سرخپوستان بوده است عجله به مدارس خصوصی… اما در اینجا نیز نتایج یادگیری نیاز به بهبود بزرگ

خصوصی مدارس uber نخبگان عادت در هند ؟ مطلقا نه. بیش از 45 درصد از دانش آموزان در مدارس خصوصی پرداخت هزینه کمتر از 500 تومان به عنوان هزینه ها و به عنوان بسیاری از آنجا که 70 درصد کمتر از 1000 تومان در ماه است.

این یافته از یک مطالعه جامع از اطلاعات دولت مرکزی مربع پایه و اساس است. آن را روشن می سازد که چگونه پدر و مادر در سراسر کلاس در حال تلاش برای فرزندان خود یک آموزش با کیفیت. البته مهاجرت به مدارس خصوصی نیست, همیشه این رویا. به عنوان مثال 35 درصد از روستایی های خصوصی دانش آموزان در کلاس V قادر به خواندن یک پایه کلاس دوم سطح پاراگراف. بنابراین غذای آماده کلیدی است که نیاز فوری به بهبود نتایج یادگیری در سراسر هیئت مدیره.

ثبت نام در مدارس خصوصی سر به فلک کشید از تنها کمتر از 3 درصد در سال 1978 به حدود 35 درصد در سال 2017. حتی در مناطق روستایی مدارس خصوصی در حال حاضر حساب برای بیش از یک سوم از کل مدرسه ثبت نام. کلید جاذبه است که 42 درصد از خصوصی غیر مسلح مدارس زبان انگلیسی به عنوان زبان آموزش به عنوان مخالف به 10 درصد از مدارس دولتی.

دفعات بازدید: همچنین: در بسیاری از مدارس بدون هزینه هیچ معنی کلاس های آنلاین

متاسفانه واقعیت اغلب belies این ادعا و مدرسه خصوصی در رشد اقتصادی نیز مهار پایین سطوح یادگیری و عدم شفافیت مسائل قانونی و غیره که باتلاق مدارس دولتی. حتی به طور جداگانه هر دو در هند و تحصیل خصوصی سیستم های دوم تنها به چین را در اندازه. اما آنها نیاز به ace کیفیت تست قبل از این حجم ارائه هر گونه قابل ملاحظه جستن به آینده فرزندان ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de