نخست وزیر هند پرده برداری از یک coronavirus shutdown که رخ خواهد داد در روز یکشنبه ،

عکس: الطاف حسین/ایسنا

دهلی نو—هند اقدام یک روز در سراسر کشور, تعطیلی روز یکشنبه, امید به سرعت گسترش coronavirus و به شهروندان و سیاست گذاران طعم که چگونه گسترده و خشن و بی ادب دموکراسی خواهد رفتار بی سابقه ای تحت محدودیت.

در طول 7 صبح تا 9 بعد از ظهر مستند—دوبله “مردم حکومت نظامی” نخست وزیر نارندرا مودی زمانی که او پرده برداری از آن از مردم خواسته شد به اقامت در خانه های خود و اکثر کسب و کار بسته شدند.

محدودیت بودند داوطلبانه اما هر یک از دولت خواسته شده بود به انجام آنچه در آن می تواند برای کمک به شهروندان منطبق هستند. پلیس در دهلی نو گفت: آنها توزیع گل به رانندگان آنها بر روی جاده ها و گفتن آنها را به خانه بروم.

گزارش اولیه پیشنهاد سرخپوستان مصرف شد ورزش را جدی بگیرید.

“خیابان ها خالی ایم” نخست وزیر یکشنبه. “اما حل برای مبارزه با COVID-19 کامل است.”

هند تا کنون دیده است تعداد نسبتا کمی از coronavirus موارد است. یکشنبه آن را تایید کرده بود پنج کشته و 324 عفونت. برخی کارشناسان گمان می کنند که برخی از عفونت نیست و در حال ضبط از آنجا که هند یک کشور از 1.3 میلیارد نفر نیست تست کافی است.

هند می تواند با توجه به افزایش موارد است که می تواند به سرعت پایمال کردن آن در حال حاضر نامعقول بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت گفت: T. یعقوب جان استاد بازنشسته ویروس شناسی مسیحی در کالج پزشکی در جنوب شهر وللر.

از اسپری کردن مترو برای قفل کردن تمام شهرها و دولتها در سراسر جهان با استفاده از اقدامات مشابه برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس. عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان نگاهی به گذشته شیوع و شواهد علمی به توضیح دهد که آیا این تاکتیک کار می کنند.

“هند در مراحل بسیار اولیه از بهمن با آهسته به تجمع گسترده شیوع” او گفت:. “این اثر از 14 ساعت منع رفت و آمد باید از نزدیک تماشا کردند.”

برخی از فرودگاه تلاش می کند با افزایش مسافران در تلاش برای بازگشت به هند قبل از آن مرزهای خود را بسته به تجاری به طور منظم پروازهای بین المللی به مدت یک هفته آغاز در روز یکشنبه ،

هند بزرگترین جهان بین المللی جمعیت مهاجر با بیش از 17 میلیون نفر از مردم زندگی در خارج از کشور. مسافران گزارش انتظار طولانی در عمده هندی فرودگاه به عنوان بسیاری از تصمیم به خانه عجله با خانواده خود را.

هند داخلی مهاجران می تواند سخت ترین ضربه را با بستن تمام یا بخش هایی از کشور است. میلیون ها نفر منتقل شده به شهرهای بزرگ برای کار روزانه حقوق و دستمزد در ساخت و ساز تمیز کردن و کارهای عجیب و غریب دیگر. با تمام انواع کسب و کار تعطیل آنها هیچ پول برای خوراک خود را و می خواهید برای فرار از شلوغ محله های فقیرنشین و بازگشت به شهرها و روستاهای خود.

بیشتر محلی و قطار بین شهری و همچنین بین ایالتی حمل و نقل جاده متوقف شد یکشنبه به عنوان بخشی از دادگاه منع رفت و آمد. کشورهای مختلف اضافه شده اند خود به خود محدودیت.

ایالت مهاراشترا که گزارش شده ترین coronavirus موارد و شروع به محدود کردن محلی سفر تلاش اوباش در تلاش برای دریافت در قطار در هفته گذشته. راه آهن مقامات اضافه شدن قطار و ratcheted تا قیمت بلیط به جمعیت تحت کنترل است.

Ambika Devi یک دانشجو در دهلی نو در تکاپوی رفتن به خانه به جنوب ایالت کرالا قبل از همه سفر متوقف شد. او گفت که او نگران بود در مورد گیر و درمان در شلوغ سرمایه باید او گرفتن coronavirus.

“ما در حال پرواز به ما بومی محل را با ما تمدید اعضای خانواده و دوستان و حتی پرواز در این وضعیت خود را نیز پر از خطرات” او گفت:.

سعی کنید برای الهام بخشیدن به وحدت و امید و خویشتن داری آقای مودی گفت: مردم به ایجاد برخی از سر و صدا در سراسر کشور در 5 بعد از ظهر روز یکشنبه. او گفت: سرخپوستان نیاز به فریاد و آواز خود را از بالکن درب و پنجره برای نشان دادن حمایت برای مردم خطر زندگی خود را برای ارائه خدمات ضروری از جمله حمل و نقل و تحویل مراقبت های بهداشتی دولتی و پلیس.

“همه آنها را به یک پنج دقیقه ایستاده تشویق او گفت:” در یک جمعه بیان. “ما کف زدن دست ما ضرب و شتم ما صفحات حلقه ما زنگ برای تقویت روحیه آنها درود می فرستم خدمات خود را.”

نوشتن به Vibhuti Agarwal در vibhuti.agarwal@wsj.com و اریک الگوریتم بلمن در eric.bellman@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im