که فصلی مهاجر کار در حال رفتن به روستاهای بومی خود ايميل مستند.

تصاویری از بیچاره کارگران مهاجر در راه رفتن به دور از شهرهای بزرگ به سمت درون مرزهای دولتی را تضعیف جمعی حل و فصل مشهود در طول نخست وزیر را برای یک روز “Janata مقررات منع رفت و آمد”. این مستند بود به منظور جلوگیری از بيمارستان غرق شدن و به خرید زمان برای تقویت بهداشت و درمان ظرفیت. اما سوء مدیریت است تولید یک بشردوستانه خرید اینترنتی با هزاران نفر از مردم خسته راه رفتن به خانه در معده خالی. در حقیقت محدود به دوره بازگشت می تواند اجازه داده شده قبل از این مستند بود و محکم.

بزرگ داخلی مهاجرت ابتلا به دولت مرکزی و دولت چرت زدن حاضر نیست یک اطمینان دید. کمتر نگران کننده است که دشمن دریافت برخی از مهاجران در حال دریافت بازگشت به خانه. با هیچ پایان دادن به چنین آبشاری مشکلات دولت دولت منطقه شهری بدن panchayati راج موسسات و پلیس نمی توانید بقیه آسان صرفا چوپانی کارگران مهاجر دور از بزرگراه ها. آنها باید به ترتیب کافی شب پناهگاه, جامعه, آشپزخانه, مکان عمومی, توالت, تب, کلینیک و خوب را وعده به ارائه جیره غذایی رایگان.

اقتصادی امداد بسته های مرکز و دولت نیاز به کنار بودجه برای چنین فرعی امکانات مبادا طرح های رفاه دوری کردن کارگران مهاجر. برخی از وزرای ارشد در حال آمدن به جلو با در نظر گرفتن رهبری مستند اقدامات است. این مستند را از هرج و مرج است همچنین هشدار به مرکز به متحده به اعتماد به نفس قبل از اطلاعیه ها با ملی مفاهیم. هند بیش از حد بزرگ یک کشور و diktats از دهلی نو نیاز به عاملی در زمین واقعیت در ایالات متحده بیش از حد. به عنوان مستند نزدیک یک هفته تمام کارمندان رسمی از نخست وزیر و وزرای ارشد را به دادستانی منطقه باید با برقراری ارتباط بیشتر و موثر با شهروندان برای جلوگیری از وحشت و ایجاد اعتماد به نفس و اعتماد به دولت است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>