هند در مقابل بهارات: آنها باید با هم در روشن همکاری دیگری coronavirus خواهد شکست هر دو

بزرگ طبقه متوسط هند است عجیب و غریب حیوانات است. در یک سطح آن قابل توجه است ویژگی های کارآفرینی, ابتکار انعطاف پذیری نوآوری و ابتکار و خلاقیت. در سطح دیگری می توان آن را unforgivably منزوی بی تفاوت نسبت به تروما از کسانی که از لحاظ اقتصادی و اجتماعی در زیر آن و حتی غیرعقلانی دشمن به آن خود را دارد که آن را تصور می تواند آن را تهدید کند ،

Uday Deb

چه چیز دیگری می تواند یکی توضیح واکنش برخی از اعضای این کلاس به سلامت کارگران که در مقابل سنگر مبارزه با کروناویروس تهدید و کارکنان خطوط هوایی که در معرض خطر زندگی خود را به تخلیه صدها نفر از سرخپوستان رشته در خارج از کشور ؟ چنین است که خود محور پارانویا از این ساکنان که برخی از صاحبخانه داده اند اخراج اعلامیه به سلامت کارگران در حالی که بسیاری از آنها برای عموم مورد آزار و اذیت و حمله به کسانی که در صنعت هواپیمایی. برای کسانی که نمایش چنین وحشت تعصب تنها نگرانی این است که امنیت خود را حتی زمانی که تهدید غیر موجود است.

وجود دارد دو رفتاری استنتاج از این زمینه صادر کند انجام شده است. اول به نظر می رسد که برخی در وسط کلاس می خواهید این ویروس به کار گرفته می شود به طور موثر اما خوشحال هستند به برون سپاری نبرد در برابر آن به دیگران که اقامت در خارج از زندگی خود را. کسانی که در خط مقدم باید مورد تحسین قرار گرفته اما دیده نمی شود. آنها باید خود را ‘خطرناک’ است زیرا کسی که به انجام آن است اما آنها باید باقی می ماند بر روی صفحه نمایش تلویزیون به جای تهدید مردم مثل ما. تحسین برای آنها باید کلامی; اجتماعی تحریم باید عمل.

دوم برخی از worthies از طبقه متوسط واقعا فکر می کنم آنها می توانند جدا به شکل جمهوری خود را از تاج Impregnability. چنین جمهوری را بدون ویزا به هر کسی که از راه دور قادر به آلوده خلوص این قلمرو شخصی. برخی از “غیر خودی” ضروری است. پس از همه کسی به حذف زباله و تمیز کردن محل دروازه ها را ارائه پاره وقت خانواده کمک و – برای ثروتمند تر – رانندگی ماشین. اما این ها ‘مزاحمان’ در شکیبایی. آنها بخشی از نشسته توده ها که دیده نمی شود اما خدمات که نمی تواند بدون انجام است.

و کجا این مزاحمان’ آمده است ؟ در اکثر موارد آنها زندگی می کنند در نزدیکی زاغه های شهری که در آن چنین تجملات مانند اجتماعی فاصله هستند و فقط از لحاظ فیزیکی امکان پذیر نیست. واحد مسکونی ساخته شده در هرج و مرج مجاورت; افراد زنده گونه های گونه; چند نفر به اشتراک گذاری همان اتاق بهداشت امکانات ابتدایی اگر در همه; دفع فاضلاب ضعیف است در بهترین حالت. بخش های بزرگی از شهری هند تشکیل شده است از جمله محله های فقیرنشین. وجود خود را فقط می تواند آرزو دور است.

این مستند تا به تقویت هند در مقابل بهارات تقسیم. برای کسانی که زندگی در هندوستان, خود انزوا است گاهی اوقات کسل کننده اما endurable. برای مرفه آن است که تقریبا عجیب و غریب یک فرصت است. رسانه های اجتماعی پر است از celebs در مد روز ورزش می پوشند گاه به گاه انجام یوگا نوشیدن آب هندوانه, تماشای Netflix, ویدیو کنفرانس, خواندن تاکنون خوانده نشده و کتاب و صرف وقت با کیفیت با خانواده, بازی با حیوانات خانگی خود را و صدور خطابه هایی به هر کس دیگری بر اهمیت ماندن در خانه.

اما بهارات متشکل از میلیون ها نفر از کسانی که در unorganised بخش کارگران مهاجر فروشندگان خیابانی, قرارداد کارگران و کارکنان سطح پایین تر در worksites که تعطیل شده و روزانه دستمزد کارگران که باید بیرون بروید و کار به منظور قادر به غذا خوردن در شب. هند خود وسواس در مورد خود انزوا و آگاه از تکرارهای از denizens از بهارات که تقریبا هیچ امنیت اجتماعی امنیت شبکه ؟ بزرگ طبقه متوسط هند آگاه است که وجود یک بزرگتر کمتر ممتاز هند درست در خارج از ارگ که پشت آن را می خواهد به عقب نشینی و هزاران رشته در جاده ها بدون شغل و قادر به بازگشت به بومی خود ،

Coronavirus همه گیر باید آموزش سرخپوستان که این تهدید می تواند تنها با شکست از سنت ما جمعی paropkar نه خودخواهانه سگمنتال جامعه است. یا بهارات و هند باید با هم در یک روشنفکر مشارکت به آن صورت و یا هر دو شکست خواهد خورد. وجود دارد برخی از نمونه های عالی از ممتاز کار برای ارائه غذا به گرسنه در طول مستند. جامعه سیک باز کرده است langars رایگان مواد غذایی مراکز و ادیان دیگر نیز باید بلافاصله سازماندهی برای کمک به نیازمندان است. چند مکان روحیه افراد در حال جمع آوری پول برای کمک ماسک و دستکش برای کارگران بیمارستان.

برخی در بخش شرکت ها تبدیل شده اند ارزشمند همکاران در تولید هواکش و تست کیت. مشارکت عمومی-خصوصی به شدت افزایش می دهد, تست اطمینان کامل قرنطینه و ارتقاء بیمارستان زیرساخت است که نیاز به ساعت. بسیاری از ایالت کرالا و دهلی نو قابل توجه هستند فعالانه کمک به حاشیه رانده. PM خواسته است هر فرد برای خوراک حداقل نه مردم فقیر در هر یک از نه روز از Navratra. PM Garib Kalyan Yojana است که یک گام در مسیر درست است اما تحویل کارآمد ضروری است. MSMEs و بخش کسب و کار نیز نیاز به کمک و پشتیبانی می کند.

خود انزوا نمی تواند تبدیل به خود centredness. اجتماعی فاصله معنا نیست دور از واقعیتهای اجتماعی. بهتر بهداشت به این معنا نیست که ما دست رنج از آسیب پذیر است. خود حفظ نمی کند و معنی خودخواهی. مسئولیت اجتماعی است نه اجتماعی ، نگرانی است نه تعصب. Coronavirus شخصی نیاز به نظم و انضباط, اما آن را تنها می تواند قطعی را شکست داد و شفقت همه شهروندان است. بزرگ طبقه متوسط هند است نه یک جزیره به خودی خود است. آن نیاز به درک این در منافع خود است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>