هند چه این رفتار?

من به یاد داشته باشید من معلم جغرافیا کسر من نشانه چون من نمی نوشتن نام ‘هند همسایه ملل با استفاده از همان حفظی او به ما آموخت. اما من بیش از حد لجوج و unmalleable را تا 3 علامت (متنفر خواهد فریاد NERD). اما اگر همین سوال پرسیده; من ابتدا سر من مانند Ghajini. لعنت به آن خانم Carvahlo را حفظی باید کمک کرد در حال حاضر.

من ممکن است دقیقا تلفظ نام Dragon King, اما من می دانم که….ببخشید اژدها پادشاه از پادشاهی بوتان – Jigme Khesar Namgyel Wangchuck (فقط در صورتی که اگر چین در ظهور خود را سر)….بوتان کشوری که پیشگام ایده قدر من.e خوشبختی ناخالص ملی است که در حال حاضر بتن فلسفه است که سوخت بوتانی دولت و گالوانیزه که سازمان ملل متحد به تدبیر جهان شادی گزارش ” تحت SDSN (شبکه راه حل های توسعه پایدار) که انتشار آن هر سال در ماه مارس 20th. در حالی که هند مشغول بود با قدر ( Gaumata Nirodhak هندوستان.)

در حالی که “شادی” بسیار متمایز احساسات و یا به عنوان Jada Pinkett Smith خواهد آن تماس بگیرید ژولیده; به طور تدریجی و بررسی به یک گزارش. اما هدف از این گزارش این است که به بررسی روابط شخصی و یا برای که ماده خرید روابط و یا منابع نظامی یک کشور است. اقتصاددان و co-سردبیر گزارش – جان Helliwell امتیاز است; اما به نظر علم اندازه گیری و درک ذهنی خوبی بودن.

گزارش – در حال حاضر در آن 8 سال شده بود با استفاده از Cantril نردبان روش که در واقع رتبه بندی زندگی خود را از 1-10 البته 1 به عنوان اولین مرحله از نردبان. و داده ها از گالوپ جهان, نظرسنجی که با استفاده از 6 پارامتر به تدوین قانونی بررسی انجام شده بر روی 2,000-3,000 شهروندان کشور است.

توجه: شهروندان نمی شد و شکم را در یک بشقاب بریانی قبل از پاسخ دادن به این سوالات و برخی ممکن است تا به حال شده است gorged را در یک بشقاب احساساتی غمگین سالاد قبل از اینکه بدنش هر چه احساسات آنها تا به حال در مورد gormint و دیگر عذاب!

6 پارامترهای مورد استفاده در این گزارش – یعنی ورود به سیستم-تولید ناخالص داخلی سرانه حمایت اجتماعی سالم امید به زندگی و آزادی به زندگی را انتخاب فساد و سخاوت. غیر حزبی و غیر سیاسی و غیر پارلمانتاريسم پارامترهای که ما منعکس گریم واقعیت!

در حالی که در انتهای دیگر از جهان, فنلاندی آمار hatrick به نام شادترین کشور جهان همراه با آن دیگر نوردیک همسایه با بهره گیری از صفوف خود را در 10 صفحه. آن را تعجب آور نیست با توجه به گزاف تجملات از سیاست های دولت و ‘atoot’, عشق, غرور و احترام این شهروندان باید برای هر یک از دیگر. اما چه چیزی باعث می شود چشم من فریاد ducking جهنم از چشم من-سوکت و deafens من به انکار پاکستان است شگفت آور 66!!! منظورم محض پشت سر این رتبه غیر منتظره طبیعت این رتبه غیر قابل پیش بینی از این رتبه. هیچ کس این را دیدم آیند.

هند گردابی رتبه یک تیره از دو لایه انعکاس آن بسیار پر جمعیت ناراضی mugambos. اولا کم میزان موفقیت سیاست های دولت و سرخپوستان’ مرض وسواس با شکستن و بی احترامی به قانون منجر به سرزنش بازی (این است که یک واکنش زنجیره ای). ثانیا مطلق زشت و غیر ضروری جمعی بی اعتمادی و نفرت (درد واکنش).

این گزارش برای اولین بار در رتبه بندی از شهرستانها و در Chp 3 – شهرستانها و شادی: یک رتبه بندی جهانی و تجزیه و تحلیل. و Dillwalon کی دهلی شوید se نه خوشحال است و ذکر شده در پایین 5. منظورم این است که اگر chole bhature, daulat ki چات, parathon ولی galli, nalli nihari, دام بریانی است نه نگه داشتن شما مبارک..!

جدا از شکست ما به عنوان یک جامعه در نگه داشتن یک چک در هر یک از دیگر ما نیز در مجموع چشم پوشی شادی خود ما. اگر شما نمی توانید با اطمینان جای خود را در بالای نردبان فوری درون گرایی است وقت.

آرزو خانم Carvalho ساخته حفظی در مورد چگونه برای شاد بودن!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>