هند عرضه مواد غذایی و زنجیره ای Frays به عنوان مردم در خانه بمانند

دهلی نو—دو هفته به جهان بزرگترین مستند در هند عرضه مواد غذایی و زنجیره ای است که مبارزه با کمبود یکی از آن مهم کالاها: مردم.

ضروری صنایع—از قبیل رشد, برداشت و تحویل مواد غذایی—مجاز به کار تحت مستند اما افرادی که حرکت ملزومات از مزرعه تا چنگال نشان داده نمیشود تا برای کار. فروشگاه ها می گویند برخی از اصول مانند تخم مرغ و ماست و روغن پخت و پز به طور فزاینده ای سخت برای پیدا کردن یک توسعه آنها می گویند می تواند اشاره به مشکلات بزرگتر آینده اگر همه چیز نمی بازگشت به حالت عادی در ماه آینده.

کوچک تیتان

هند بازار مواد غذایی است که توسط کوچک مغازه ها و غرفه.

رسانه های خرده فروشی مواد غذایی بر اساس نوع 2018

سنتی

مدرن

12.8 میلیون

7,162

منبع: Millward Brown

هند در صنعت مواد غذایی است که اکثر تکه تکه در جهان با صدها میلیون نفر از کشاورزان کوچک فروش از طریق یک سیستم از میلیون ها نفر از واسطه ها که در نهایت تحویل به میلیون ها نفر از کوچک و مغازه ها می ایستد و دستی. این بستگی به تعداد زیادی از مردم انجام کارها با دست.

که تکیه منجر به تنگناها زمانی که مردم از ترس به بیرون رفتن و سختی عمل تعادل بین اسیاب کردن ویروس ها و نگه داشتن یک معاش اقتصاد عملکرد. اگر صدها میلیون نفر از مردم که در حال ضروری برای صنعت مواد غذایی و تمام رفت و به شغل خود را خواهد آن را بیشتر به چالش کشیدن برای حفظ اجتماعی فاصله لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“بسیاری از انسان مداخلات در زنجیره تامین” گفت: Subho روی یک محقق در دانشگاه شیکاگو که مورد مطالعه هندی بازارهای کشاورزی. “وجود دارد و نه تعداد زیادی از افراد درگیر در غیرضروری, از نزدیک, downable صنایع.”

کشاورزان در هند ناحیه سرسبز در حال برداشت محصول گندم. اما فصلی خود را یاران نیست نشان و چند كانون مایل به کار هستند قادر به خرید مواد غذایی در جاده و در حال گرفتن مورد آزار و اذیت توسط پلیس. برخی به سادگی خود را ترک وسایل نقلیه در بزرگراه ها و رفتن به خانه.

جمعیت عظیمی از کارگران مهاجر رفتند به اتوبوس پایانه های در دهلی نو در تلاش برای رسیدن به آنها دور از خانه.

مردم در بازارهای عمده فروشی در سراسر دهلی نو می گویند کمتر کامیون در حال نشان دادن و کارگران که خالی کردن آنها وجود ندارد. این mom-and-pop مغازه های فروش محصولات گزارش که در قفسه های خود را پاکسازی شده اند برخی از محصولات وحشت خرید اما بسیاری از به طور منظم تحویل را متوقف کرده اند و آنها نمی توانند به بازار عمده فروشی به انجام خود وانت به دلیل rickshaws آنها نیاز به گرفتن وجود دارد ناپدید شده اند.

“این وحشتناک بار” با بسیاری از توزیع کنندگان داشتن متوقف ارائه به فروشگاه ها گفت: Rajeev Tayal که اجرا می شود یک فروشگاه مواد غذایی در حومه دهلی نو. “من هیچ چاره ای جز در, به توزیع کنندگان’ انبارها و پس زدن دهنه اسب سنگین کیسه کالا خودم.”

هند محدود مکانیزاسیون بنابراین حرکت کالا نیاز به مقدار زیادی از قدرت مردم. گندم برداشت شده توسط دست نمی ترکیبی; کرباس کیسه سیب زمینی ها در حال لود شده بر روی کامیون ها با استفاده از خطوط مردان به جای لیفتراک; تخم مرغ برسد مغازه ها در پشت دوچرخه نمی یخچال کامیون. بیش از نیمی از هند درگیر است یک راه یا دیگری در حال رشد ارائه و فروش مواد غذایی اقتصاددانان می گویند.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در حالی که مواد غذایی زنجیره تامین قرار نیست محدود مستند آن را دشوار است برای مقامات به افتراق بین کسی که در حال رفتن به انتخاب کنید تا چند کیسه برنج برای خود فروشگاه و کسی که نباید ، در ضمن خیلی از نیروی کار است spooked و نمی خواهند برای رسیدن به محل کار حتی اگر آنها مجاز است.

عمده فروشی سبزی و دانه های بازار است که خوراک دهلی نو نشان دادن مشکلات است. خریدار ورود باید کاهش یافت به دلیل ترس آنها خواهد بود شکستن قانون و یا آلوده می تواند به عنوان به خوبی به عنوان عدم وجود حمل و نقل عمومی. معامله گران و مشتریان است که آن را در حال مبارزه با عدم کمک کند.

“وجود دارد هیچ نیروی انسانی: هیچ کس برای بار کردن و خالی کردن سبزیجات و کمبود تمیز کردن کارکنان” گفت: Vijender Yadav پیاز معامله گر که با این نسخهها کار در یک آلاینده بازار باز در نزدیکی دهلی نو است. “این بازار عمده فروشی است که همیشه کثیف اما هرگز این بد است.”

مردم شمع روشنایی و لامپ های خارج از کلبه در خیابان های بمبئی روز یکشنبه در میان بزرگترین مرکز ملی مستند در چهره coronavirus.

عکس: divyakant solanki/شاتر

کمتر کامیون در حال ورود به رانندگان رها کردن آنها را قادر به مقابله با تاخیر در مرزهای دولتی و بارها و بارها متوقف شده توسط پلیس. در ضمن مقرون به صرفه کنار جاده توقف کامیون آنها بستگی دارد عمدتا تعطیل.

“همه eateries در بزرگراه بسته شده است. من چیزی برای خوردن” گفت: Dhanraj سینگ یک راننده کامیون که گیر کردم در این مستند ارائه گوجه فرنگی به دهلی نو است. “هر کس می گوید ما باید در حفظ و ارائه لوازم ضروری. اما عرضه لینک را می توانید در ادامه تنها اگر ما زنده بماند.”

کشاورزان پیش بینی مشکلات بیش از حد. در حالی که اکثر مزارع کوچک هستند بسیاری هنوز هم نیاز به کمک های فصلی در طول برداشت اغلب از دیگر کشورهای هند و یا حتی نپال. ترس و محدودیت های مسافرتی در حال نگه داشتن کمک به خانه.

Satnam سینگ گندم کشاورز در غرب ایالت پنجاب گفت: در محصول خود را خواهد شد با توجه, برای, برداشت, بعد, هفته, اما هیچ کدام از 50 کارگران او نیاز شده اند.

“من محصول آماده است اما من نگران هستم در مورد چگونه من می خواهم به برداشت آن را,” او گفت:. “کارگران محلی نیست ترک خانه های خود و کسانی که از کشورهای دیگر رفته اند بازگشت به روستاهای خود را.”

دولت امیدوار بود خرده فروشان آنلاین است که تبدیل شده اند هند منسوخ شده زنجیره تامین خواهد قدم به پر کردن برخی از شکاف ها اما عملیات خود را مختل شده است بیش از حد.

کشاورزان نشسته در کیسه های محصولات آنها به عنوان حمل و نقل آنها را به یک بازار در کلکته هند در روز شنبه.

عکس: Dipa چاکرابورتی/زوما پرس

ارتش خود را از موتور سیکلت تحویل شدند متوقف شده در خیابان ها و حتی بازداشت چرا که پلیس نیست مطمئن باشید اگر آنها ضروری خدمات. Walmart , Inc.’s Flipkart گفت: آن را از دست داده و بیش از نیمی از آن انبار و تحویل کارکنان احتمالا به عنوان آنها ترسیده بودند به کار می آیند. برخی از کارکنان را شروع کرده اند به آمده به عقب در حال حاضر که شرکت ratcheted تا حقوق و به آنها اطمینان پلیس خواهد اجازه دهید آنها را انجام دهد شغل خود را.

هند hobbled زنجیره تامین هنوز ارائه اصول اولیه—گندم و برنج و برخی از حبوبات—و باید خوب اگر همه چیز به حالت عادی برمی گرداند که مستند است به پایان مارس 14. وجود دارد فرصت خوبی است برخی از محدودیت ادامه خواهد داشت و شهروندان باقی خواهد ماند خانه باعث کمبود به بدتر و گسترش به سایر محصولات است.

“از 10 چیزهایی که مردم منظور من فقط می توانید آنها را در اطراف سه” گفت: Gopal کومار که صاحب یک فروشگاه عمومی در دهلی نو. “مشتریان در حال گرفتن نگران است و بنابراین ما می باشد.”

نوشتن به راجش روی در [email protected] و Vibhuti Agarwal در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im