هند شلوغ ایستگاه های قطار خالی به عنوان مودی خواستار منع رفت و آمد

دهلی نو

به عنوان هند گسترش ویروس-تدابیر مهار و متوقف قطار آن شبکه دولت فدرال هشدار داد دوشنبه دقیق اقدام قانونی برای کسانی که دست انداختن قوانین است.

“لطفا خودتان را نجات, نجات خانواده خود را” نخست وزیر نارندرا توییتی در Hindi خواستار متحده به دنبال اقدامات پیشگیرانه صادر شده توسط دولت فدرال برای جلوگیری از گسترش ویروس.

سخت اقدام قانونی عهد نیست ، جاهای دیگر را به سادگی ارسال متخلفان خانه پس از جایگزین هایی مانند بازداشت خواهد ایجاد شرایط شلوغ که در آن ویروس می تواند گسترش.

برای جلوگیری از شیوع مقامات باید به تدریج شروع به قفل کردن بسیاری در کشور 1.3 میلیارد نفر ارسال بازارهای سهام به پایین ترین سطح خود ، مجلس موکول آن جلسه و هند در سازمان هواپیمایی کشوری ممنوع تمام پروازهای تجاری در هند شروع چهارشنبه. پروازهای بین المللی نگهداری می شدند از فرود از روز شنبه تا حداقل 31 مارس است.

حداقل 80 مناطق که در آن موارد عفونت تشخیص داده شده اند تحت سختگیرانه مستند. پلیس و مراقبت های بهداشتی عملیاتی شدند اما موسسات تجاری بسته اند به جز برای خدمات ضروری است. بانک ها خواسته اند مشتریان خود را به سوئیچ به معاملات آنلاین کاهش می یابد و خود را از کارکنان دفتر.

دولت با شور و شوق بیشتری برای مردم به عمل اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را اغلب.

اما آقای مودی برای تماس 14 ساعت داوطلبانه منع رفت و آمد در یکشنبه اولین تلاش در سراسر کشور در انزوای اجتماعی شیوه های سازمان بهداشت جهانی می گوید مهم برای کاهش شیوع بیماری به یک سطح است که پایمال کند سیستم مراقبت های بهداشتی. مستندات در جاهای دیگر باید به طول انجامید حداقل دو هفته است که اعتقاد بر این بود که حداکثر دوره کمون ویروس.

خیابان ها در سراسر هند شهرستانها در روز یکشنبه متروک به عنوان شهروندان ماند در داخل خانه غذای آقای مودی تماس بگیرید. اما کلید ایستگاه های قطار بسته بندی شده با هزاران نفر از کارگران مهاجر به طور ناگهانی از کار و تلاش به سر به روستاهای خود, خطر حمل عفونت به این کشور پهناور کشور ،

اواخر روز شنبه, خدمات قطار متوقف شد تا 31 ماه مارس در حالی که جمعیت هنوز در انتظار به هیئت مدیره. این تعلیق شامل عمده از راه دور قطار و حمل و نقل عمومی در هند شهرهای بزرگ معافیت تنها حمل و نقل. این ایستگاه راه آهن دهلی نو معمولا پرتکاپو با فعالیت خالی بود در روز دوشنبه.

هند حداقل 415 فعال موارد عفونت با کروناویروس جدید و هفت مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری را باعث می شود.

کارشناسان گفته اند که تعداد موارد تایید شده به نظر می رسید کم برای دوم در جهان پرجمعیت ترین کشور نگرانی که هند نیست تست به اندازه کافی مردم است. بخش عمده ای از تست به حال شده است با هدف مسافران بین المللی و تماس های خود را, اما در روزهای اخیر دولت به گسترش آن به مردم در بیمارستان ها با مشکلات تنفسی.

“بزرگترین چالش ما این است که چگونه ما شکستن این زنجیره از انتقال” Lav Agarwal ارشد وزارت بهداشت گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در دهلی نو در روز یکشنبه.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>