هند را مورد مرگ و میر قطره اما ما نیاز به بالا بردن گارد

هند Covid مورد تعداد همچنان در حال افزایش به طور پیوسته اما اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای آن است که این کاهش در مورد مرگ و میر (CFR). آن را در حال حاضر کاهش یافته و به زیر 2.5% از 2.67% یک هفته پیش از آن. هندوستان CFR است 1.78 درصد پایین تر از متوسط جهانی است. این دستاوردها باید حفظ شود و دولت باید تقویت تعهد خود را به آزمون ردیابی منزوی و درمان استراتژی است.

در هند در مورد کاهش CFR می تواند یک عامل از آن جمعیت جوان. اما این نیز درست است که هند آمده است یک راه طولانی در تست حتی به عنوان پروتکل درمان بهبود با جامعه پزشکی به دست آوردن درک بیشتری از عفونت آسیب شناسی. استفاده از هپارین برای جلوگیری از لخته شدن خون و دگزامتازون برای مبارزه با التهاب در ریه ها فقط دو نمونه از این بیشتر پزشکی knowhow ما دارای امروز در مقایسه با ماه مارس ، ما همچنین می دانیم که در حال حاضر کشورهایی که به تشخیص بیماران در مراحل اولیه شانس بیشتری برای صرفه جویی در آن افراد با شرکت morbidities که ارائه آنها را در معرض خطر شدید Covid-19 علائم.

وحدت ملی نسبت به حصول اطمینان از گزارش بيمار به بيمارستان در عرض 24 تا 72 ساعت از علائم آشکار این است که کلید به fightback استراتژی است. متحده مانند ماهاراشترا و گجرات که بیش از ملی CFR به طور متوسط باید به مقیاس تست و نظارت در صورتی که برای گرفتن بیماران در اوایل. به عنوان هند, موارد, افزایش, خطر از امکانات بیمارستان در حال تاخت و تاز است. این درست است به خصوص برای Hindi heartland متحده مانند بحار و اوتار پرادش که ناکارآمد سیستم های سلامت فقیر و recordkeeping از تولد و مرگ و میر.

دفعات بازدید: همچنین: Covid-19: هند مورد مرگ و میر ‘به تدریج در حال سقوط’ در میان پایین ترین در جهان

این دولت باید بسیج یک ارتش از داوطلبان در جای پای جنگ به بهبود بیماری های نظارت است. با واکسن در نظر گرفتن زمان اما درمان های پزشکی بدانند راه هایی برای کاهش مرگ و میر تمرکز باید بازگشت به تقویت عمومی بهداشت و درمان. تاخیر در این نمره می تواند بومرنگ به عنوان بالاتر از نرخ مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de