هند نیاز به هر دو ذهن و قدرت عضلانی برای مقابله با چینی هژمونی

خونین و درگیری های مربوط به هند و چین در منطقه لاداخ تولید لرزش در هند است. اگر چه مشغله با Covid-19 همه گیر است پریشان از یکسونگری و هیجان سیاسی داخلی متوسط است با این وجود افزایش یافت. این نفرت بیش از چین بزرگتر طرح باعث شده است تا تقاضا برای تحریم کالاهای چینی و خدمات و سرمایه گذاری است. اگر چه خاطرات سال 1962 نظامی افتضاح — نه به ذکر است از دست دادن عکاسی چانه — هنوز هم امد و شد زیاد ملی تخیل وجود دارد هنوز هم اعتقاد به این که امروز هند دارای ظرفیت بیشتری برای نگاه چین در چشم.

امیدوارم این ایمان در کشور حل و فصل خواهد شد و هرگز مورد آزمایش قرار در یک درگیری نظامی مستقیم است که پتانسیل نشده باقی مانده موضعی. اما خطر باید حداقل رسانده نه به خاطر پیچیده ژئو-استراتژیک محاسبات اغلب غرق شده توسط انسان angularities که در آن قرار دارد در تاریخ است. این امر به ویژه با هند و چین دو کشور همسایه تمدن که درک هر یک از دیگر در حال شکننده.

در حالی که مورخان و دیپلمات ممکن است خراش پایین بشکه جستجو برای پایدار تاریخی اتصالات دو وجود دارد غیر قابل اجتناب نتیجه گیری. اول همانطور که اشاره شد توسط Prabodh چاندرا بگچی هند یکی از برجسته چین و Indologists, “روابط فرهنگی هند و چین به نظر می رسد شده اند عمدتا یک طرفه ترافیک. است که چرا هیچ تلاش جدی تا به حال ساخته شده برای کشف هر گونه نفوذ چینی در هند زندگی و فکر می کردم.” ثانیا صلیب-هیمالیا لینک شد و همواره بر محور تبت یک منطقه که اهمیت در هان تحت سلطه چین غیر موجود است. روح از چین شده است دست نخورده توسط هند تمدن.

آن است که به سختی به سبک نشان می دهد که برای میانه و هند و برداشت از چین به شکل به عنوان بسیاری توسط هلن Mera Naam Chin Chin چو تعداد آیتم به عنوان آنچه اغلب می گذرد به عنوان غذاهای چینی در هند نه دمدمی قصار است که ظهور از بسته های فورچون کوکی ها. در سه دهه گذشته پکن قدرت نرم در دیپلماسی تجاری و پرخاشگری را با موفقیت به رنگ جهانی عکس, اعتماد به نفس, مدرن, کشور, آماده برای سرنگونی غرب سلطه جهانی است. متاسفانه این تصویر آمیخته به patchily به هند ،

با وجود شهرت خود را به عنوان یک تولید کننده ارزان اما پیچیده کالاهای مصرفی یک تنوع از چین تحت سلطه طولانی سبیل ابریشم ماندارین کت و شوم Dr فو مانچو همچنین ماندگار. در افراطی دیگر از دنیای rarefied ماندارین-دانستن دیپلماسی هند به نظر می رسد در زمان به محو تمایز بین چین شناسی و Sinophilia.
برداشت از هند در چین ندارد بهتر است. برای چین این تجربه تلخ استثمار غرب در جنگ با ژاپن و لگد و در اطراف به عنوان coolies توسط ‘خارجی devils’ به تولیدات درایو برای بازیابی شکوه پادشاهی میانه.

در این قربانی روایت نقش سرخپوستان به عنوان supplicants از قدرت های غربی است ، آنچه به خصوص rankles در چین است پایدار تصویر زبر و خشن سیک پلیس اقدام به عنوان اولین خط دفاعی برای خارجی ها در شانگهای بین المللی حل و فصل نمایاندن زینت خود را lathis و brutalising بومی ریکشا pullers. این تصاویر زنده نگه دارد در فیلم محبوب تاریخ.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط ایزابلا جکسون “از جمله نشریات معمولا شامل یک مرجع به اصطلاح عامیانه که توسط سیک ها شناخته شده بودند توسط چینی hongtau asan که ترجمه شده است در زمانهای گوناگون و به عنوان “قرمز میمون ها’, ‘red-headed اراذل’ یا ‘turbaned شماره threes’. همه منعکس کننده وضعیت خود را در چشم به عنوان باطل نوکران خود را به انگلیسی, کارشناسی ارشد.”

که این کلیشه ها نقش مهمی در مائو تسه تونگ و بیشتر تصفیه شده ژو Enlai را دوست ندارم از جواهر لعل نهرو قرار استکبار و مدارا ممکن است. آنها قطعا کمک به کمونیست رهبری تعیین و به هند نشان می دهد محل خود را و آن را خونین بینی در سال 1962. شده اند وجود دارد پیشنهادات مشابه که با انگیزه های شکل داده اند امروز مرز تهاجم و محور چین تصمیم به پرچم آن ادعای هژمونی بیش از مناطق را با توجه به عنوان های فرعی از پادشاهی میانه. پس از تصمیم گیری در چین مات درک آن انگیزه های نظری می باشد. آنچه غیر قابل انکار است این است که پکن احساس می کند که حمایت های بین المللی هند در میان همه گیر خواهد بود و ضعیف.

چین اعتقاد است که آن را می تواند صدمه دیده هند بیش از هند می تواند صدمه دیده است در ریشه تهاجمی آن بد اخلاقی. برای سرنگونی این ادراک به طور طبیعی خواستار استحکام و تقویت اقتصادی و ظرفیت های نظامی. اما آن را نیز مستلزم یک درک عمیق تر از دشمن و آسیب پذیری آن. به موفقیت خنثی کردن قدرت طلبی ما باید همچنین غلبه بر دانش ما در کسری از چین است. هند برای توسعه این طرز فکر به بازی در لیگ های.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>