اقتصاد هند است که بیمار از بیش از Covid-19: بلومبرگ

با توجه به صندوق بین المللی پول و هند خواهد بود که اقتصاد بزرگ بدترین آمار Covid-19 بیماری همه گیر. این صندوق در حال حاضر می گوید که تولید ناخالص داخلی هند در سال مالی جاری آغاز شد که در ماه مارس سال 2020 خواهد قرارداد 4.5%. فقط چند هفته پیش از آن بوده است پیش بینی رشد 2 ٪ در سال. صندوق بین المللی پول طرح بزرگ و در راستای برآورد از سرمایه گذاری بانک ها و دیگر سازمان های بین المللی. هندی مقامات شده اند ساکت در مورد خود را تخمین می زند. این تعجب آور نیست: اقتصاد هند است و نه قرارداد از سال 1979 است. برای دولت این است که در قلمرو ناشناخته است.

کاهش سرعت این قدر باید عظیم انسانی عواقب. بر اساس برخی برآوردها از دست دادن سه ماه درآمد خواهد ترک نزدیک به نیمی از جمعیت کشور فرو رفته در فقر بردن تمام دستاوردهای ساخته شده از اقتصاد آزاد در اوایل 1990s.

بدتر از دولت منابع مالی تیره و تار است. درآمدهای مالیاتی را به سقوط و هند تا کنون نسبتا پایدار بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی ممکن است افزایش نسبت به 90%. کنترل گسترش بیماری همه گیر خواهد شد خونریزی منابع دولتی ترک کمی برای رفاه اقداماتی که ضروری خواهد بود در ماه های آینده.

از جمله فشارهای اقتصادی کمک به توضیح دهد که چرا دولت برداشته هند دقیق مستند حتی اگر گسترش Covid-19 به وضوح تا به حال شده است کنترل می شود. هند در حال حاضر در جهان چهارمین شماره از Covid-19 موارد است. در حالی که این کشور ممکن است تا حدودی محافظت از جزر و مد از مرگ در آن سن مطلوب توزیع وجود دارد, هر دلیلی برای فرض کنید که بیشتر مستندات خود را برای محافظت از ناکافی سلامت زیرساخت های مورد نیاز خواهد بود. اگر هیچ چیز دیگری, این پیچیده پیش بینی میان مدت و باعث می شود که وظیفه احیای اقتصاد است که بسیار سخت تر است.

اما اجازه ندهید که هر کسی به شما بگویم که این بیماری همه گیر است که دلیل اصلی رشد هند رفته از یک صخره. اقتصاد در حال حاضر تضعیف شده است سال ها از سوء مدیریت قبل از این بحران زده.

آمار و ارقام منتشر شده توسط ملی آمار در پایان ممکن است توضیح دهد که چه چیزی را اشتباه رفت. حتی قبل از این بیماری همه گیر به درستی آمار هند در سال مالی منتهی به مارس تولید ناخالص داخلی تنها رشد 4.2 درصد. دنباله ای از رشد تولید ناخالص داخلی فصلی شماره های منتهی به آن نقطه می گوید روشن داستان: 7% رشد منقبض شده به 6.2 ٪ و پس از آن به 5.6 درصد 5.7%, 4.4 درصد و در نهایت 3.1 درصد در سه ماهه به پایان رسید که با مستند.

آنچه که در پشت این رکود? پاسخ این است که عدم سرمایه گذاری. سرمایه گذاری کاهش تقریبا 3 درصد بیش از سال است. تا آن زمان هند تا به حال دیده نشده سرمایه گذاری کوچک برای تقریبا دو دهه با توجه به داده های بانک جهانی. (این رشد حدود 10 درصد در 2018-19.) و این انقباض شروع شد و قبل از همه گیر در مارس 2019. در هند, ویروس زده اقتصاد با شرایط از پیش موجود.

بحران سرمایه گذاری و هند بدهی های بزرگ توده ای را به همان علت: دولتی که فکر می کند خود را صرف چه خواهد سوخت رشد اقتصادی است. با توجه به آمار رسمی هزینه های دولت افزایش 12 ٪ در سال گذشته بیش از دو برابر نرخ رشد مصرف خصوصی. هزینه های دولت بود به همین ترتیب بالاتر از دیگر اجزای تولید ناخالص داخلی در سال قبل به عنوان به خوبی.

به عنوان یک نتیجه, دولت در سال گذشته — قبل از همه گیر به درستی ضربه — دارای یک کسری مالی 4.6 درصد بالاتر از آن را به ارث برده و شش سال پیش. این بسیار شرم آور داده شده دولت به مدت طولانی ادعا کرد که پاسداشت آن تا به حال ارائه شده ثبات اقتصاد کلان زیر آشفته آخرین سال از سلف خود.

این همه باید به اندازه کافی هوشیار هر دولت است. هنوز سیاستگذاران در دهلی نو به نظر می رسد عجیب خوش مشرب. روز سه شنبه آنها نوشته شده شاد به روز رسانی خود را ستایش “بی درنگ اقدامات سیاست” و شعار “افزایش در فعالیت های اقتصادی است.” درست است که ممکن است نگاه مانند یک بهتر ماه از زمانی که مستند بود که در آن ارتفاع. اما تقریبا در هر شاخص برای ماه مه سال 2020 است که نسبت به مارس 2019. و بسیاری از تحلیلگران بر این باورند هر گونه بهبود خواهد شد در حال حاضر دو سال یا بیشتر به جای یک زن و شوهر از ماه.

دولت را اعتماد به نفس غیر قابل توضیح است. آن را انجام داده است و نه به اندازه کافی به نیروی تازه دادن به اقتصاد است. آن بزرگ سلاح — هزینه — موفق و کمی وجود دارد که در سمت چپ آن زراد خانه. بازیابی به اصلاحات نیاز دارد. هند به تعویق افتاد رقابت-افزایش اقدامات به اندازه کافی بلند. در بحران این قدر وجود دارد هیچ بهانه ای باقی مانده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.