هند نیاز به کوتاه کردن مو

ما نیاز به یک پس از سال 2008 بحران مالی جهانی که عظیم مالی مداخلات ارائه fizz برای کشیدن یک عملکرد اقتصاد کشور برای دهه آینده.

این fizz در حال حاضر خشک اجرا sapped توسط شرکت freeloaders که سوء استفاده از پول ارزان در هزینه سرمایه گذاران کوچک که ساده لوحانه تصور راهبری سیستم در محل برای جلوگیری از تقلب توسط غالب صاحبان شرکت های بزرگ.

سیاست فلج کمک کرده است. یک خودنمایی یک شکست خورده است به رایگان کشاورزی از دام تجویز قیمت گذاری و عدم رقابت در بازاریابی مقررات. برخی از انتخاب گزینه های سیاست فاقد ماده است. ما عضلانی سیاست خارجی باعث انحراف مالی و ذهن فضایی به دور از چالش های داخلی نسبت به ناپایدار دفاع بودجه. GST باقی مانده است دست و پا گیر را مطابق با و محدود در محدوده سه سال پس از آن اجرا شد.

مسلما جهانی محیط زیست شده است خوش خیم یا نه. وجود دارد برخی از تشویق است که ما پاشنه آشیل – نفت سقوط کرده است. اما پس از اتحاد جهانی اقتصاد ما خوراک است. ما می رویم به از دست درون خارجی حواله دلار و 83 میلیارد دلار خواهد شد که رویم را از نفت خلیج فارس هاب و ما را در کاهش مهاجر اشتغال است.

Covid-19 توسط فلش نقطه است که می تواند نکته ما بیش از لبه. اما آن را همیشه لمس و رفتن. هند نیاز به تنظیم مجدد نسبت به انعطاف پذیری است. سه طرح با اشاره صدا زدن.

استفاده از سرمایه های عمومی موثر تر است. 1992 قرار بود انجام داده اند که. آن را نمی تواند به اندازه کافی دور. دو سوم از زمان دارایی های بانک متعلق به بخش دولتی است. آن را غیر قابل تصور است که این را می توان مستقل از سنتی “تلفن تماس” با نام مستعار “به کارگردانی وام”. چقدر دیگر باید ما معاشرت خصوصی ضرر و زیان – که بیش از حد از نخبگان ؟

ثبات مالی باقی مانده است خطرناک باشد. ساعت مودی خوش شانس است به طور کلی. پست 2015 قیمت نفت اعتدال ارائه مالی فضایی برای کاهش کسری مالی. با قیمت نفت سقوط بیشتر فرصت وجود دارد برای تقویت آور درآمد به جای عبور از نفت ارزان به مصرف کنندگان است.

بودجه سال مالی 2021 باید توزیع مجدد به منعکس کننده خط صاف رشد تنظیم درآمدهای مالیاتی کاهش درآمد کسری بودجه 1.2% (در حال حاضر 2.7 درصد از تولید ناخالص داخلی) اما بالاتر کسری مالی از 5 ٪ (در حال حاضر 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی).

این نشان میدهد اداری فشردن درآمد صرف به طور قابل توجهی استقراض بیشتر از قبل بود اما با استفاده از بدهی در درجه اول برای تامین مالی یک سرمایه گذاری عالی صرف.

کلاه بر درآمد صرف -به غیر از نقل و انتقالات به دولت – باید Rs 17 تریلیون (Rs 15 تریلیون درآمد درآمد plus 1.2 درصد از تولید ناخالص داخلی به عنوان بدهی تامین مالی درآمد صرف) در برابر Rs 19 تریلیون هدفمند زودتر قابل توجه 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی کاهش. چه کسی باید درد را تحمل از کوتاه کردن مو ؟

متاسفانه باید آن را کارکنان دولت از طریق موقت کسر حقوق و دستمزد و کاهش در دفتر outlays. کارکنان می تواند به صورت موقت دررفتگی شخصی جریان های نقدی با واریز مبلغ ویژه اورژانس (EEE) حساب مالیات معاف در منبع بهره و انتشار است. صرفه جویی در خروج پول نقد از Rs 1 تریلیون دلار از بودجه Rs 6 تریلیون دلار “استقرار” با افزایش مربوط به آن در “مجبور” پس انداز خانواده ها باید هدفمند.

36 مرکز حمایت بخش طرح و 685 بخش مرکزی طرح جمع آوری مقدار زیادی از کرک است که باید الک کرده ی ریزی کردن در حالی که عایق کلیدی طولانی مدت طرح در بهداشت و درمان و حمایت های اجتماعی و زیرساخت ها است.

نمونه هایی از احمق تخصیص هستند – توسعه مهارت هوشمند شهرستانها یارانه به هوایی هند شهرت, مترو, پروژه IPDP قدرت, بخش صندوق توسعه, فضا, فناوری, پشتیبانی از بودجه به راه آهن (IR باید قطع دست ساخت مسافری عملیات و خودکفا) پشتیبانی به زیرساخت های خط لوله کمکهای شرکت های بیمه — آنها باید در پیدا کردن سهام خصوصی تزریق گسترده جال Jeevan ماموریت و…. یک نگاه سخت در allocative بهره وری می تواند انتشار تومان 2 تریلیون دلار از تومان اختصاص داده 8.4 هزار میلیارد از درآمد هزینه است.

یک بحران مالی خوبی است برای تمیز کردن بهار. استراتژیک فروش از شرکت های بخش دولتی می تواند کسب درآمد از این دارایی ها به صندوق جدید سرمایه هزینه در زیرساخت ها است. مخابرات و حمل و نقل هوایی, تولید برق, آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی درخشان از نمونه های با کیفیت بالا و خدمات خصوصی امروز.

دوم در هسته میان مدت اقتصادی مقاومتی است که چقدر هند موجب صرفه جویی برای آینده است. ما نرخ پس انداز به اوج خود رسید و در 36.8 درصد در سال 2007-2008 فقط قبل از بحران مالی جهانی. در دهه پس از آن به طور پیوسته کاهش یافته است به 30.5 درصد از تولید ناخالص داخلی در 2017-18.

دلیل اولیه برای این بی مهابا کاهش است و کاهش پس انداز خانوار که سهم را در تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و از 22.5 درصد به فقط 17.2%. چه می کند این نشان می دهد ؟

بدهی تامین مالی رونق گذرا هستند. 2009 بازارهای fizz موثر کنار 100 میلیون طبقه متوسط است. رویاهای بزرگ بازده از سرمایه گذاری در ملک منحرف و پس انداز به EMI پرداخت برای آپارتمان است که هرگز ساخته شده است و یا اگر آنها وجود ندارد تقاضا برای اجاره و یا فروش مجدد. ورزشها سرمایه گذاری سوخته طبقه متوسط پس انداز. آنها همچنان به انجام این کار.

اقدام به افزایش پس انداز خانواده ها به حدود یک چهارم از تولید ناخالص داخلی. زمان سپرده جذاب است. RBI باید تعادل تناقض میان نیاز به کاهش میزان وام دهی بانک های خرده فروشی به آنها را در سطح بین المللی رقابتی برای وام گیرندگان و اقتصاد سیاسی ضروری برای حفظ پس انداز انگیزه ای برای طبقه متوسط – ستون فقرات هر دولت است.

RBI کلید کنترل متریک بانکی باید برای نظارت بر زمان نرخ سپرده و حداکثر عملیاتی حاشیه برای دسته ها از وام گیرندگان. چیزی است که اشتباه است اگر خودروهای لوکس موجود در صفر درصد وام در حالی که متوسط خریدار خانه پوسته از 8.4 درصد در سال که نرخ تورم در کمتر از 3% و مخزن رای در 4.4 درصد.

سوم بود ، اجازه طبقه بخش خصوصی کشتی غرق و فروش آنها را به هر کسی – از جمله ما “بهایی” در سراسر مرز شمالی. تقویت برندگان به جای آنها خواهد شد و ظرفیت برای زنده ماندن. Jio نشان داده است راه را با کشیدن در 5 میلیارد دلار سهام از Facebook. بین المللی همکاری های که با خارجی سهام تقویت شرکت های بزرگ خوب اداره استاندارد در هند.

هند, Inc. نیاز به یک مدل موی عنوان می کند دولت است. این خوب است برای هر دو – و به ما اجازه نمی ریختن اشک تمساح در مورد متعاقب آن بیکاری یا از دست دادن “مناسب” شغل.

ما هیچ گزینه ای جز به دولت دارایی نور است. به یاد داشته باشید آن است که در مورد ساختمان های دیگر. همه شما نیاز دارید این است که قدرت مقامات دولتی با یک گوشی هوشمند را در دست خود کار از صفحه اصلی شبکه به طور مشابه قدرت مقامات و قرارداد در زمینه سطح تخصصی و سازمان های خصوصی برای ارائه نتایج.

سوزاندن انباشته پشته از فایل های دولت در Vijay چوک به عنوان Gandhiji را “swadeshi” جنبش را وارد نوعی می تواند یک پاک کننده شروع جدید هند است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>