هند تلاش می کند به ساقه مهاجر کارگر مهاجرت در میان Coronavirus مستند

پرسنل امنیتی در هند نگهداری می شود افروزی در مهاجران که در انتظار بودند به هیئت مدیره یک اتوبوس به مکان های مادری خود در طول مستند تحمیل در پی coronavirus.

عکس: Vishal <url>/زوما پرس

دهلی نو—هند درهم برای خرد کردن خروج از جان کارگران مهاجر از شهرهای آن هشدار آنها را می توان فرستاده شده به اردوگاه قرنطینه و اطمینان از این که مواد غذایی و دیگر کالاهای اساسی ارائه خواهد بود برای کسانی که شغل از دست داده اند.

حتی به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی بر نیاز به تطابق با سراسر کشور مستند به سرعت گسترش coronavirus او اذعان بار خاموش شدن غیر ضروری کسب و کار اجباری و اجتماعی فاصله داشتن در معیشت به خصوص برای فقرا است.

“من گسترش قلبی عذرخواهی به همه هموطنان. من به شدت احساس از هسته ای از قلب من است که شما را به من ببخش—از آنجا که برخی از تصمیمات به حال گرفته شود و در نتیجه هزاران سختی برای شما,” او گفت: “دوم در سراسر کشور آدرس در طول یک هفته.

هند لغو همه مسافت های طولانی با قطار خدمات یک هفته پیش آقای مودی اعلام کرد ملی خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار و ادارات دولتی در روز سه شنبه. دولت اجازه داده است بدون محدودیت حمل و نقل کالا, آیا ضروری است یا نه.

ظرف چند روز صدها هزار نفر از کارگران مهاجر را زده پا به خانه های خود را اغلب در روستاها صدها مایل دور. دیگر ماجرا به اتوبوس برخی از شهرستانها ارائه شده برای حمل و نقل آنها فراتر از شهرداری مرزها که در آن بخش عمده ای از آنها به سمت چپ کمی چاره ای جز ادامه راه رفتن.

هند یک کشور از 1.3 میلیارد دلار در ابتدا شاهد یک پیشرفت آهسته مرگبار coronavirus اما مقامات بهداشت ترس از آن آغاز شده است به سرعت در حال گسترش در هفته های اخیر. تعداد موارد تایید شده در طول دو هفته گذشته افزایش یافته است و بیش از هشت برابر به 1,024 یکشنبه با 27 مرگ و میر با توجه به داده ها از وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

هند دولت مرکزی که هفته گذشته به تصویب $22.5 میلیارد بسته کمک های اولیه برای برخی از 800 میلیون فقیر سرخپوستان خواسته کشورهای هند به ارائه سرپناه و مواد غذایی و مراقبت های پزشکی به کارگران مهاجر ،

آنها مطمئن نیستید از آینده خود را در شهرهای بزرگ به عنوان آنها احساس مستند می تواند تمدید بیشتر ترک آنها را با مواد غذایی و اجاره پرداخت.

دولت فدرال به کارگردانی مقامات دولت به اقدام قانونی علیه صاحبخانه که خواسته مهاجران به تخلیه محل در طول مستند دوره است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

نوشتن به راجش روی در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im