هندی JOJOs

جوجو Betzler کوچک کودک در اسکار فیلم, ‘Jojo خرگوش’, جوان نازی است که به طور سیستماتیک تغذیه با یک روایت از نفرت علیه یهودیان. شیفته فرهنگ, Jojo تصمیم به انجام یک افشای یهودیان پس از او کشف یک یهودی که در حال مخفی توسط مادرش در خانه خود را.

جوان Jojo در طول عمر خود آموزش داده شده است به یک نوع خاص از یهودیان. یهودیان که مثل شیاطین که عاشق پول و ظاهرا باید شاخ بیش از حد. در یک صحنه جوجو می پرسد این دختر یهودی به رسم معمولی ‘یهودی’ بر روی کاغذ. بهت زده از آنچه او می بیند از او می پرسد جالب, ‘اما در جایی که شاخ’. در یکی دیگر پرسشی جلسه یهودی, دختر جوجو می گوید که ” یهودیان بیش از حد جذب می شوند به چیزهای براق کریستال و طلا. جوجو از سال خود را انباشته حکمت در پاسخ گفت: “بلکه زشت همه چیز. یهودیان عشق زشتی. که یکی دیگر از چیزی که ما در مدرسه یاد گرفته”.

در حالی که داشتن یک مکالمه با طبخ دیروز من به یاد این صحنه از ‘جوجو خرگوش’. در اینجا گزیده ای از مکالمه ما:

من: عمه من تو را دیدم یک زن و شوهر قدم زدن در تراس دیروز. آنها به نظر می رسد واقعا خوب است.

عمه: بله من شروع به پخت و پز برای آنها را به عنوان به خوبی. هر دو از آنها پزشکان و زن با این نسخهها کار در nightshifts در COVID وظیفه.

من: اوه! که من به آنها صحبت امروز به دانستن بیشتر در مورد COVID وضعیت در دهلی نو.

عمه: آنها خوب بسیار افراد تحصیل کرده اما آنها مسلمان هستند. من می دانم که این چند روز پشت در عید. آن را تعجب آور بود چرا که آنها حتی نمی خواهم نگاه مسلمانان است.

آنچه به دنبال این بود بی پایان آرزوی یک جوان 24 ساله به توضیح فقط یک میانسال فرد چگونه و چرا این مجاورت اشتباه و متعصب. برای یک جمعیت بزرگ در کشور ما کلماتی مانند خوب بسیار تحصیل کرده و مسلمانان را یکپارچه بافت در کنار هم. آنها به نظر می رسد متناقض در طبیعت است. این مرد است که یک دکتر می پوشد پیراهن/شلوار تمیز تراشیده رفتار سادگی می تواند همه چیز را اما یک مسلمان. در حالی که افرادی که رفتار خاصی غیر طبیعی راه و شبیه به یک نوع خاص می تواند تنها به عنوان مسلمانان است.

در این مستند سعی کردم ورزشی ریش بزی. روز بعد من بنگالی که به تازگی فارغ التحصیل از IIM-C به من گفت معمولی است که شما مانند یک مسلمان. درست مثل جوجو میلیون ها نفر از مردم که ما می دانیم که ما پدر و مادر و دوستان و همسران آشپز در حال زندگی با این تولید shibboleths. در خطر محو wokeness هوش این نسل اجازه دهید من روشن است که این shibboleths اغلب فراتر از مرزهای سنی, آموزش و پرورش, وضعیت اجتماعی و اقتصادی مردم شده اند که نهادینه شده در این تعصب. بله شدت و عبارات از تبعیض ممکن است متفاوت باشد. انگلیسی زبان نخبگان افرادی مثل ما منتقل می کند ما تنگ نظری از طریق ما پیچیده تعبیری بر خلاف دیگران که نمی خواهد حتی احساس نیاز به تن این پایین.

قبل از اینکه من بیدار هندو دوستان پرش تفنگ و توسل به whataboutery, در, دفاع, من شهادت می دهم که آنها نیز قربانیان این کلیشه. یکی که در آن تصاویری از ‘گیاهی عموهای نوشیدن ادرار گاو است استناد برگزار شد و مترادف بودن ‘هندو’. در حال حاضر با داشتن بازخرید خودم از مسئولیت ضمنى صحبت کردن برای هر دو جوامع و احساس مانند یک قهرمان از سکولاریسم; در نتیجه نادیده گرفتن تاریخی سیستمیک اجتماعی-اقتصادی و سیاسی سرکوب یک جامعه اجازه دهید این یک پلت فرم است که صحبت می کند unapologetically تنها برای آنها.

به عنوان یک هندو اگر شما جرم را یک گام به عقب و عقلانی سوال خودتان را به شما پدر و مادر خود و یا دوستان باید بیان چنین کلیشه علیه مسلمانان ؟ اگر پاسخ مثبت است باید شجاعت به اذعان این مشکل و با احتیاط خودتان جلوگیری از اهریمنی جامعه که شما در نظر بگیرید ‘دیگر’. آن زمان می برد اما اولین گام به سوی این تغییر به اذعان. در یک صحنه جوجو می پرسد این دختر به قرعه کشی که در آن یهودیان زندگی می کنند. دختر تساوی سر خود را. Jojo پاسخ exasperatedly گفت: “از من خواسته به قرعه کشی که در آن یهودیان زندگی می کنند. این فقط یک احمق عکس از سر من’. این دختر می گوید, ” آره, که در آن ما زندگی می کنند.’

بیایید نمی تواند حامل های مشابه متعصب داستانی جهان بینی در برابر خود ما مردم است که به طور کامل جدا از واقعیت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>