هند جامد خودش را به عنوان یک قدرت هوشمند

قدرت در حال ظهور است دیده می شود به عنوان در و از طریق آینده نگر منشور. یکی سنتی قدرت سخت است که ساختمان و حد عالی رساندن از قابلیت های نظامی و همچنین اقتصادی ممکن است. دوم این است که قدرت نرم است که سازی توسط یک کشور ارزش ها و فرهنگ برای شکل دادن به ترجیحات و منافع و اصطلاح است و پیدایش آن در غرب با تشکر از جوزف نای. سوم شهرت و امنیتی است که توسط برجسته دیپلماسی عمومی پروفسور نیکلاس جمع اوری عنوان درجه ایمنی حاصل به ملت و دولت است که درآمد حاصل از شناخته شده توسط شهروندان کشورهای دیگر است. نیز وجود دارد که تیز قدرت آن را ندارد یک مجموعه تعریف شده است اما متکی به اطلاعات بیشتر و دروغ جنگ. و در نهایت وجود دارد, قدرت هوشمند.

جوزف نای و آمریکا و استاد روابط بینالملل در تعریف قدرت هوشمند در این راه: “استراتژی های موثر در دنیای واقعی ترکیبی از سخت و نرم قدرت است که ترکیبی از سخت و نرم قدرت در راه های موثر است که آنچه که او خواستار به عنوان قدرت هوشمند.” محتاطانه به اینجا توجه داشته باشید که هند را تعریف می کند و خودش را به عنوان یک قدرت هوشمند و همچنان به تحکیم موقعیت خود در این راه است. نخست وزیر نارندرا مودی در سفر اخیر خود به لاداخ با اشاره به نحوه سرخپوستان می توانید یک کریشنا نواختن فلوت را به عنوان به خوبی به عنوان یک کریشنا که با استفاده از معروف sudarshan چاکرا خود را آس سلاح به تلفات مخالفان قدرتمند خود را. نای می رود به همین دلیل است که در یک کشور پیگیری vis-a-vis آن منافع قدرت سخت به تنهایی کافی نخواهد بود و قدرت نرم را باید به برق وصل کردن نقاط ضعف. و در نهایت در توضیح Nye همچنین توضیح می دهد که یک کشور در نمایشگاه آن را قدرت هوشمند قابلیت با یک حس عمیق از دانش و تجزیه و تحلیل.

بازگشت به نخست وزیر نارندرا اشاره به کریشنا من می خواهم برای رفتن به دستی و از زندگی به عنوان باگاواد گیتا که داده شده است به بشریت توسط شاعر-پیغمبر وداع Vyasa. در باگاواد گیتا, کریشنا سبب آرجونا به صورت واقعی نبرد مقابله با او را که بسیار عمیق تر و زیرکانه تر از به سادگی رو به خود برادران در میدان جنگ. گیتا است به عنوان داشتن قدرت برای فعال کردن هر دو زن و مرد به درک خود واقعی خود و به شیر به ذاتی قدرت معنوی. کریشنا قطار آرجونا در چنین شیوه ای که او می تواند اداره کند هر شرایطی با به کارگیری ابزار قدرت نرم یا قدرت سخت برای رسیدن به پیروزی جسمی و روحی.

بسیاری از محققان در روابط بین المللی بر این باورند که هند باید خود او روایت وقتی که می آید به استفاده و عمل به هر شکل از قدرت از جمله قدرت هوشمند.

قدرت هوشمند آینده است. هند را به یک نسبت از این نوع بوده است و جالب است به رعایت استراتژی قدرت هوشمند از یک انتخاب رئیس دولت است. یک محقق Patryck Kugiel در کتاب خود “هند از قدرت نرم یک استراتژی جدید در سیاست خارجی’, expounds چگونه هند پس از استقلال در سال 1947 شروع آن اقامت به عنوان یک قدرت نرم است و در سال 1962 از هند و چین جنگ که واقعا یکباره هند به سنگ تیز کردن آن سخت قدرت و صنوبر تا آن قابلیت های نظامی.

به عنوان یک ملت هند تا به حال متفاوت رهبران در راس که enunciated تنظیمات خود را برای شکلی از قدرت است که آنها خواست به دنبال. این دیده شده است و از طریق مراحل مختلف عدم تعهد به استقلال استراتژیک. اما باید گفت که هند هرگز در عمل با توسعه طرز فکر در تعقیب زمین, متخلف پس از هر کشور دیگری ارضی حاکمیت.

اگر هر چیزی, هند موفق شده است در دادن جهان واردات از صلح است. این است که قابل تشخیص در چه مهاتما گاندی مبارزه برای استقلال هند مبارزه یا Bharat Ratna Babasaheb Dr. B. R. Ambedkar مبارزه بدون استفاده از هر گونه خشونت و یا اقدامات تنبیهی برای فعال کردن انسجام اجتماعی و عدالت اجتماعی است. علاوه بر این هند نیز مشهور را با توجه به جهان ارزش عام است که engrained در هر دو آیین هندو و بودیسم است.

در واقع یکی از دلایل که چرا بسیاری از به نظر می رسد غرب به هند است که دانش معنوی او کارشناسی ارشد را تا به حال ارائه است که هیچ تمدن و فرهنگ ارائه شده است. حتی در چین مورد هر دو Bodhi دارما, همچنین شناخته شده به عنوان Damo و Kumarajiva شد محصولات هندی که بسیار به چین که امروز آن را ادعا می کند و hones به آن ‘کاهش’ قدرت نرم. در مورد هند قدرت نرم آن است که صرفا نگاه به عنوان احترام متقابل و فعال از درک یک دیگر را کشت. این به نظر من تسهیل اعتماد و احترام.

هند هرگز نگاه در قدرت در یک سرکوبگر راه و نه به او شده است قدرت وسواس می شود آن را سخت یا قدرت نرم. در COVID-دوره آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه همه کشورهای استخدام خود را با استفاده از قدرت نه با حس تعالی اما با یک هدف را قادر می سازد بشریت است. من فکر می کنم دانش را بازی نقشی اساسی در حصول اطمینان از این است. به همین دلیل است که به درستی گفت در باگاواد گیتا, ‘Na سلام jnanena sadrsam pavitram iha vidyate که به معنی’ دانش فراهم می کند یک چشم انداز روشن و ماموریت.’

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de