در یک رویداد این هفته ویتنامی هواپیمایی VietJet اعلام کرد راه اندازی مستقیم جدید مسیرهای هوایی بین هند و ویتنام است. شروع May 14, the New Delhi-دانانگ مسیر آغاز خواهد شد عملیات با یک فرکانس از پنج پرواز در هفته است. در ضمن راه های جدید اتصال بمبئی با هانوی و هوشی مین شهر به کار گیرند و با سه پرواز بارگیری و چهار هفتگی پروازها از مارس 15 و 16 ماه مه بود. این است که در علاوه بر این به طور مستقیم راه اندازی شده توسط VietJet در ماه دسامبر بین دهلی نو و هانوی و دهلی نو و, Ho Chi Minh City. جدید راه اندازی مراسم graced با ویتنام معاون رئیس جمهور دنگ Thi Ngoc Thinh و هند هواپیمایی وزیر Hardeep پوری.

وجود دارد هیچ انکار که پرواز مستقیم واقعا مهم در تقویت روابط بین دو کشور. آن را تسهیل گردشگری و کسب و کار به نوبه خود به یک تلنگر به دو راه تجارت است. دومی در حال رشد بوده است و امروز ویتنام هند چهارمین شریک تجاری در آسه آن بلوک در حالی که هند در میان ویتنام ده شرکای تجاری. در واقع داده ها نشان می دهد که تجارت بین هند و ویتنام رشد به حدود 13 میلیارد دلار است. مستقیم اتصال باید به کمک این بیشتر است.

از همه مهمتر امکان ارتباط مستقیم است به احتمال زیاد برای کمک به سرخپوستان و ویتنامی افزایش درک خود را از هر یک از دیگر. این یک واقعیت است که مردم دو کشور می دانیم بسیار کمی در مورد هر یک از دیگر. هند و ویتنام هستند نه بخشی از هر یک از دیگر محبوب mindscape به همان اندازه به عنوان آنها باید. درست است برخی از بخش از جمعیت هند به ویژه هند روشنفکران ممکن است بدانید در مورد ویتنام از طریق هوشی مین و ویتنام جنگ در قرن گذشته. اما این ناچیز در صد. به طور مشابه, ویتنامی مردم ممکن است آگاه از بالیوود و خاص هندی, سریال های تلویزیونی. اما دوباره این محصولات سرگرمی تنها نشان دهنده یک تکه کوچک از هند است.

وجود دارد نیاز به broadbase درک فرهنگی بین دو ملت که در آن هر دو طرف آشنا با زبان آشپزی و آداب و رسوم و سنت ها و جهان بینی. هندی و ویتنامی نیاز به دانستن آنچه اتفاق می افتد در هر یک از دیگر کشورها و جوامع امروز است. تنها پس از آن می تواند یک پایه محکم گذاشته شود در هند-ویتنام روابط. دومی بسیار مهم در این زمینه از هند قانون سیاست های خاور. به عنوان جهانی محور جابجایی قدرت از غرب به شرق و شرق آسیا به آرامی پدیدار به عنوان کانون جدید, آسیایی, سفارش دریای چین جنوبی منطقه متجانس با جغرافیایی حوزه آسه آن ملت است تبدیل به مهم ژئوپولیتیک hub. در واقع آسه آن است که پیش بینی برای رسیدن به اتحادیه اروپا و ژاپن برای تبدیل شدن به 4 بزرگترین اقتصاد در جهان تا سال 2050 پشت چین و هند و آمریکا. آسه آن بیش از 380 میلیون نفر زیر 35 سال سن و سومین نیروی کار. آسه آن طبقه متوسط است که میله میله به 334 میلیون نفر در سال 2030 و 70 درصد از آسه آن جمعیت خواهد بود شهری تا سال 2050.

و آن را در درون آسه آن گروه که ویتنام سزاوار توجه ویژه ای است. پس از همه, ویتنام کشور است که رشد غنی سریعترین در دهه بین سال های 2007 تا سال 2017. در واقع این رشد قوی 7.02 درصد در سال گذشته ساخت آن را یکی از سریع ترین رشد اقتصاد در آسه آن. علاوه بر این, ویتنام استقبال مثبت مداخلات خود در منطقه با هدف ترویج صلح و توسعه برای همه است. بنابراین ویتنام است که قطعا یک شریک مهم اگر هند به actualise آن عمل سیاست های خاور و افزایش حضور خود را در ارتباط با شرق آسیا است. به عنوان من گفت: قبل از درک ویتنام است کلیدی برای درک دینامیک جریان در شرق آسیا است. اجازه دهید هند-ویتنام روابط رستگار.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im