هند بانک فروختن بد-وام سیاه چاله ها: ایسنا

هند وام دهندگان هستند تا در برابر زیادی ناشناخته است. از 31 میلیارد دلار ICICI بانک است که در میان کسانی که در حال حاضر به دنبال افزایش سرمایه به عنوان وام گیرندگان سود خود را از علاقه به تعطیلات در حدود یک سوم از $1.3 تریلیون برجسته وام های بانکی. شش ماه تاخیر از طریق اوت می تواند توسعه یافته بیشتر است. در میان خیلی بی نظمی قوی ملزم به قوی تر.

لرزان حجم بدهی تا حدودی نشان دهنده یک مقدار محدود از حمایت مالی رسمی در طولانی مدت مستند. مالزی و تایلند در صورت بزرگتر یا مشابه مبارزات با توجه به کردیت سوئیس تحلیلگر Ashish گوپتا و تیم خود را. هند وام در بازار است بسیار بزرگتر در مطلق.

ظهور اجماع است که شاید یک سوم از وام های بانکی ممکن است در شک و تردید. که مقدار به حدود 435 میلیارد دلار است. اگر یک سوم از کسانی که وام گیرندگان نمی توانند با گرفتن بازپرداخت در پایان مهلت قانونی وام های غیر نمایشی را به یک فلج 20 ٪ از کل. تعداد واقعی می تواند به اثبات بدتر و با کمی پایانی به ادامه مشکلات اقتصادی. شهرهای بزرگ مانند تکنولوژی هاب بنگلور و پونا در حال توسل به شدید تر ویروس های مربوط به محدودیت.

سرمایه گذاران بلند و تیره دوره هر چه اتفاق می افتد. محلی قوانین حسابداری ميانگين وام های بد نیست گزارش می مانند تا زمانی که آنها 90 روز گذشته به دلیل و تنها منعکس شود در مالی براده اوایل سال آینده. کوچک و متوسط کسب و کار و بخش ها از جمله املاک و مستغلات هستند به احتمال زیاد به تجربه درد به عنوان شرکت های بزرگ وام های تمیز شده تا در سال های اخیر است. هدایت این درآمد نجومی خواهد بود از نزدیک تماشا کردند.

ساده ترین و امن ترین روش خواهد بود به بازگشت قوی ترین وام دهندگان حتی اگر ارزیابی خود را بالا هستند. Uday Kotak را Kotak Mahindra Bank, به عنوان مثال مطرح شده تقریبا 1 میلیارد دلار در ماه مه به رشد آن ردیف 1 سرمایه نسبت به بیش از 20٪. وام دهنده است که به ارزش بیش از 3 بار آن کتاب ارزش تحلیلگران برآورد برای سال آینده.

ICICI بانک در صدد است تا به 2 میلیارد دلار با ارزش حدود 2 برابر آن انتظار می رود ارزش کتاب. پس از نزدیک به مرگ از بله بانک این وام دهندگان در حال حاضر یک سپرده هزینه استفاده بیش کوچکتر خصوصی و بسیاری از دولت های رقیب. که باعث می شود آن را آسان تر برای یک شانس چند فروختن بد خود را-وام سیاه چاله ها.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de