هند نیاز به آن مدارس دولتی به انجام خیلی بهتر است. دهلی نظر می رسد دولت را تحویل داده اند برخی از نتایج

با هر دو کلاس X و کلاس دوازدهم CBSE نتایج دهلی مدارس دولتی عملکرد خارج از غرفه. بهبود مداوم در سال های اخیر ادامه داد: در این سال بیش از حد. برای کلاس دوازدهم کلی پاس درصد از دهلی نو بود در 94.4% اما مدارس دولتی تحویل داده 97.8% موفقیت – پشت تنها مدارس دولتی از بنگلور و تریواندروم. برای کلاس X بیش از حد در حالی که دهلی نو همچنان به تاخیر در بسیاری از کشور بهبود عملکرد دولت و دولت-کمک به مدارس کمک به این منطقه رکورد بالاترین افزایش در تصویب رقم از 80.9 درصد در سال گذشته به 85.9% در حال حاضر.

صحبت از دهلی نو مدل از آموزش و پرورش شده است تا ساختمان از طریق AAP دولت در دوره اول. در اولین بودجه از دومین دوره بیش از حد آن اختصاص داده شده بالا 26 درصد از کل بودجه به بخش آموزش و پرورش. پول همراه با سیاست تمرکز اداری توجه و پاسخگویی به نظر می رسد که تحویل نتایج.

بودجه در ماه فوریه قبل از همه گیر غرق دندان های خود را به هند است. بسیاری از بودجه محاسبات در حال حاضر نیاز به تجدید نظر. اما همه گیر است و همچنین تاکید بر اهمیت حیاتی قوی خدمات دولت در بخش های مهم. بهداشت و درمان است که قطعا یکی پس از آموزش و پرورش است. خوب تحصیل در اوایل سال واقعا کلید بلوک ساختمان برای توسعه کامل یک کودک بالقوه است. در حالی که کیفیت پایین از بسیاری از مدارس دولتی شده است هل دادن تا ثبت نام در مدارس خصوصی اکثریت هند دانش آموزان هنوز هم حضور در مدارس دولتی. بهتر است نتایج یادگیری در اینجا انتقادی به آینده فرزندان ما.

دفعات بازدید: همچنین: دهلی آموزش مدل ساخته شده تاریخچه 98 درصد دانش آموزان از دولت مدارس تصویب CBSE کلاس 12 امتحان می گوید: Arvind Kejriwal

دفعات بازدید: همچنین: خوشحالم که ما مورد مطالعه در دهلی مدارس دولتی می گویند کلاس دوازدهم تریلر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de