هند و آمریکا تانگو: استراتژیک همکاری بالا است اما یک معامله تجاری به منظور تحكيم روابط مبهم مانده

پس از بالیوود سبک خوش آمدید در احمدآباد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر نارندرا بررسی تمام حیطه هند-روابط ایالات متحده دیروز در دهلی نو. این بیانیه مشترک که به دنبال به وضوح منعکس استراتژیک complementarities بین دو طرف است. وجود همگرایی در مبارزه با ترور چهار و یک باز و آزاد اقیانوس هند و آرام و بیشتر دفاع همکاری است. دومی در واقع شاهد بحثها $3 میلیارد دلاری هند به دست آوردن آپاچی و MH-60 رومئو هلیکوپتر نظامی از آمریکا چیزی است که باید برای برآورده مغلوب ساختن پیشی جستن mercantilist غرایز.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخصه حرکت شده است به وضوح شناسایی چین به عنوان یک رقیب استراتژیک در حالی که دهلی نو شده است و غلبه بر آن در اوایل شک در مورد هماهنگی با قدرت های غربی به خصوص ایالات متحده – به عنوان نمونه گسترده آن خرید از آمریکا تجهیزات نظامی. همه از این تحت فشار قرار دادند تا دهلی نو و واشنگتن نزدیک و اشکال پس زمینه به مودی اعلام دیروز جهانی همکاری استراتژیک بین آنها است. اما در جایی که هند و آمریکا همکاری است عدم تحویل در تجارت است. که حتی یک مینی معامله تجاری می تواند کار را در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار نشان می دهد که چگونه دور از هم به دو طرف بر این موضوع است.

تهمت نیز ابزاری در تخریب سازمان تجارت جهانی سیستم تجارت چند جانبه به این معنی که کشورهای ماندن از تجارت دو جانبه توافق خطر انزوای اقتصادی و به حاشیه راندن. هند نیاز به شرکت در زنجیره ارزش جهانی و صادرات بیشتر به رشد; فن آوری آمریکا و سرمایه گذاری می تواند نقش کلیدی در اینجا. هند خارج از RCEP که باعث می شود آن را از همه بیشتر ضروری برای انعقاد یک توافقنامه تجارت آزاد دو جانبه با ایالات متحده است. امریکا هم باید قطع هند برخی از کساد در این – به سیمان ارتباط و اطمینان حاصل شود که برخی از هسته ای هند نگرانی کرده است. امیدوارم چنین توافقنامه تجارت است در اطراف گوشه.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im