هند, سلام به رئیس جمهور بایدن

برخی از شما ممکن است دیده می شود محبوب تلویزیون آمریکا سریال ، این است که در اسکرانتون پنسیلوانیا, ایالات متحده آمریکا. خوب, یک مرد از اسکرانتون جو بایدن در مورد برای تبدیل شدن به رئیس جمهور بعدی ایالات متحده است. به هند گفت: سلام به او ؟

اعتقاد بر این است که ساعت مودی صحبت با رئیس جمهور تهمت به تازگی و که آنها صحبت می کرد در مورد تظاهرات و شورش در ایالات متحده است. من دوست داشتم به eavesdropped در مکالمه خود را. آیا مودی فقط گوش دادن به تهمت بیهوده گویی و یا آیا او یک شانس به برخی از پیشنهادات خود را ؟ به طور معمول آن را آمریکایی ها انجام تمام مشاوره.

مودی در حال حاضر تایید شده تهمت به رئیس جمهور در سال 2020 در پرونده مودی تظاهرات در هوستون تگزاس در ماه سپتامبر سال گذشته است. مودی گفت: 50,000 حامیان در میان جمعیت بسیاری از آنها شهروندان آمریکایی Ab کی بار تهمت sarkaar (این زمان رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن).

انتخاب مجدد در سال 2020 به نظر می رسید کاری که با سهولت برای مغلوب ساختن پیشی جستن ، اقتصاد خروشان شد. دموکرات ها شد و در را بهم ریخته. اما آمد و همه گیر در ژانویه سال 2020 و مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش دو ماه خیلی دیر است. در این میان بایدن به حال برنده حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی.

بایدن دیده است سهم خود را از بدبختی است. اولین همسر او و مادر او درگذشت در یک تصادف. پسر مورد علاقه خود را کمال اپل از چشم او درگذشت از سرطان پنج سال پیش. بایدن شد اوباما معاون رئیس جمهور هشت سال اما در سال 2016 زمانی که آن را بایدن را به نوبه خود به اجرا برای رئيس جمهور اوباما رد او و به جای حمایت هیلاری کلینتون ،

این باید یک شوک به بایدن. او شده بود وفادار معاون رئیس جمهور به مدت هشت سال. جان گارنر شد فرانکلین روزولت معاون رئیس جمهور. او معروف توصیف معاون ریاست جمهوری به عنوان “ارزش یک سطل شاش گرم”. تنها جاذبه برای معاون رئیس جمهور به نظر می رسد این است که این شانس را به تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

اوباما را تکذیب کرد, بایدن حتی این. در عین حال, این زمان دور, چهار سال مسن تر بایدن ادامه داد: به استناد اوباما در مبارزات انتخاباتی. اوباما هنوز هم حاضر به حمایت بایدن و تنها تا زمانی که خود را نامزد شد sureshot. البته در حال حاضر اوباما خواهد تجمع پشت بایدن.

فقط به عنوان بایدن بود basking در آمد نامزدی اتهام از تجاوز جنسی توسط او. او شده است به طور کامل با آینده تمام اسناد و مدارک برای پاک کردن هوا. در عین حال آن است که تنها یک اتهام. فکر می کنم از وقت است که بیش از ده برابر او.

بایدن لکنت. بد. او با این نسخهها کار سخت برای غلبه بر لکنت. او را به جنگ با مشت با رای دهندگان در کمپین بلیزرز. او باعث می شود اشتباه بر اشتباه. او گفت که اوباما برای اولین بار بود تمیز-به دنبال آفریقایی به دنبال ریاست جمهوری یک اشتباه است که در نور از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس به نظر می رسد به یاد ماندنی. هنوز آفریقایی رای دهندگان هستند بصورتی پایدار و محکم پشت بایدن.

آنها می گویند او تا به حال بازگشت از آمریکا یک آمریکایی آفریقایی تبار به مدت هشت سال. دوم آنها را برای رای دادن lamppost اما نه برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن در حال حاضر زندگی در ایالت دلاور. او شوخی کرده است که شما می توانید رفتن به یک 7-Eleven یا Dunkin’ Donuts در دلاور مگر اینکه شما یک کمی لهجه هندی اشاره به تعدادی از مردم هند در حال حرکت به دلاور. بی ضرر اما یک اشتباه با این وجود.

بایدن ماندم, به در زیرزمین خانه در طول همه گیر مستند. یکی به سختی شنیده جوانه زدن را از او. تهمت بود خمیدگی موردتوجه تا زمانی که او شروع به goofing با توصیه مردم تزریق خود را با مواد ضد عفونی کننده. حتی هار هواداران شروع به مالش چشم خود را در ناباوری.

سپس قتل جورج فلوید اتفاق افتاده است. تهمت می توانست همدلانه می تواند تلاش کرده اند به صحبت در مورد پلیس اصلاحات اما که antagonized پایگاه خود را. پلیس محبوب با پایه; در واقع آنها بخشی از پایگاه خود را. بنابراین او با تمرکز بر گاوچران سخت تصویر. شلیک غارتگران است. من خود قانون و دستور رئیس جمهور است.

روشن بوته از این آفات به معترضان با گاز اشک آور به طوری که من می توانید رفتن به کلیسا برای اثبات آنچه که یک مسیحی خوب من. وجود او خود کتاب مقدس برگزاری آن وارونه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای بایدن در حدود 10 نقطه در سراسر کشور در حال حاضر است. هیچ انتخابات ریاست جمهوری رقیب تا به حال چنین یک مزیت بیش از یک مناظره علمی پس از رای گیری آغاز شد و در ایالات متحده در دهه 1930 ، اگر انتخابات قرار بود امروز برگزار می شود بایدن خواهد شکست دادن مغلوب ساختن پیشی جستن.

ملت گریه کردن برای رهبری است. بایدن ارائه است که رهبری است. او کسی است که احتمالا برای رفتن به جورج فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون روز سه شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن است خوش آمدید. آمریکا فرمانده کل قوا به اغلب نقش شفا دهنده-در-رئیس یکی کننده ارشد. در اینجا او در نظر گرفته شده است به ایفای نقش حزبی-in-chief.

این بایدن در انتخابات را از دست بدهند. تنها بایدن می تواند ضرب و شتم بایدن. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال اجرا است تبلیغات به تصویر می کشد بایدن به عنوان یک molester کودک, اما هیچ کس معتقد است که آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن را حفظ خواهد کرد تشدید حزبی حول و حوش اما مگر بایدن سوتی در مدت پنج ماه به عنوان به خوبی ممکن است او تهمت است و نان تست.

شاید بایدن باید بماند hunkered در پناهگاه خود را.

هند, سلام به رئیس جمهور بایدن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>